26.12.2010 Aydos dh antremanı!!!

Tepki
147
sağnak yağış altında gercekleştirdigimiz dh antremanı görüntüleri,
3 araç ve 11 kişilik ekiple yagmura ragmen cok keyifli bir gundu, kulagımın arkasına kadar çamur oldum 4 iniş yaptık:) katılan arkadasların eline ayagına saglık, inişe katılmak isteyen arkadaslar olursa eşlik edebilirler iki hafta sonraya.

selim
murat
cihan
oktay
sercan
hasan abi
hasan mert
sadun
hamdi
mehmet
ismail

şimdilik fotolar videoda hazırlanıyor.

(link)

(link)
(link)

(link)

(link)

(link)

Scudo

reha genç

Forum Bağımlısı
Tepki
907
Uğur mumcu mahallesinde oturuyorum.Bir sonraki aktivitenize MTB kullanıcısı olarak size engel olmayacağıma kanaat ederseniz katılmak isterim.

• Beğen
Tepkiler: anıl sevgi
Tepki
147
@reha genç

engel olmazsın grupda herkezin yeri farklı; murat ve ben 203lük ekip başı çekiyoruz arkada oktay ve cihan freeride grubu, sonra all mountaincılar hasan abi ve sercan, sonrada street ekibi hasan sadun sende baslarsın hızlandıkca önlere dogru gelirsin

Özgür Tunalı

Forum Bağımlısı
Tepki
600
Bisiklet
Specialized
Güzel şeyler kaçırıyorum ama acısını çıkarıcam elbet. 4-5 hafta sonra belki katılabilirim dizimin durumuna göre Rampalarda takılmadınız mı bu hafta?

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
Bisikletler de, parkurda çok güzel. Arabayla çıkıp da, bisikletlerle inmekte ayrı bir keyiflidir. :) Genel olarak kendinizi korumaya almanızda ayrıca çok sevindirici.

Kazasız bir gezinizin olması da bizleri sevindirdi.Emeği geçen bütün arkadaşlara çok teşekkürler.Bir dahi sefere , kendi parkurunuzda görmeyi isteriz..

Selamlar.

• Beğen
Tepkiler: selimmerdan

Levent Kırça

Forum Bağımlısı
Tepki
338
Bisiklet
Salcano
Gene bir imageshack ile hazırlanmış konu. Hiç bir fotoğrafı göremiyorum. Zaten büyük foto yüklenmiş bir de tek konuda bu kadar çok ekleyince imageshack sapıtıyor. ve bütün hepsinin neredeyse sadece ilk %10-15inin yüklüyor. bütün fotolar kesik. gerçekten merak ediyorum ama hepsinin tek tek alıp başka bir yere yapıştır yaparakta bakamayacağım.

forumun imageshack kullanımını bir an önce bırakması lazım.

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
@Levent KIRÇA

Levent yanlış anlama ama bizim pc lerde sorun yok.Sen aç-kapa yap istersen.Selamlar.

Levent Kırça

Forum Bağımlısı
Tepki
338
Bisiklet
Salcano
@sadana

Fotoğraflar bir kere yüklendimi sürekli önbellekten açıyor bir daha. Yeniden aç kapa yapmak birşey değiştirmiyor. Siz fotoğrafları yüklerken en az bir kere baktığınız için gene açarken önbellekten açıyor. Haliyle siz yükleyen olduğunuz için düzgün çıkıyor.

Olayın benle sizle alakası yok tamamen imageshack ' la alakası var.

(link)

Bu konuda da bana katılan var zaten.

Ayrıca fark farklı makinalar farklı tarayıcılarla farklı internet bağlantı seçenekleriyle denedim hepsi aynı. Sorun imageshack yani.

Tepki
147
ben işyerimdeki bilgisayarlarda da baktım şimdi hepsinde butun fotolar tamamen açılıyor. facebooktan bakabilirsin buraya birkaç tane koydum 200 adet foto var

• Beğen
Tepkiler: sadana

Levent Kırça

Forum Bağımlısı
Tepki
338
Bisiklet
Salcano
Öyle yaptım zaten ama aklınızda olsun facebook linkleri paylaşımı yasak ya da forum ayarları öyle ayarlanmış linkler tam çıkmıyor. Daha önceki konularınıza bakarsanız nasıl göründüğünü görür ve demek istediğimiz anlarsınız. Herkes bunu bilmiyor olabilir bu ne derler sonra. Ben bildiğim için direk ***** li yere facebook u yapıştırdım.

Bir sonraki facebook link paylaşımlarınızıa face book.com..... şeklinde yaparsanız daha iyi olur.

• Beğen
Tepkiler: selimmerdan
Tepki
147
ilk mesajımda gordum zaten linklerin yasak oldugunu o yuzden link vermedim feysbuktan aratınca cıkıyor diye belirttim.

Tepki
147
bu pazar 9 ocakda iniş antremanına gidiyoruz katılmak isteyen varsa bekleriz.

reha genç

Forum Bağımlısı
Tepki
907
Kaç gibi Aydos kapısından giriş yapmış olursunuz?

Tepki
147
on onbucuk arası orda oluruz sanırsam feysbuk varsa ekle ordan haberleşiyoruz toplucana