2500 lira Mtb önerisi

burak özgüng

Daimi Üye
Tepki
127
Bisiklet
Cannondale
(link)
bana göre fiyat performans ve görüntü abidesi.2014 olmasıda artısı.
950 ye o kadar para verilmez.çok abartmışlar.x5 ler neticede deore ayarında
ktm nin piyasası yok ve bana görede estetik değil.
eğer gerçekten bisiklet bakıyor olsaydm 2950 kırmızı balıklama atlardım.
ön maşa recon kadar olmasada sonuçta yarışmıcaksın ki zaten solo air diye geçiyor.şimdiden hayırlı olsun diyorum.kolay gelsin

• Beğen
Tepkiler: gok
Scudo

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
200-250 TL daha ekleyebilirseniz en iyi seçim RR8.3 XC race olacaktır. Kendileri topu topu 11.500 gr'dır. İstenildiği taktirde Türkiye'ye geliyor. Ben denemiştim çok iddialı bir ürün. Zaten üstündeki maşa ve vites-fren sistemini almaya kalksanız bisikletten çok para eder...(Maşa sınıfının en üstü olan PRO yan modelidir.)

(link)

(link)

Pro>Expert>Comp>Ltd. Bu bisikletin üstündeki PRO modeli.

(link)

• Beğen
Tepkiler: gok

maraz emre

Üye
Tepki
5
İsim
Emre Tükenmez
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@burak özgüng

Bende ghost modeli çok beğendim şu carraro 2014 modellerde piyasaya çıksın ondan sonra net bir karar vereceğim 950 yi eledim zaten Whistle den umutluydum ama aynı donanımı 500 lira fazlaya satıyorlar

@enes savaş

Rockrider modelini bende düşündüm 8.1 olanı biraz daha albenili olsaydı almaya çalışacaktım bu 8.3 de biraz pahalı gibi bu bütçeye bile zoru zoruna çıktım ayrıca başlığı değiştiremedim 2500 lira bile fazla 2300 seviyelerini geçmemesine özen gösteriyorum ilginiz için teşekkürler şu sona kalan 2014 modelleride bir görelim yılbaşından sonra işe koyulacağım