25-28 Ekim 2007 Gökova Pedallarımın Altında Bisiklet Buluşması-1

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
Merhaba,

Gökova pedallarım altında bisiklet buluşması-1 organisazyonunun sabit konu olması ricamı kırmayan başta Sayın Murat CER ve diğer tüm forum yöneticilerine teşekkür ederim...

• Beğen
Tepkiler: alikırbaş
Scudo

Ceyhun Pekuz

Daimi Üye
Tepki
127
@bulentsavran
Organizasyonu düzenleyen komiteyi destekleyen,teşekkür eden bundan önceki mesajlara katılmakla beraber ilk defa düzenlenen bu çalışmada ilk defa görev alan komiteye yapılacak eleştirilerin de daha sağlıklı,samimi bir sonuç elde edilmesinde yardımcı olacağına inanıyorum :rolleyes:
Sanırım bazı şeyleri okuyunca kafasında soru işareti oluşan sadece ben değilim ama yanlış anlaşılmaktan çekinenler var :eek:

• Beğen
Tepkiler: H.Can DEMİREL

Altan Kalay

Forum Bağımlısı
Tepki
271
@gurol

Gürol, grubumuzda düzenli olarak ilk yardım eğitimi veren doktor arkadaşlarımız var.Böyle bir görevi seve seve yapacaklarından eminim.
Gürsel Bey gelirse ve böyle bir kurs verirse projemiz zenginleşir.
Yarışma konusunda hemfikirim.

@Ceyhun Pekuz

Ceyhun merhaba...
burası er meydanı değil ki,kimin aklında bir soru işareti varsa burada dile getirmeli...bu, sürece katkı olacaktır zaten.
Hiçkimsenin aklında bir çekince olmadan proje ile ilgili ne gibi bir çekincesi varsa burada dile getirebilir, gönül rahatlığı içinde,çekinecek bir durum yok.

• Beğen

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
@mcsergeant

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim.Arkadaşlarım ve ben elimizden geldiğince güzel bir organisazyon için çalışıyoruz...

Tepki
373
Gürol aynısından ben de var biliyorsun. Üstelik Adana'da iken ortaya çıktı. 40 yaş üstü yaş grubunda nerdeyse populasyonun %50-60 ında mevcut. Aldırma, devam et. Yalnızca yol bisikleti bize yaramıyor. 28 cant şehir bisikleti ve dağ bisikleti ile bırak sorun yaşamak, intervertebral adeleler kuvvetlendiği için daha rahat ediyoruz.
Görüşmek üzere hoşçakal..

• Beğen
Tepki
1
selam gökhan, bir Muğlalı olarak Ankaradan bu tura katılmayı isterim ama okul iş durumu malum bu açıdan belirsiz bir tarihe denk geliyo. şimdiden bişi söyleyemiyom.

bülent abi geçenlerde muğlaya geldim sana ulaşamıyoz bi türlü, bu gökova turu çok güzel olacak katılmaya çalışıcam ama belli değil tarihi nedeniye.

• Beğen

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
@Ceyhun Pekuz

Ceyhun merhaba,

Sen üzüm yemekmi istiyorsun?yoksa bağcıyımı dövmek istiyorsun?Başkalarına tercüman olmayı bırakıp kafana takılan soruları net bir şekilde sormanı rica edebilirmiyim.

Mesajlarımızı ve sonradan yapılan açıklamaları dikkatli okumanı rica ederim.Organisazyonda görev alan arkadaşlarım ve ben resmileşmeyen kesinleşmeyen hiçbir konuyu açıklamıyoruz.Doğrusuda bu değilmi?Söz verdiğiniz zaman yerine getiremezseniz güvenilirliğiniz kalmaz ve mahçup olursunuz.

Satır aralarından cınbızla bazı kelimeleri çıkarıp takılıp kalmanı istemem.Kafana takılan ne ise açıkça bana sorabilirsin.Bende elimden geldiğince seni bilgilendiririm...

• Beğen
Tepkiler: tırt kaptan
Tepki
72
merhabalar

Bizler bisiklet sevgisi ana teması ile daha yaşanılabilir bir dünya için samimi bir emek veriyoruz

Bir önceki Gökova buluşmasında öyle candan öyle sıcak insanlarla birlikte olduk ki böylesine büyük bir organizasyona girişme gücü bulduk kendimizde;
zorluklarda yanımızda olacaklarını eksiklerimizi birlikte kapatacağımızı biliyorduk...
Bu sadece muğla bisiklet platformunun degil tüm bisiklet severlerin sahiplenmesi gereken bir organizasyondur
çünkü biz bisikletin sesini , tüm koşullurı zorlayarak mümkün olan her yere duyurmaya çalışıyoruz

organizasyon komitesi olarak eksiklik ve hatalarımız olabilir
çünkü hiçbirimiz pofesyonel organizatörler değiliz
ama hepimiz bisikleti ve bisiklete binen herkesi sevgi ile kucaklamak istiyoruz
gücümüzün böylelikle çoğalacağına inanıyoruz

Can ın da söylediği gibi kafanıza takılınları lütfen sorun ve birlikte çözmeye çalışalım
herkese sevgi ve selamlar
Dilek Bulut
Muğla Bisiklet Platformu

• Beğen

umittosun

Daimi Üye
Tepki
303
can abi dilek abla bülent abi fırat abi ve muğla bisikletteki diğer bütün arkadaşlarım bir dergi gezimizi haber yapmak istiyor ben G.P.A afişini yolladım forumdaki açıklamayıda verdim ama bir basın açıklaması ve bir kaç resim daha olursa çok daha iyi olur gibime geliyor.. şimdiden teşekkürler..

