" 26 Eylül " Anadolu Kavağı Palamuttt Keyfi...Ekşııın (:

HofSorroW

Üye
Tepki
51
@sports-man

Kaptan Merhaba ,

Şule ve bende geliyoruz inşallah,yağmur ihtimali de azalmış gibi.
Görüşmek üzere

Erdem

Scudo
Tepki
11
Selamlar,

Avrupa yakasından gidicek olan varmı ? Ben motor , vapur saatleri vs. tam bilemiyorum . ( mecidiyekoyden gelicem ) Birde hava yağmurluda olsa tur yapılacak mı ?

Saygılar,
Hasan.

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
@Hasan Akyürek

Selam Grup,

Beni tanıyanlar bilir hava durumu etkilemezzz:D Bana göre dillere destan 1 yokuş yok Hasan:) Senin durumunu bilmediğim içn yorum yapamam arkadaşım:rolleyes: Gelmeye karar verirsen yolda kalmazsın,eğer kendi iradenle dönmeye karar verirsen o senin bileceğin 1 durumdur;) ...sevgilerrr

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
@HofSorroW

Selam Erdemcim,

Görüşmek üzereee;)

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
@Sarpedon

Bu sefer gerçek palamut yiyeceğiz. o gün barbunya yiyeceğiz diye gidip gurubun çoğunluğu norveç uskumrusuna fit olmuştu. Bu gün baktım balık fiyatları yükselmiş ama yola çıktık bir kere. :)

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Gezimize ilişkin hava değişim raporuu;)

Weather Underground
29° C | 19° C
Az Bulutlu Yağmur Olasılığı
20% Yağış Olasılığı

AccuWeather
(link)
Sunday 9/26/2010
Partly sunny and very warm
High Temperature: 29°C
RealFeel: 30°C

BF Okuru

Üye
Tepki
2
http://icons-ecast.wxug.com/i/c/a/chancerain.gifPazar
Yağmur Olasılığı. Az Bulutlu. Yüksek: 29 °C . Rüzgar GB 28 KM/S . 30% Yağış Olasılığı (water equivalent of 4.01 mm).

http://icons-ecast.wxug.com/i/c/a/nt_sunny.gif

Pazar Gecesi
Açık. Düşük: 19 °C . Rüzgar GB 25 KM/S .

accu....

http://vortex.accuweather.com/adc2004/common/images/wxicons/87x79_blue/3_int.jpg
partly sunny

High Temperature
29°C

RealFeel®
30°C

Winds
SSW 11

Maximum UV
4

Thunderstorm Probability
31%

Amount of Precipitation
0

Amount of Rain
0

Amount of Snow
0

Hours of Precipitation
0 Hours

Hours of Rain
0 Hours

http://vortex.accuweather.com/adc2004/common/images/wxicons/87x79_blue/33_int.jpg
clear

Low Temperature
19°C

RealFeel®
18°C

Winds
SW 14

Thunderstorm Probability
1%

Amount of Precipitation
0

Amount of Rain
0

Amount of Snow
0

Hours of Precipitation
0 Hours

Hours of Rain
0 Hours

bence accunun dediği olacak yarın yağmur olmayacak her iddasına varım accu kazanacak....

:D :D :D :D :D :D

bu arada temmuz ve ağustos aylarında pedal sesinin turlarını göremedik .......insanları pedal sesi mahrum etmemeli tenmuz ve ağustos aylarındada turlar olmalı gece turları değil pazar gündüz turları olmalı bu sene pedal sesini çok kişi istedi özellikle temmuz ve ağustos aylarınde evet pedal sesinin yokluğu hissedilmiştir bu iki ay

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Değerli Pedalsever arkadaşlar,dostlarım...

Sabah 09:30 da Üsküdar'da buluşmak dileği ilee:) Gezimize göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkürler;) ....sevgilerrr

İrt : 0533 263 21 69

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
Sabah evden çıkarken yağmur çiselemeye başlamıştı. Yağmurluğumu yanıma aldım ama giymedim. Nedenide teri dışarı atamadığı için vücudumu ıslatarak rahatsız etmesi. Kaygan yolda düşmemek için dikkatli bir şekilde bisikletimi sürerek Eminönüne vardım. Gemiye binince artan yağmur karşısında yağmurluğumu çıkarıp hazırladım. Üsküdara yanaşırken yağmur durmuştu yağmurluğumu tekrar toplayıp çantama koydum. Kavağa yaklaşırken hava açtı ve sıcaklık alabildiğine arttı. Öyle ki buff ımı da yanıma almadığımdan akan terler gözlerime girerek yaktı. Nefis bir inişle Kavağa geldik. Benim kışkırtmalarım sonucu Gökhan ile beraber geri dönüp indiğimiz yokuşu tırmandık. Gökhan yaz boyunca bisiklete binmeyince formunu kaybetmiş geride kaldı. Tepeye ulaşınca birlikte müthiş bir iniş yaptık. Bu harcadığımız eforun mükafatı idi.
Gurup iskelede lokantaya oturmuştu. Ben fırsattan istifade birde Yoros a çıkayım dedim. Yolu bilmediğimden Ceneviz Kalsi levhasını takip edince gittikçe dikleşen bir yokuştan çıkarak mezarliğin yanına geldim. Sonunda yol bittti, merdivenler başladı. Ana yola çıkıp devam ettim. Nefis manzara fotoğrafları çekip geri indim.
Balık, midye tava, salata dan oluşan menüyü bira eşliğinde afiyetle mideye indirdim.
Yemek sonrası hep birlikte Yoros a çıkıp oradan Beykoz Akbabaya inerek yola devam ettik. Gurup Kanlıcada yoğurt yemeye girdi. Ben var gücümle basarak Üsküdara ulaştım. gemiye bindiğimde her yerimden ter damlıyordu.
Güzel bir geziydi. Katılan arkadaşlara teşekkür ederim.
Bu arada bence tahminde Accu kazandı. Evet başlangıçta wunder weather kazanmış gibi görünsede yağış sadece yerleri ıslatacak kadar kısa sürdü. Ama ondan sonraki saatlerde tam yazdan kalma bir gündü. Bence günün galibi accu ve bisikletleri ile yola çıkan bisiklet severlerdir.

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
@Sarpedon

Dostum ne oldu ya? Sabah yağmuru görünce slick lastiklerle yola çıkmaya cesaret edemedin herhalde. Benim gibi ucuz bir mtb alsaydın kendini korkmadan yola atardın. Bir başka turda görüşmek üzere. :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Orhan Kılıç

evet sonuçta yağmur yağdığı için accu bahsi kaybetti sayılır yani ben kaybettim evet ne yapalım arada sırada kaybetmek iyidir...

Selçuk Uygun

Forum Demirbaşı
Tepki
781
@Orhan Kılıç

Sabah hazirlanirken yağmur yağinca vazgectim.katilim az olur diye keşki gelseydim.Seni ve oglunu ozledim...iyi pedallar Orhan'cim

• Beğen
Tepkiler: Orhan Kılıç

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
@Hasan Akyürek

Katılanların performansları birbirlerine yakın olunca kopma ve fazla bekleme olmadı. Ayrıca beklemelerde havanın oldukça sıcak olması ve rüzgarın hiç olmaması nedeniyle vücudumuz soğumadı. Adeta yazdan kalma bir günde çok keyifli bir tur oldu. Yeniden görüşebilmek umudu ile sevgili Hasan .

Tepki
85
Selam Arkadaşlar,

Katılımı bir kaç eksiklede olsa gayet yeterli bir sayıda idik.Katılımcı kardeşlerim hepsi birbirinden kıymetli ve bir okadar neşeli ve şakacı idi.Yedik içtik ve Anadolu kavağını birbirine kattık çok eylendik ha bide süpriz miafirimiz Orhan arkadaşımızın enaz kendisi kadar neşeli ve en az bizler kadar sportmen eşi bizlerle birkilte oldu kendisine teşekkür ederiz.Bütün haftanın zihinsel yorgunluğunu atarak zinde bir beyinle ve tatlı bir yorgun bedenle yeni haftaya bomba gibi girdik.Katılımcı arkadaşlarımı yürekten kutlarım.
Benim türlü iğnelemelerime ve muzipliklerime büyük bir özveri ile göğüs geren Kaptanımız Mert kardeşimi yanaklarından öper bize göstermiş olduğu hoş görüden ötürü kutlarım.

Sevgilerimle,sağlıklı ve bol pedallı günler dilerim.