26.07.2014 Cumartesi İstanbul - Yalova Sudüşen Şelalesi Turu

suatgecer

Aktif Üye
Tepki
56
Bisiklet
Sedona
Selamlar Arkadaşlar,

26.07.2014 cumartesi günü izinliyim bunu istanbul dan yalova sudüşen şelalesine giderek değerlendirmeyi düşünüyorum hatta yenikapıdan biletimi aldım, gelmek isteyen olursa beklerim, forumda bu bölgeye bir çok tur yapılmış hepsini inceledim, zaten forumda sudüşen turu diye aratıldığında gerekli rotalar ve bilgiler verilmiş, ben keyif turu yapmak için gidiyorum o meşhur yokuşu merakla bekliyorum :) keyfi bir tur olacak

cumartesi sabah 06,30 yenikapı dönüş 17,30 feribotuyla olacak aradaki zaman bol bol yetecektir diye düşünüyorum,

Scudo

suatgecer

Aktif Üye
Tepki
56
Bisiklet
Sedona
@Mustafa Özer

sağolaın gerekirse yürüyeceğiz artık :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@suatgecer

Bu arada orada yiyecek içecek bulamayacaksın. Mutlaka yanınızda birşeyler bulundurun.

suatgecer

Aktif Üye
Tepki
56
Bisiklet
Sedona
@Mustafa Özer

sandaviç tarzı bişeyler olabilir ağırlıkta yapmamış olur

Cycmode

Daimi Üye
Tepki
375
Bisiklet
Pinarello
Daha önce iki kez su düşen şelalesi turu yaptım. Yorucu ve kondisyon isteyen bir rota ama aşılamayacak gibi de değil, yolava termal ayrımına kadar yol eğimi pek zorlamıyor ama termalden sonraki ilk tırmanış ve sonrası bayağı zorluyor. Bisikletin çalışan tüm parçalarını özellikle çekiş sistemini tura çıkmadan bir kez daha gözden geçirmenizi ve bakımınızı yapmanızı öneririm. Yol üzerinde bolca çeşme var fakat termalden sonra bakkal yada herhangibir satıcı yok yiyiceğinizi önceden temin etmelisiniz. Şelale içinde gözleme, döner, köfte, içecek vs satılmaktadır . Yanınızda her ihtimale karşı yedek iç lastik, levye , yama seti, mayo, havlu ve zincir sökme aparatı bulundurmanızda fayda var. Şimdiden kolay gelsin size, keyifli turlar dilerim...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@C.Öz

Ramazan olduğu için şelalede hiç bir şey satmıyorlar.

Birde termal'den sonraki ilk köyde bakkal var. Orada çok sevimli teyzelerde mevcut sohbet etmek için

suatgecer

Aktif Üye
Tepki
56
Bisiklet
Sedona
@C.Öz

bilgilendirme için teşekkürler hocam kesinlikle tüm uyarılarını dikkate alacağım, ekstradan yanımda şort ve havluda olacak :)

aertan

Daimi Üye
Tepki
140
İsim
ali ertan noyan
Bisiklet
Ghost
bir rulo kağıt havlu al, ıslandıktan sonra taşımak zorunda kalmazsın ;)

suatgecer

Aktif Üye
Tepki
56
Bisiklet
Sedona
Tur tamamlanmış olup feribot saati bekleniyor resimler yarına...konu kilitlenebilir

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi