25 mart’ ta büyük ada’ da pedalşörler ve kevserseri birlikte …

Fatih - MFG(+)

Forum Demirbaşı
Tepki
368
@Lütfü Çolak

Lütfü doğru söylüyosunda, havalar güzel olduğunda boğaz daha başka bir güzel oluyor. Onu bir daha ki sefere yapalım derim ben. Belki Kevser Hanım bir daha gelir yanında Ankara'lı dostları da getirir o zaman yaparız. Bu ihtimal gerçekleşmese bile bu sene her sene olduğu gibi bir Sarıyer Boğaz turu muhakkak yapıcaz. Onsuz olmaz. :p Hatta ben Beykoz- Anadolu kavağı turu da yapalım derim. Şu havalar bir güzelleşsin, günler bir uzasında. :)

Not: Bu arada Harun hiç görünmüyor. Şurup gibiyim şurup şarkısını beraber söylemeyeli uzun zaman oldu heheheheh.:D Bikem Hanım'da yok ortalarda. Dur bakalım belki havalar ısınınca tur yapalım diye çıkarlar meydane!:D

Sevgiler

MFG(+)

• Beğen
Tepkiler: hdeveci
Scudo

ünal

Üye
Tepki
20
Merhaba Banu Bende Hala Neden Bİr Tur Yok Dİye Yakinirken Yİne GÜzel Bİr Organİzasyon O GÜnde Yİne Sİzlerle OlacaĞim:)

Pazar GÜnÜ Belkİ Dİrek BÜyÜk Adaya Gelebİlİrİm SİrkeÇİden TelefonlaŞiriz Oke.

HoŞÇakal

Turhan Evci

Forum Bağımlısı
Tepki
313
@derya.k

Sevgili Derya K.
Aslında 12 saatlik bir otobüs yolculuğu kadar yakınız sana. :)
Diyorum ki; Bir otobüse atlasan sabah İstanbul'dasın, seni karşılasak, bu güzel günü sende bizimle birlikte yaşamış olsan, akşam yine seni otobüse bıraksak güzel olmazmı ?
Düşünsene, sabah kahvaltısını Karacabey'de, öğlen yemeğini bisiklet severlerle Büyükada'da ve akşam yemeğini Kadıköy'de yapmış olmak hayatına ayrı bi keyif katmaz mı ?

grikartal

Forum Demirbaşı
Tepki
435
@cobike

EVET BAY MERT,hepimiz kevserseri yi beklemek ten aciz mi olcazz yahuu,boşunamı pedalşörler deniliyo bize. arkadaşımız için .(yanı misafirimiz kevserseri)gerekirse çiğ tavuk bile yeriz,hem de ekşın ekşın yaparken inan kevserseri bunu bızden başka kımse yapamaz gücü yetemez yahuu,hadı kevserseri çabucak gel çiğ tavuk pişmeden gel.:):)banu.yine döktürmüşün misafırımız için yakışır bızede bu yakışır.nıko yla benım mısafırımız yanı özel misafirimiz için bir küçük ekşın gösterimiz olcak heee bu yalnız ca bizde pedalşörler de var ona göre:)neyse hepimiz burada kevserseriyi beklemek ten onur duyarız.pedalşörler takımından GRİKARTAL

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
@grikartal

Yahu arkadaşlar az bi şey kaldı. Zaten zor dayanıyorum, siz de iyice heyecan yapmasanıza anaa... Ya sabır çekeyim bari... :)

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Ben pazar günü adadayım ama bisikletsiz:(....
Bir ihtimal Cumartesi günü Taxi'mi alır giderim...3 gün orada olacağımda:):)

Banu B.

Forum Bağımlısı
Tepki
306
@Alican

katılmak isterseniz adadan bisiklet kiralama işine girebiliriz?
siz bilirsiniz elbette.yemeklerde de katılmanız hoş olur tabi de....

Banu B.