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
Ümit'çiğim bu derginin adını ve hangi konuda yayın yaptığını bize bildirirsen veya buradan açıklarsan memnun olurum.Dergide haberimizin çıkması Muğla Bisiklet Platformu olarak bizleri memnun kılar.Pazartesi günü daha önce yapılmış Yollar hepimizin paylaşalım basın açıklamamız ve konu ile ilgili çıkan basındaki haberlerle ilgili bilgiler gönderebilirim.

• Beğen

umittosun

Daimi Üye
Tepki
303
can abi dergi hürriyet egenin alt katagorisinde bulunan denizlide reklam iş ve güncel hayatla ilgili haber yapan bir dergi derginin ismi "la sosyete"

umittosun

Daimi Üye
Tepki
303
can abi dergi hürriyet egenin alt katagorisinde bulunan denizlide reklam iş ve güncel hayatla ilgili haber yapan bir dergi derginin ismi "la sosyete"

• Beğen

fletcher

Forum Bağımlısı
Tepki
196
kahvaltılar-hamam keyfi vs....can abi'nin de rızasıyla ben de elimden gelen katkıyı tekrar yapıyım:) organizasyon ekibi elinden geleni yapıp,mümkün gibi gösükmeyen işleri başarıyor.... daha önce 2 gün yaşadııgmız bu tat,4 gün olmasıyla birlikte ikiye katlanıcaktır::) mugla ekibine sevgiler..saygılar....

bu aradaa fletcher= jerry_f=gökhan topsakal:) izninizle hatırlatmak istedim

• Beğen
Tepkiler: H.Can DEMİREL

Lütfü Çolak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.811
Gökova Pedallarımın Altında Bisiklet Buluşmasını başından beri sessiz takip eden bir üye olarak, zaman ilerledikçe içim içime sığmıyor.

Güzel anılar ve dostluklarla geriye dönceğimize inanıyorum.

Bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkürler.

25 Ekimde görüşmek üzere...

Tepki
373
Stratonikea!
Beni nasıl bulamazsın. Bir ara geldiğinde tandemle bir tur yapalım, telefon et. Bu tur senin ilk turun olacağından gelsen iyi olur. Sana garanti veriyorum, yaşama bakışın değişecek. Bu arada sigarayı bırakmadıysan gözüme görünme.

Arkadaşlar yolumuz üzerindeki ilçe belediyeleri kardeş kentlerinden bisiklet sporcusu davet ediyorlar. Şu ana kadar davet giden ülkeler: İsrail, Almanya, Avusturya, Rusya, Fransa, Yunanistan. Bir de bizim ABD ye ilettiğimiz davet bulunuyor. Bakalım kaç kişi gelecek..
Hoşçakalın..
Bülent Savran

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
GPA ya kayıt yaptırmak için neler yapmalısınız.

Gökova pedallarımın altında bisiklet buluşmasına katılabilmeniz için;

1-)Yapı Kredi Bankası Muğla Şubesinin Muğla Belediyespor Kulubünün 60433885 nolu hesabına 10 YTL yatırılmalı.
Para yatırılırken açıklamalar bölümüne GPA Bisiklet Buluşması ve isim belirtilmesi rica olunur.

2-)İlgili dekont veya eft çıktısı 0 252 211 12 63 numaralı fax'a veya hcandemirel@yahoo.com adresime email ile bildirilmelidir.

3-)Bu işlemlerden sonra bana ulaşarak mutlaka isminizi yazdırmanız gerekmektedir.

Arkadaşlar bu ücreti tura gelecek olan katılımcıların sayısını belirlemek ve organisazyonu bu sayıya göre proğramlamak için düşündük.

Tura gelecek arkadaşlarımıza ödedikleri bu ücretin karşılığında Gökova Pedallarımın Altında Bisiklet Buluşması-2007 yazan birer adet şapka ile tişört alacaklar ve çantaları ile çadır+uyku tulumu ve matları araçla taşınacaktır.

Önemli bir hatırlatma;

Değerli arkadaşlarım üzülerek belirtmek istiyorumki katılımcı sayısını 100 kişide sınırlandırmak zorunda kaldık.Takdir edersinizki tura katılacak kişi sayısı arttıkça kontrolün sağlanması zorlaşacaktır.Anlayışla karşılayacağınızı ümit ediyor hepinize saygılar sunuyorum

Not: Alıntı - H.Can Demirel

Arkadaşlar merhaba

Bu konu biraz arka sayfalarda kaldığı için, güncellemek adına buraya taşıdım.

Bende kısmetse bu gün yada yarın, ben ve eşim için hesaba paramızı yatırıyoruz.

Sevgi ve selamlarımla.