25 Temmuz Şile Turu İsteyen ?

Scudo

Y.Toygar

Daimi Üye
Tepki
167
@ATOM

Sarjı bitti sarjda şuanda babo.. Sabah ararsan haberleşiriz.. İyi geceler sabah görüşmek üzere..

BF Okuru

Üye
Tepki
2
saat 03.58 kalktım saat 10.00 da yattım 6 saat uyku yeter
millet herhal uyuyor :D :D :D :D :D :D
bir duş bir de kahvaltı
kendime gelerem
bekleyin geliyorum cehennem rampaları ve de rüzgar vede sıcak hava

hehehehhhhhh

:D :D :D :D :D

BF Okuru

Üye
Tepki
2
http://icons-ecast.wxug.com/i/c/a/sunny.gifPazar
Açık. Yüksek: 32 °C . Rüzgar KKD 14 KM/S .

http://icons-ecast.wxug.com/i/c/a/nt_mostlysunny.gifPazar Gecesi
Az Bulutlu. Düşük: 24 °C . Rüzgar DKD 21 KM/S .

rüzgarın sabah hızı düştü
akşama kuvvetleniyor
ısı 32 derece
evet rampalarda yanacağız

Tepki
6
Off offf, şu siteye bir zamanında girmeyi başaramıyorum. İki gün önce girsem. Arkadaşla birlikte bu tura katılırdık. Yine olmadı...

semir karabulut

Daimi Üye
Tepki
290
Bisiklet
Cannondale
Gittik, döndük. Yorulduk. Güldük. Bayaa da eğlendik. Yalnız, ben dönüşte Ömerli Sapağı'ndan sonra başlayan o bilmem kaç kilometrelik rampayı indiğimi hatırlamıyorum:D

BF Okuru

Üye
Tepki
2
rampalarda yandık lastiğim patladı rüzgar giderken bizi hafif tuttu dönüşte fena değildi şu bir gerçekki saat 06.00 da hareket etmek gerekiyor bostancıdan 3.5 saatte alınması lazım şilenin yani 09.30 da şilede olmalıyız ha dönüşüde 17.00 de yapmak gerekiyor yahu yazın sıcak oluyor mesafe uzun artı ekimde gitsek bu kadar zorlanmayız yahu ölüyoduk be sıcaktan 32 derece geç çıktık ve tabi cehenneme kaldık bi de lastiğim 30 km de patladı güneş tepemde bi türlü rubena yol tekerini janttan çıkaramadım baktım olmayacak pompaladık bi 2 km gidiyoruz teker gene iniyor olacak gibi değil en iyisi dedim bir kamyon durdurayım aldım bisikleti sırtıma
koca kamyona attım bisikleti ve toygar dostumda tekeri janta yerleştirirken aparatı uçurdu
gitti aparatım ülen ne tekermiş be continental çok kolay ayrılıyordu janttan muhanmede gidip bu işin sırrını öğrenmek lazım bir sürü anlatacak olay var aslında turların güzel tarafı ne olacağı önceden belli olmuyor futbol maçı gibi bu arada kaşifinde tekeri gümledi arkasından vites tellerinde sorun çıktı toygar dostum dizini didona vurdu eralp ın ayaklarına kramp girdi başımıza gelmeyen kalmadı yahu içtiğim ayranın ve maden suyu sodasının haddi hesabı yok ama tek bir yorgunluk hissetmiyorum son 5 km de bir hızlandım arabaları sollayarak geldim arap atı gibi durdum durdum sonra vınnnnnnnnnnnnnnn

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@semir karabulut

semir aynen bende hatırlamıyorum bu şile yoluna çok gitmek lazım kafaya yazmak lazım bütün rampaları

Y.Toygar

Daimi Üye
Tepki
167
Alıcam abi sana bi Levye tamam.. Bidahada yapmicam tamirat xD Gitti güzelim Formam tamirat yüzünden.. Yağ içinde kaldı anamdan bide fırça yedim.. xD xD Güzel bi tur oldu.. Katılan Katılmayan herşekeze Teşekkürler..

semir karabulut

Daimi Üye
Tepki
290
Bisiklet
Cannondale
@Kudret Kurtcebe

Abi resmen küfür ede ede çıktım. Bitmek bilmedi namussuz:D Bir de, İstanbul'daki ''gavat'' nüfusunun tamamı Şile'deydi sanırım bu Pazar. Adamın biri resmen yanımdan geçerken kapı açtı önüme. Emniyet şeridini işgal eden sütü bozukları ya da dibime kadar gelip sıkıştıranları, bapırıp korkutmaya çalışanları saymıyorum. Ne zaman Madenler'e varıp çevre yoluna girdim, o zaman rahatladım resmen. Altunizade'ye kadar resmen korkmadan gittim.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@semir karabulut

semir ben ne yaptım biliyormusun karşı yola geçtim bomboş bi topukladım bir yandan arabalardaki insanların bir bakışları vardı gıpta ediyorlardı adamın biri camdan sarkarak helal olsun en iyisini sen yapıyorsun diye bağırdı kamyonun arkasında bir sürü genç bağırdılar ağbi helal olsun ağbi bas ağbi diye
tam bi komedi ekim sonu şileye gitmek lazım
bize koymaz
sıcak son derece dej avantaj

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Y.Toygar

hocam kurban olsun levye sana
boşver yahu şimdi ben evde pratik derslere başlayayım birinci ders rubena teker janttan nasıl ayrılır ve takılır evet prova şart

BF Okuru

Üye
Tepki
2
dostlar hava çok sıcak olacak gibiydi o yüzden gelemedim ben :) sıcak etkisini ertesi gün işte göstertiyor :) artı haberlerde izledim çok kalabalıkmış ya şile :)

Y.Toygar

Daimi Üye
Tepki
167
@RSY Ersoy

Ekip süperdi.. Yorgunum evet eve gelince anladım bunu ama değdi.. Abilerime tekrardan teşekkür ederim =)

• Beğen
Tepkiler: semir karabulut

engin engin

Forum Bağımlısı
Tepki
182
Aksiliklere rağmen güzel bir tur olmuş, ayaklarınıza sağlık.

Tepki
17
Sizleri sabah gordum Kaynarcada. Ben de tek basima Tuzladan ViaPort`a gidiyordum. Zamanim musait olmadigi icin size katilamadim ve kisa bir ViaPort turuyla idare ettim. Ilk firsatta aranizda bulunmak isterim, sabah sizi gorunce heyecanlandim dogrusu. Iyi aksamlar.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Bu ekibi ben bi yerden tanıyorum :)

Ben gelirken onlar gidiyordu.

Deniz nasıldı Sabah erken saatte baya iyiydi.
Saat 07:10 da şileden çıkmıştım Bir kaç gün önceden şile turu yapılacağından haberdar olduğum için gözüm yolun karşı şeridindeydi.
Sonunda Kudret abiyi görmüş oldum :D

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@birolcakir

evet birol senle karşılaştık rampada sen iniyordun biz çıkıyorduk
denize giremedikki acaip kalabalıktı ama ben kalenin ordan yandan elbiselerle yüzeyden takıldım ayaklarımı suya soktum iyi geldi