Forum Bağımlısı
Tepki
306
@grikartal

ohhh okan bey, grup yavaş yavaş tamamlanıyor mu ne?
ben diyim niko iyileşmeden dayanamaz:):):) o da gelir:):):)

Ginger Fergus

Aktif Üye
Tepki
65
ooo katılım gayet iyi... eminim güzel bir gün geçireceğiz... inşallah bir gün bizlerde ankara yollarına düşeceğiz , o zaman da kevserseri ve ankara ekibi bizim için güzel bir program yapar.

aklımda zaten bir ankara , bir kapadokya birde antalya programı var...

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
@Fatih - MFG(+)

cevaptır:
fatih hocam ben buralardayım buralardan kastım muz bahcelerındeyım ,cıdden bu aralar bırhaylı bısıklete uzak kaldık hava degılde yogunluk dıyelım,ama biliyorumki sende turup gibisin,en kısa zamanda gorusup yıne buyuk hıper mega star ajdarın düdtürülerini souletız:)
saglıcakla kal,saka maka buaralarda cok oldu ne araymıs be abıcıgım bitsede normal insan olsak.android gibi olduk calıs calıs,,

ve gercek not:25 martta fatih hocanın dedıgı gıbı:)buda fatih tarikatının muritleri adına acıklama yapıyormus gıbı hıssettım:)hafta sonu hava musaıt olursa gelmeyı umuyorum.gorusmek uzre.şurup gibiyim şurup diyorum fatih hocam:)

Lütfü Çolak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.811
@Fatih - MFG(+)

haruncum hoşgeldin,

bak işte fatih gördünmü forum birden şenlendi ve turup gibi oldu.
demek ki yakında insanların zihninde yer etmiş, gönüllerini fethetmiş
ŞURUP GİBİYİM ŞURUP
şarkısını söyliyebileceğiz.

inşallah...

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
yihhhuuuuu yağmurrr yağıyorrrr,kevser geliyor diye istanbul ağlıyorrr:D :D
yağmur yağacak seller akacak hepimiz camdan bakıcassss beyawww:D :D

Fatih - MFG(+)

Forum Demirbaşı
Tepki
368
@hdeveci

Vay benim Sevgili Dostum Harun. Pazara görüşmek üzere diyelim o zaman. Hakikaten özledim yaw. :D Şakır şakır yağmur yağmazda görüşür bol bol güleriz inşallah. Ama yine de tam teçhizatlı Cevat Kelle kıvamında gelmeyi düşünüyorum Pazar günü. Yeni dirseklik ve dizlik de aldım. Robocop misali yani anlayacağın heheheheh:D

Sevgiler

MFG(+)

Fatih - MFG(+)

Forum Demirbaşı
Tepki
368
@Lütfü Çolak

Sevgili Lütfü. O artık bizim grubun resmi şarkısı oldu heheheheheheh:D Şaka bir yana bu sene birlikte çok güzel turlar yapacakmışız gibi bir his var içimde. Hadi hayırlısı diyorum.:p

Sevgiler

MFG(+)

ümit_levent

Forum Demirbaşı
Tepki
414
Merhabalar ilk önce şimdiden kevser hoş geldin diyorum ist ye şuan için hafta sonu sizlerle olamayacagım tühh yaa ankaranın meşhur bisikletcisinle tanışma fırsatını kacırıyoeum inşallah işler bir an çnce yoluna girerde ben ve bizim ekip komple orda oluruz şimdilik kendinize çok am çok iyi bakın

• Beğen
Tepkiler: bedo

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
@Alican

bizde belki sinto ile gelebiliriz fakat soz vermiyorum olursa geleriz direk adaya gelirsek .;, alican abi inşallah o ihtimal olurda görüşürüz ;)

oguz657

Üye
Tepki
4
belki bende gelırım :) ama ( de kım kalkcakk ya....

Tepki
7
@grikartal

ömere yeni bisiklet aldık uzun zamandır ömer biklete binmediginden yol yapmak ister kandıra bilirsem geliriz byyy

mutu88

Daimi Üye
Tepki
181
İstanbul'da son 3 günde beklenen hava durumu:
(link)(link)

Kaynak: meteor.gov.tr

Herkese şimdiden iyi geziler...