Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

" 26 Eylül " Anadolu Kavağı Palamuttt Keyfi...Ekşııın (:

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında sports-man tarafından paylaşıldı.

1. sports-man

sports-man Onursal Üye

Seviye:
    Selam Grup,

Yine keyifli bir Gezi olmasi dileklerim ile....Bu Gezimiz Palamutsever dostlarım iciiiiin :)

Etkinlik Tarihi : 26 Eylül Pazar

Bulusma Yeri : Uskudar (Besiktas motor iskelesi onu)

Bulusma Saati : 10:00

Parkur : Anadolu Kavağı

Surus Hizi : Yardımlaşma,dayanışma ve Grup Disiplini icinde pedal basılacaktır.

Program : Üskudar'a A.Y ve AV.Y sından ulasan pedalseverlerle 10:00 hareket ederek,Beykoz - Anadolu Kavagi istikametinden rampalari aşaraktaan A.Kavagi'na ulasiyoruzz.Palamut yeme ve içmee:D molasııı sonrası istekler doğrultusunda dönüşümüzü gerçekleştiriyoruzz:winkenlux

Ayni Duygu ve Heyecani Paylasan............................Tum Spor ve Pedalseverleri
    Gezimize bekleriz;) ........sevgilerrr

" Bol Sporlu ve Pedallı Gunler "

Not : Tum Etkinliklerimizde eldiven ONEMLİ... KASK hayati ve mecburidir.KASK ı olmayan ya da temin edemeyenler lütfen irtibat kurunuz(yagmurluk,ic lastik,pompa vss) gerekli onlemleri almaniz faydali olacaktir..Ayrica bisiklet kiralama imkanimiz da bulunmaktadir.

Complete
    Sports*-Man
    0533 263 21 69

Orhan Kılıç ve McMILLERR bunu beğendi.
  2. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:

a couple of thunderstorms

High Temperature
    25°C

RealFeel®
    27°C

Winds
    SE 6

Hours of Precipitation
    3 Hours

Hours of Rain
    3 Hours

a thunderstorm in spots

Low Temperature
    21°C

RealFeel®
    20°C

Winds
    SSE 14
    1 Hour

Hours of Rain
    1 Hour

3. Orhan Kılıç

Orhan Kılıç Bisikletkolik

Seviye:
    Mert ilk kez ve en son seninle çıktığımız Yalova Eskişehir turunda yağmurda bisiklet sürmüştüm. O zamanda vücudumun alt tarafı için yağmurlu havaya uygun giysim yoktu, bu gün de yok. Acılen yağmurlu havaya uygun uzun tayt ve uzun parmaklı kapalı eldiven almazsam kısa bir süre sonra yeniden kabuğuma çekilmek zorunda kalacağım.
    Değil yağmur karda yağsa o Palamutlar benden kurtulamazlar. :)

4. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    yağmura karşı önlemler biraz pahalı olmakta spd ayakkabı 650 milyon ve su geçirmiyor artı sağanağa karşı ne yapılabilinir sağanak yağmurda bisiklet sürdüm evet arkamdan gelen otobüsün beni çırağanda nasıl ıslattığını hiç unutmadım hatta geçen sene garipçe turunda o gün 12 saat sağnak yağdı ve biz bata çıka devam ettik ama şu bir gerçekki şimdi kış değil yaşlı olan dostlarım benim gibi dikkat etsinler asla soğuk havalarda sağnak yemeyin şakası yok yatağa düşmece artı gençlere bir şey olmaz olan bizim gibi 50 yaşın üstüne olur ...
    şimdi havalar iyi ıslanma bence üşümeyi getirmez ...ısı yüksek pazar ..ekimde iyi olur ama kasım geldimi tamamdır ....
    yağmur geçirmeyen yağmurluk epey pahalı artı bisiklet pantolon su geçirmeyen bunlar pahalı olmakta .... evet malesef bu iş yağmura karşı önlem pahalı olmakta .....
    su geçirmeyen eldiven ateş pahası ...

5. sports-man

sports-man Onursal Üye

Seviye:
    Hatta Bozüyük'de sağnak yağmurda lastiğin patladı.Hava da bozuk ve serindi onarımı yapıp gece geç saatte Eskişehir'e ulaşmıştık Orhan abicim:) Tabiiiiii kurtulamazlarrr:D Palamut Gezisi kiminn içiinnn;)

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

6. sports-man

sports-man Onursal Üye

Seviye:
    Hatta Bozüyük'de sağnak yağmurda lastiğin patladı.Hava da bozuk ve serindi, onarımı yapıp gece geç saatte Eskişehir'e ulaşmıştık Orhan abicim:) Tabiiiiii kurtulamazlarrr:D Palamut Gezisi kiminn içiinnn;)

7. tolga.aydogan

tolga.aydogan Üye

Seviye:
    Yalnız şöyle bir durum var ki, Beykoz'dan A. Kavağı'na gidişte fazla zor rampalar yok ancak bir iniş var ki dillere destan. Dolayısıyla aynı yolu dönüş için kullanıp bu dik rampayı almak her babayiğidin harcı değil.
    Ben A. Kavağı turlarında ordan motorla Sarıyer'e ya da R. Kavağı'na geçip sahilden Beşiktaş yapıyorum.
    Sağlıcakla ve sporla...

