25 Şubat Bursa-Bademli-Gündoğdu Gezisi

Fatih Özgenlik

Forum Bağımlısı
Tepki
393
Tarih: 25 Şubat 2007
Rota: Bursa- Bademli-Kurşunlu-Gündoğdu-Yunuseli(veya Çağrışan).
Saat: 09:00 Acemler Kavşağı
09:45 Bademli Tepesi X (Kahve-beyaz) bademli-mudanya tarafından gelecekler burada katılabilir.

(link)

Geziyi hafif-orta tempoda yapmayı planlıyoruz. Çağrışan-bademli tepesi arasında ve kurşunlu-gündoğdu arasında hatırı sayılır rampalar bulunuyor. az eğimli :D diil...
Göynüklü-Altıntaş arasında oldukça keyifli toprak bir yol var. C.tesi yağış olmazsa ordan gidebiliriz. o yolu merak edenler için ayrıntılı bilgi; :)

(link)

herkesi bekleriz....

• Beğen
Tepkiler: nicaleus
Scudo

nicaleus

Aktif Üye
Tepki
23
fatih arkadasım öncelikle bol sans ve kazasız sürüşler dilerim
ama beni en cok korkutan yer kursunlu civarı :D rampadan inerken aklıma hep kötü seyler geliyor :D

• Beğen
Tepkiler: Fatih Özgenlik

Elman TEMEL

Forum Bağımlısı
Tepki
868
@ytse_jam

fth abi.rota süper ama maalesef sizi bu hafta yanlız bırakmak zorunda kalcam.iş dolayısıyla pazar çalışacağım.cumartesi hafif bi gezi yapmak isteen olursa gezeris o gün müsaitim.ama pazar maalesef gelemiyorum.:(herkese bol şanslar pedalınıza kuvvet.

ve bişi daha bu tura katılın kendinizi katılmak zorunda hissedin.çok keyif alacağınızdan eminim.bi dahaki haftasonu grşmek üzre.

onsbike

Üye
Tepki
74
merhaba Fatih:)
daha önce iki taraftanda yaptım bu turu ama tekrar yapmak güzel olabilir. bir aksilik çıkmazsa gelirim.görüşmek üzere.
tlf:05325611526

• Beğen

Mustafa_Temizel

Daimi Üye
Tepki
70
Bisiklet
Salcano
Gezi mükemmel olur.Bende gelmek isterdim ama dershanem olduğu için bu güzel organizasyona katılamayacağım.

• Beğen

Fatih Özgenlik

Forum Bağımlısı
Tepki
393
@onsbike

inşallah Onur, seninle de tanışma fırsatı buluruz...
pazar günü görüşmek dileğiyle...

@elman_temel

sağlık olsun Elman,belki c.tesi sana katılabilirim.

@nicaleus

yahu ne geliyor aklına merak ettim :D kurşunludan tırmancaz ama, aklımıza bişey gelme fırsatı olurmu bilmiyorum :) yoksa kızılay yokuşunu mu kastettin?

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Benim durumum son anda belli olabilir. Evin pencereleri değişiyorda. Cumartesi günü sanırım tüm camları indirecekler aşağıya. Plastik olanlar ile değiştirmek için.

Başlarında durmazsam çok dağılabilir ev. :)

Selamlar.

by_cix

Aktif Üye
Tepki
59
fatih abi bende zonguldaktan mı gelsem :(:( canavarımı parçalayıp paketledim bursada yatıyo keşke bende orda olsaydım da sizlere katılabilseydim neyse kısmet diilmiş , uff ya kim bilir ne gezileri kaçıracağım neyse ya hayatımda duymadım sizlere iii pedallamalar

• Beğen

Fatih Özgenlik

Forum Bağımlısı
Tepki
393
@ataruh

"boşver abi, gel" diyeceğim ama bilirim o adamlar başıboş bırakmaya gelmez. c.tesi biter işallah.

@by_cix

üzülme be zafercim bakarsın zonguldak'a gezi düzenler biz geliriz ;)

beverly

Forum Demirbaşı
Tepki
284
Bisiklet
Scott
bende buyuk bi ihtimal katilicam ark lar 0532 6458987

Fatih Özgenlik

Forum Bağımlısı
Tepki
393
süperdi,özellikle patikalar.. son zamanlarda ki en çok keyif aldığım geziydi, katılan tüm arkadaşlara çok çok teşekkür ediyorum.

Elman TEMEL

Forum Bağımlısı
Tepki
868
@ytse_jam

off abi ya zevkli deme şuna içim yanıyo size katılamadığım içim.patrona rest çektim zate pzr çalışılırmı diye:boese157:
eminimki güzel geçmiştir resimleri bekliyorum sabırsızlıkla

beverly

Forum Demirbaşı
Tepki
284
Bisiklet
Scott
epey foto cekildi, bende heyecanla bekliyorum... bayaa eglendik.

Ediz Tevfik Özgan

Forum Bağımlısı
Tepki
972
Geziyi foruma onsbike yazacak. Kötü haber, benim fotolar makro modunda çekilmiş buzlu cam manzarası hakim.:( .kaldı onur ve nau04 ün fotoları.

Fatih Özgenlik

Forum Bağımlısı
Tepki
393
arkadaşlar tonga.org.tr de bir kaç resim bulabilirsiniz. lakin abim kurşunludan döndüğü için asıl keyifli bölümlerin resmi yok orada... :)