Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

25 Tem. - 9 Ağu.2014 Aksaray-Kayseri-Malatya-Sivas-Erzincan-Gümüşhane-Giresun(Görele)

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Emrah GÜLEZ tarafından paylaşıldı.

1. Emrah GÜLEZ

Emrah GÜLEZ Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar

Doğu Karadeniz turundan erken döndüğümden dolayı 1 haftalık senelik izinim var bu tatili Ramazan bayramı ile birleştirmeyi düşünüyorum.

25 Temmuz - 9 Ağustos 2014 Aksaray ( Ihlara vadisi-Güzelyurt )-Nevşehir ( Ürgüp-Göreme-Uchisar-Zelve ) - Kayseri (Erciyes Dağı-Ağırnas-Sultan Hanı) -Sivas (Çifte minare - Gök medrese -Aksu parkı -Sivas Kongresi binası) - Erzincan - Gümüşhane - Tirebolu - Görele turu yapmayı planladım.

Geçen Karadeniz turunda Serkan Namazcı ile tanışamamıştık bu turda inşallah görüşürüz.
    Erzincan dan davet eden Tugay Sonsuz Sert e teşekkürlerimi sunuyorum inşallah onunla da görüşürüm.

Güzergah dışına çıkılmayacak şekilde gerekli teçhizatla tura çıkılacaktır.
    Hava yaz olacağından mevsime uygun giysi ile gelmenizi tavsiye ederim güneş kremi vb yanınızda bulundurursanız iyi edersiniz.
    Turda katılmak isteyenler gelebilir.
    Gelen olmaz ise tek başıma yapmayı planlıyorum.
    Konaklama çadırda yapılacaktır.

http://www.mapmyride.com/routes/fullscreen/441826146/

Facebook adresim

https://www.facebook.com/emrah.gulez.1

2. Mehmet D.

Mehmet D. Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Benimde bursa-Artvin turum var, belirlediğiniz tarihlerde giresunda görüşürüz umarım

Emrah GÜLEZ bunu beğendi.
  3. Emrah GÜLEZ

Emrah GÜLEZ Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    İnşallah buluşuruz turunuz içinde hayırlı pedallamalar diliyorum yaylalara uğramanızı tavsiye ediyorum. Eğer Artvin' e kadar giderseniz Artvin meydan da bulunan Atatürk heykelinin oraya ve Şavşat Karagöl' e de uğrarsanız turunuzu güzel bir manzara ile sonlandırmış olursunuz.