Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

25 Mayıs Pazar İzmir'den Demircili'ye

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında simpleman tarafından paylaşıldı.

1. simpleman

simpleman Yeni Üye

Seviye:
    Selam arkadaşlar geçen pazar çok isteyip te gerçekleştiremediğimiz Demircili turunu nihayet bu Pazar gerçekliştiryoruz. 8 buçukta üçkuyular iskeleden hareket ediyoruz. Urla merkez üzerinden Demircili yolunu tutuyoruz. Yanınıza mayolarınızı almayı unutmayın çünkü hava çok güzel olacak. Öğlen sucuk yapmak her anlamda en ekonomiği görünüyor ama havanın sıcaklığı kötü etkileyebilir şimdilik bu konuyu sucuk öncelikli diyerek açık bırakıyoruz demircili köyünde yemek seçeneğimiz pek yok açıkçası. görüşlere açığız saygılar

2. white_sirius

white_sirius Yeni Üye

Seviye:
    bende katılıyorum geçen hafta olmadı ama bu hafta çok güzel bi tur olacak umarım.
    herkesi bekliyoruz
    Özgü Özdemir

not:tur saati uzaktan gelecek arkadaşlar olursa onlar için çok fazla olmamak şartıyla daha geçe alınabilir değişiklik olursa buradan haber verilicektir

tel:0555 364 38 84 Özgü Özdemir
    tel:0505 774 72 37 Olcay Ormankıran

unlu, Levent Temiz ve simpleman bunu beğendi.
  3. unlu

unlu Kıdemli Üye

Seviye:
    Olcay abi bu demircili köyü tam olarak neredeydi. urla çıkışında falan mı?

birde geçen hafta noldu ya niye gelmediniz biz kaçtık urla diye çeşmealtına.(ismail abi, günay abi, nail abi, gökhan(arkadaşım), ben gökhan, birde ablamız vardı ismini hatırlayamadım aramızda yeni özürlerimle iletiyorum.)

diyeceğim demircili urla daysa urla 2 dk yada ben üstüste 3 günde 2 kere gittiğimden öyle geliyo, ama gerçekten de yakın. hani deniz demişsin hava sıcak demişsin 2 adım urla var 3 adım daha gitsek çeşme olur hani. acaba ne düşünürsünüz bu fikrime karşı.DENİZ, KUM, GÜNEŞ, :D KIZLAR:D şaka şaka

LEVENT ABİ baktım teşekkür etmişsin sende gelicen deme öyle kuru kuru teşekkürle olmaz.
    CÜMLETEN GÖRÜŞMEK ÜZERE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER İNŞALLAH

simpleman bunu beğendi.
  4. simpleman

simpleman Yeni Üye

Seviye:

Gökhancıım google earth varsa oradan bir bak derim demircili urlaya bağlı ama seferihisar tarafında diyebilirm yani körfez tarafında değil. gel mutlaka urlayla alakası yok yani anlayacağın sadece urla merkezden geçmek gerekiyor onun için...

unlu bunu beğendi.
  5. Turkishflier

Turkishflier Aktif Üye

Seviye:
    Demircili koyuna geldikten sonra sağ tarafa doğru bir toprak yol gidiyor.O yolun sonunda-demirciliden sonraki üçüncü koy sanırım-çok güzel bir koy var.Sadece bisiklet veya motosikletle karadan ulaşımı olduğu için sessiz,sakin ve muhteşem güzellikte bir yer.Suyunuzu yiyeceğinizi yanınıza alıp oraya uğramanızı tavsiye ederim ben.:in:

İşte bu koy...

unlu ve simpleman bunu beğendi.
  6. simpleman

simpleman Yeni Üye

Seviye:
    bilgi için teşekkürler. muhakkak oraya varınca bir araştırma turu yaparız.

7. abbaskara

abbaskara Aktif Üye

Seviye:
    Dün perşembe turunda bahsedilen yer heralde burası. Biz akşam da dediğimiz gibi Fatihle uzun mesafe antrenmanları yapıyoruz. Bu haftasonu da uzun mesafe yapmak için kuşadasına gidesimiz vardı. arkadaşlarımızla birlikte binmek de istiyoruz ama hem urlanın kötü yolu (O yol yüzünden çeşmeden bile vazgeçme safhasına geldik) hem de mesafenin kısa oluşu yüzünden demircili bize çok uymuyor.
    Ama öneri bitmez. diyoruz ki gelin orta yol bulalım hem güzel bir deniz hem güzel yollar hem de hepbirlikte Ürkmeze gidelim. ne dersiniz ? plan aynı. sucuksa sucuk, mayoysa mayo.

Not : Benim bebeği merakla bekleyenlere de test fırsatı var ;)

unlu ve simpleman bunu beğendi.
  8. simpleman

simpleman Yeni Üye

Seviye:
    Umut öneri için çok sağol. lakin ben çarşambadan beri yoğun bir şekilde çalışıyorum. perşembe turuna da gelemedim zaten. o sebepten bünyeyi çok zorlamayayım diyorum. demirciliye gelirseniz seviniriz. uzun turları da çok istiyorum ama bu yorgunlukta zor. daha rahat koşullarda size mutlaka katılacağım bilesin. bu arada diğer arkadaşlar ürkmez bize uyar derse de bişey diyemem tabi. saygılar

unlu bunu beğendi.
  9. unlu

unlu Kıdemli Üye

Seviye:
    olcay abi sen özgü yle konuşmadın sanırım bu pazar için dün biz bi bisiklet festivali varmış biyerlerde oraya çağırdılar bisiklet derneğinden.""" beleş yemek ve beleş yatak""" veriyolarmış. yatak mevzusu gece kamp kurulcakmıymış neymiş sanırım onun için çadır veriyolarmış da biz kalmayız heralde.özgüyle orasıda olabilir diye düşündük AMA ortak bi karar veririz.

simpleman bunu beğendi.
  10. Fatih Buzgan

Fatih Buzgan Onursal Üye

Seviye:
    Aslında Ürkmez turu, grubun geneli için yıpratıcı olmayacağı için orayı seçtik.Yoksa aklımızda bir de Kuşadası vardı ki günübirlik 200km yapıyor :)

Ama Ürkmez'de hem deniz temiz, girilebilir, geç derinleşiyor, plajları güzel, yolu düzgün, mesafe makul, sucuk/pilice uygun :) vs.
    Herkes Ürkmez derse daha hoş olacak gibi, yine de karara saygımız var.

simpleman bunu beğendi.
  11. unlu

unlu Kıdemli Üye

Seviye:
    fatih abi bi yönden doğru söylüyo zaten ürkmez 60-70 km arası değişiyo. sadece 15 km yol boyunca inişli çıkışlı yokuşlar haricinde güzel bi de yolu var üstelik olcay abi senide yormaz o yol ertesi günde gayet rahat olursun. demircilide 50 km bişey olması gerek ha orası ha burası hemen hemen aynı şey zaten dimi.üstelik denizide cabası. ama yine dediğim gibi ortak bi karar veririz.

simpleman bunu beğendi.
  12. simpleman

simpleman Yeni Üye

Seviye:
    tamam gökhancıım siz karar verdiyseniz sorun yok ama ben denize girmek istiyorum mutlaka

13. simpleman

simpleman Yeni Üye

Seviye:
    tamam o zaman arkadaşlar ürkmez bizi beklesin ben varım....

14. simpleman

simpleman Yeni Üye

Seviye:
    msn adresim horman15@hotmail.com arkadaşlar buradan daha hızlı iletişim kurabiliriz. görüşmek üzere.

15. unlu

unlu Kıdemli Üye

Seviye:
    millet ilk sayfada yatak felan varmış diye bi şey yazmışım dikkate almayın emin diiilim sonra ordan biri çıkıpta vay efendim falan feşmekanda demesin.

16. Fatih Buzgan

Fatih Buzgan Onursal Üye

Seviye:
    Gelen olursa sabah 8:30 da üçkuyular iskelede olacağız, iyigeceler.