26-27 aralık 09 BO-CE Gece yarışı geri döndü!

Scudo
Tepki
16
kısmet olur inş katılmak. böyle bi organizasyonda bulunmak bile onur verici heleki yapımcılar Bora Tirki ve Cemal Dilben abimize teşekkürlerimizi sunuyorum.
paylaşım içinde teşekküreler.

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
@AlperTemircan

Herhalde bir kopyasını tekrar verirler sağlık raporu gerekmeden tahminimce, ama yarışlar yaklaştı hemen hallet..

• Beğen
Tepkiler: Alper Temircan

Alper Temircan

Forum Bağımlısı
Tepki
605
@Hakan Yazman
Hızlı cevap için teşekkürler Hakan abi. Bu hafta içi halledeceğim. :)

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
@Emirhan KILIÇ

Parkur genel olarak çok teknik değil, ancak bir kaç hafif merdiven inişi ve genel arazi tekniği gerektiriyor, koşu yolunda keskin u virajlar var ve iyi bir viraj tekniği ve haliyle virajdan sonra biraz sprint gerekiyor, yokuşlar çok fazla görünmüyor ama zorlanacağınızdan eminim, özellikle bir yerde çok dik bir bölge var toprak değil ve kaygan olabilir çoğu kişi orada diklikten veya kayganlıktan dolayı ele alacaktır bir de sonunda basamaklar vardı galiba :) Ama yarışın asıl büyüsü gece karanlığında olması ve bu güzelliği herkes yaşamalı bence...

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
hakan bencede yaşanması lazım kacırmayın macerayı arkadaşlar derim

• Beğen
Tepkiler: EmirhanKILIÇ

rebellious

Üye
Tepki
58
İsim
Onur Kalafat
Bisiklet
Scott
Şu Lisans hadisesine biraz açıklık getirebilirmisiniz? Ben yarışa katılmak istiyorum ama lisansım yok. Lisans çıkarmak kolay deniyor fakat gün içinde alabilirmiyiz? Neler gerekli almak için acaba??

2.Sorum da şu, Bende 3Ledli Pro marka far var. Sizce yeterli olur mu yoksa fiyasko mu olur?

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
@Onur Kalafat

Belirtildiği gibi lisans şartı kaldırılmış.
Süratli gidildiği için ne kadar aydınlatma olursa o kadar iyi olur. Benim geçen seneki yarışta maşa bacaklarında iki adet 3 ledli cateye parmak farlardan, gidonda da bir adet çok güçlü cateye el500 den vardı gine de anca yetti bence, ancak bunlar yerine bir adet sağlam halojen far da yeter genellikle...

• Beğen
Tepkiler: rebellious
Tepki
14
Bu yarış için lisans şartı kaldırıldı.2010'da lisans başvurusu yaparsanız daha mantıklı olur.
Lisans çıkartmak için;
1,sağlık raporu
2,3 adet vesikalık fotğraf
3,kimlik fotokofisi

Bora TİRKİ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.889
Bisiklet
Specialized
Her zaman yanımızda olan HASAN abide yanımızda olacak.

Hasan abiye SONSUZ SEVGİ VE SAYGILARIMLA .:in:

İYİ Kİ VARSIN.:in:

(link)

Tepki
16
gürkan abi pazar günü kayıt olabiliriz dimi senin haberin vardır cumartesi flnda yazmış o gün montaj var gelemeye bilirim o yüzden soruyorum abi kal sağlıcakla.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bu akşam yağmurlu olmazsa maçka parkında olacagız gelmek isteyen gelebilir 8.15 gibi orda oluruz.Farınızda açık olsun yolunuzda.