8. sports-man

sports-man Onursal Üye

Seviye:
    Selam Grup,

Tolgacım,ben o dönüş yolunu duyuru yapmadığım zamanlarda antreman amaçlı kullanırım;) Grubumuzu o yokuştan çıkartarak palamut keyfimizi bozmak istemem.:D Yemek sonrasııı sefer saatlerine göre vapurla karşıya geçerek,Gezimizi Beşiktaş'da,orada kalan arkadaşlarımızı yolcu ederek noktalayacağızzz

9. Orhan Kılıç

Seviye:
    O zaman o yokuşu ben palamutlar pişerken denerim. Yokuş görünce dayanamıyorum. Ben eskiden böyle değildim neler oluyor anlamış değilim. :D

10. Orhan Kılıç

Seviye:
    Oraya kadar gitmişken Yoros kalesine de çıkarız herhalde. :)

11. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:

orhan bey beni lütfen tahrik etmeyin o rampayı çok severim evet gerçekten güzel rampa arnavut kaldırım işi zorlamakta aynı aya yorgi evet aya yorgiyi 5 kez üst üste çıkmıştım ilk birinciyi aldım arkasından son 150 metreyi 4 kez çıkarak kendi rekorumu kırdım ayrıca kartepe 21 km lik rampayı 5 kez devirdim toplam 105 km lik rampa karşıma çıksa ne yapardım herhalde bir günde çıkamazdım evet beşe böldüm kartepe rampasını beş defa devirdim uzak olması çok kötü yakın olsa mesafe valla ayda iki kez oraya topuklardım ... orhan bey rampa delisi olduğumu söylüyorlar evet gerçekten öyle orhan bey aynı şekilde sizdede aynı durumlar başlayabilir anladığım kadarıyle başlamış bile atılan mesajdan anlıyorum ....size başarılar dilerim rampa delisi olmak sizede yakışacak.....

:in: :in: :in: :in:

Selçuk Uygun bunu beğendi.
  12. saint poussin

saint poussin Aktif Üye

Seviye:

Kudret abi seni takdir ediyorum, bir isi boyle sevdigin ve tutkuyla yaptigin icin..:)

Kudret Kurtcebe bunu beğendi.
  13. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:

dostum çok teşekkür ederim bir işi sevmek evet yıllarca sevmek senelerce sevmek ve onla özdeş olmak iyimi kötümü bilmiyorum...
    ben yıllarca yalnız bindim bisiklete yıllarca tek sürdüm son beş yıldır grupça sürmekteyim ...
    bu akşam gene turladım yalnız yağmur bulutlarını görünce kısa kestim turu eve döndüm yalnız şimşek gerçekten ürkütücü idi çok şiddetli şimşekler çaktı valla bu sene seller götürecek etrafı öyle gözüküyor eve kapanacağız galba....

:D :D :D

14. Hasan Akyürek

Hasan Akyürek Yeni Üye

Seviye:
    Selamlar,
    Pazar gunu yağmurlu gorunuyor hava ( www.meteor.gov.tr ). Yağmur olsada yapacakmısınız bu turu ? Birde uskudardan giderken su dillere destan yokuşu inmek için sanırım once parça parçada olsa cıkıyoruz ? Ne zorlukta yokuşlar var merak ettim . Grubu yavaşlatmak istemem.
    Saygılar ,
    Hasan.

15. saint poussin

saint poussin Aktif Üye

Seviye:
    rica ederim. evet, sanirim 1 ayimiz var onumuzde. sonrasi yaş..:)

Kudret Kurtcebe bunu beğendi.
  16. saint poussin

saint poussin Aktif Üye

Seviye:
    bu arada ben de gelmeyi istiyorum bu tura ama yagmur ihtimali var ve benim lastikler uygun degil ne yazik ki..

sports-man bunu beğendi.
  17. Selçuk Uygun

Selçuk Uygun Forum Demirbaşı

Seviye:
    Sanada bu yakisir,son Trilye'de yedigim Mert 'in palamutunu unutmadim eh eh , Orhancim Uzun sure gorusemedik,senin Bursa turu benim Bodrum tatiline denk geldi katilamadim....
    Not: İnternetten pek anlamadigim icin daha bugun sans eseri bir arkadas ozel mesajlara bakmayi gosterdi.Bir suru mesaj gelmis ,Herkesden ve senden ozur dilerim.

Orhan Kılıç ve ramon71 bunu beğendi.
  18. Selçuk Uygun

Seviye:
    Tura katilmayi bir aksilik olmazsa isterim...

sports-man bunu beğendi.
  19. Selçuk Uygun

Seviye:
    Bizide cekersen niye olmasin,45 gunluk tatilden sonra bayagi gevsemisiz...Elimizde cikariz....

20. Orhan Kılıç

Seviye:
    Sen nerelerdesin? şükür kavuşturana. Pazar günü gel beraber çıkalım. :)