26 Aralık Belgrat yarışları

roadworms

Üye
Tepki
58
Herkese selamlar ben bisiklette eski ama bu forumda yeniyim.Oncelikle kendimi tanıtıyım adım tolga.Sizlere 26 Aralıkta ! yapılacak olan belgrat ormanındaki yarışa grup olarak gitmeyi teklif ediyorum.Ben şahsen katılmıycam ama izlemeye ve görüntü almaya gidicem.Belgrattaki cafede isterseniz ızgarada yapılabiliyor.Avrupa ve Anadolu yakasındaki arkadaşlar avrupa yakasında sahilde buluşup izlemeye gidelim.Ne dersiniz.Yarışlar saat sabah 09:00 da başlıyacak.ona göre :)

Scudo

Turhan Evci

Forum Bağımlısı
Tepki
313

Merhabalar resim çekebildiniz mi ? Bizler de 11 kisi olarak oradaydik ama farkli bir parkurda bisiklete biniyorduk. Dolayisiyla sadece kendi resimlerimizi çekebildik vede sitemizin fotolarimiz bolumune ekledik. Sonra bir ara dinlenme durumundayken yarislara geldik ama resim cekecek kadar gucumuz kalmamis olmali ki orada resim cekmek acikcasi pek aklima gelmedi. Bu arada yarismaci arkadaslarin icinde yonetimini ustlenmis oldugum Caddebostan_sahil_grubu.yahoogroups.com grubunun pazar gezilerine eslik eden ve buradan tanidigim simalar vardi, hepsini buradan kutlarim, bunun yani sira bir yarismaci arkadasimiz dusmus ve yaralanmis olmaliki ambulans devreye girmisti. Kendisine gecmis olsun, acil sifalar dilerim.
Sewgiler

Barbaros

Forum Demirbaşı
Tepki
193
Evet yarısı ızledık. Kızlar bıle yarısıyordu 4-5 tane gordum. 7 turdu yarıs. 4.5 kılometre bır tepenın etrafında donuluyordu. 80 kişi katılmıştı. 2.tur yenı bıtmıstıkı tahmınen 10-15 kısı ayrıldı yarıstan. İki kişide kaza geçirdi. Ama yinede hoşdu izlerken bile. Hatta bir eleman cok komıktı. Yarısta onlerıne bakarak gıdıyorlar bızım durdugumuz yerden saga donulup gıdılmesı lazım 1 eleman kaptırdı yanımızdakı kapıdan yola cıktı. Bızde tam anlamadık derken 2 dakıka sonra dondu. "Yaw ınsan soyler bu taraftan degıl dıye" dedı. Koptuk tabı hepımız eheueue
:)

roadworms

Üye
Tepki
58
Kusura bakmayın cevabım biraz geç oldu.Forumun kapanması daha sonra tekrar yayına girmesi kafamı karıştırdı :) Kimse gelmeyince ben yarışlara gidemedim dolayısıyla fotografta cekemedim :eek: