Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

250-350 ytl Tavsiyeleriniz.

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Ümit Arabacı tarafından paylaşıldı.

1. Ümit Arabacı

Ümit Arabacı Kıdemli Üye

Seviye:
    Öncelikle Herkeze merhabalar,
    Arkadaşlar yeni bir bisiklet almak istiyorum fakat forumu biraz inceledikten sonra kafam biraz karıştı beldeyamanın tsunami modeli hoşuma gitmişti onu almak istiyordum bugün onun için bir çok yere gittim bulamadım, forumda yazılanları okuduktan sonrada iyiki bulamadım diye sevindim :) şimdi ben ne marka nasıl birşey alayım bazı arkadaşlar 2.el alın demiş fakat nakit olarak ödeyemiyeceğim için mecbur kredi kartı ile alacağım tavsiye edeceğiniz bir marka bir model varmıdır? kullanacağım yer kartal-bostancı sahil yolunda olacak boy 1.75-80 kiloda 95 :D
    değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

2. Ümit Arabacı

Ümit Arabacı Kıdemli Üye

Seviye:
  3. yighitjan

yighitjan Bisikletkolik

Seviye:
    Tercihlerinize göre Sedona Scud en iyisi.

4. Süleyman Onur Dülger

Süleyman Onur Dülger Bisikletkolik

Seviye:
    Borla al 330 ytl bildiğim kadarıyla bende almayı düşünüyorum.scuda artık eksi yönde yorumlar geliyor borla ya ise bir tane eksi yorum görmedim herkes mutlu!

5. Ümit Arabacı

Ümit Arabacı Kıdemli Üye

Seviye:
    yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar peki bu fiyatlarda alacağım bisikleti daha sonra modifiye etmek istediğimde edebilcekmiyim ?

6. kagancelik

kagancelik Yeni Üye

dostum ben sedona borla 2008 siyah siparişi verdim bana herşey dahil 423 ytl ye gelecek.iki hafta sonra elime geçecekmiş.mutlu olacağımı düşünüyorum.benc sende bu ürünü araştır ve limitini biraz yükselt komple aliminyum sanırım.düşün bence
    a.a.

7. Ümit Arabacı

Ümit Arabacı Kıdemli Üye

Seviye:
    arkadşlar limit 500-600 ytl kadar çıktı birşeyler önerebilirmisiniz tamamen sizin yönergelere göre hareket edeceğim bununda üstüne çıkın demeyin çünki sınır buraya kadar zorlıyabildim :)

Süleyman Onur Dülger bunu beğendi.
  8. Süleyman Onur Dülger

Süleyman Onur Dülger Bisikletkolik

Seviye:
    bende borla 2007 kalkıtığı için nisan ilk haftası 2008 borla alıyorum.çok güzel bir bisiklet.ama sizin limitiniz madem 500-600 ytl oldu.O zaman 711-741-751-761 kullanan arkadaşlardan bilgi alınız bence.bu seri mükemmel bisikletler üretiyor.borla 2008 335$ yani 415 ytl paranızın birazı cepte istiyorsanız onuda düşünebilirsiniz.he bide unutmadan kron-xc1000 de mükemmel bir bisiklet o fiyata

Ümit Arabacı bunu beğendi.
  9. Ümit Arabacı

Ümit Arabacı Kıdemli Üye

Seviye:
    önerilerin için teşekkürler mtb sedona 761 ve kron-xc1000 ikiside çok hoşuma gitti bu ikisinden birini alabilirim tabi önce bulmak lazım :)

10. SepticFlash

SepticFlash Misafir

mrb sedona serileri ve kron serilerine bakabilirsiniz ama ben ayrıca hussarı da oneririm.fiyat-performans acısından gayet iyi bir bisiklet. iyi forumlar

11. kayhan

kayhan Misafir

düz yolda kullanıcağınızı ve biraz kilolu olduğunuzu belirtmişsiniz. Öncelikle dağ bisikleti konusunda ki kararınızı tekrar gözden geçirmelisiniz. Ön amartisör pek kullanmayacağınız bir parça olucak ayrıca seri vites geçişlerinede ihtiyacınız olmayacak. bu yüzden ihtiyacınız olmayan parçalar için bütçenizi zorlamayın. Bunlara ek olarak dağ bisikletleri performansa yönelik olduğu için biraz yatarak kullanılacak şekilde tasarlanmış kadrolara sahiptirler. buda sizi zorlayabilir. Şehir bisikleti ile başlangıç yapmanız daha iyi olur. 2. el bir şehir bisikleti ile başlayıp kiloları verip tarzınıza karar verin (Yol, dağ, tur, ya da hibrid) sonra iyi bir bisiklet alırsınız. iyi şanslar