25.12.2011 ESBİG Eskişehir Bozdağ Kar altında Yıl sonu Tırmanışı

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@Kader Kerem

Kader yaklaşık 15 ay oldu grubu kuralı ve yaklaşık 5 bin km yol yaptık grup olarak.Ne arkadaşlar geldi geçti, kimisinde 200 liralık kimisinde 5-10 bin liralık bisikletler.Tek şeye baktım hep pedal çevirdikçe gözlerinin içi gülüyor mu ? Çevirdikçe mutlu olanları aradım yani.O yüzden de hep biraz zorladım, bazı zaman yolu uzattım hızlandım, bazen soğukta veya yağmurda pedalladım.Çok şükür aynı ortak paydalarda giderek kalabalıklaşıyoruz sizler böyle olduktan sonra daha çok çıkarız merak etmeyin yeterki içinizdeki iki teker aşkı ölmesin....

• Beğen
Tepkiler: Mehmet_Gürsoylu
Scudo

Kader Kerem

Daimi Üye
Tepki
108
Bisiklet
Whistle
@ferhat köse
Haklısın valla abi o gaye olmadan o sevgi olmadan hiç bişey olmuyo..Biliyosun hep diyorum nereye ne şartta olursa olsun gelirim abi haa bazen yarıda bırakırım bazen en geride bitiririm ama yine gelirim..Bu sevgi olduktan sonra gerisi önemli değil abi :) İnşallah daha nice turlar yaparız....

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@bozkusramazan

teşekkürler Ramazan.......

@Barış TURAN

Bursa geceleri foruma giriyor sanırım teşekkürler Barış.....

• Beğen
Tepkiler: Barış TURAN

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
Bursa geceleri foruma giriyor sanırım teşekkürler Barış.....

eee kış kıyamet dinlemeden gündüz bisiklet gece internet :in:

• Beğen
Tepkiler: Ferhat Köse

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
Soğukta müthiş bir tırmanış olmuş... Fotoğraflar herşeyi anlatıyor. Allah sizleri nazarlardan saklasın... Tebrikler...

• Beğen

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@ethem köklü

teşekkürler......Benişm yaş 35 artık genç sayılmayız gibime geliyor :) içi genç ama kemik yaşı ilerledi diyelim :)

@M.Ozkul

çok teşekkürler...Nazar konusunda da amin cümlemizi......

Mehmet_Gürsoylu

Forum Bağımlısı
Tepki
381
@ferhat köse

Abi sen şair olacak adamsın nerden asker oldun :) Sözel zekası olanlarda böyle düz yazı ve şiirlerde etkili konuşma yeteneği çok oluyor sende de öyle sanırım.Çok güzel anlatmışsın :)

• Beğen

Cüneyt HOCAOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.463
Bisiklet
Trek
@ferhat köse

Ferhat Kardeşim, yine boş durmamış sınız, senin ve ekibin ayaklarınıza sağlık. Her zamanki gibi harika bir tur olmuşa benziyor. Bende senin dediğin gibi (ucuz diye aldığım Tchibo eldivenden) aynı yerden eldiven aldım, kardeşim o eldivenler ancak yürürken işi yarıyor, yoksa bisiklet üstünde hiç bir iş görmüyor. Kardeşim tüm paylaşımın için teşekkürler. Ne diyeyim hepinize Maşallah.

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@Mehmet_Gürsoylu

Bisiklet adamı aşık eder
Aşk insanı şair eder
Rampalar sıkıntıları döker
Çevirdikçe insanın yüzü güler :)

var bu adamda yetenek yada gençliğinde çok sakız falı okumuş :)

@Cüneyt HOCAOĞLU

Çok teşekkürler abi.Normalde kurtarıyor o eldivenler ama aşırı soğuk ve hızlı durumlarda özellikle bu turda inişte hiç faydası olmadı frenleme yapacak kan kalmadı parmaklarda....

@Onur Şenel

Teşekkürler Onur.Eser 22.5 inch hemde 28 jant Trek bisiklet almak üzere haberin olsun senin kadro ufak kalacak :) adamın 20 ınch kadrosuna ufak dedin görüyorsun durumu :)

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@RECEP İŞLEK

ben teşekkür ederim güzel cümleleriniz için.....

Eser Sevinç

Eskiden buralar dutluktu
Tepki
3.079
İsim
Eser Sevinç
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Onur Şenel

Tabi Eser olunca arkada kalan Eser olduğu için kimse geride kaldım diye acınmıyor kendine :) Uzun boylu adamlar sprintci oluyor, uzun boylu olup yokuşçu olan bisikletçi var mı varsa da kaç tane var bilmiyorum. Tabi buradan düz yolda sprintte çok iyiyim gibi bir ifade çıktı, hayır! :)) orada da iddialı değilim de yokuş çıkma konusundaki başarısızlığımı göremezsiniz :)
Neyse duydum ki ESBİG camiasında en böyük pislet benimkisi dermişsin, Traktör diye lakap takmışsın. 20" lik MTB me küçük dermişsin, kuşlar söyledi.
Dayanamadım, madem dedin Onur`un traktörü var tuttum ben de TIR aldım :)
Çok yakında 22.5" (57cm) Siyah Bir Trek (Dikkat Uzun ve Yüksek Araç - TIR) görürseniz Eskişehirde işte o benim ;)
Şimdi bunun üzerine Onur`dan yaza girerken 60cm lik yol bisikleti bekliyoruz :)) yakışır kardeşime ;)

• Beğen

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@Eser Sevinç

Eser okurken benim de dikkatimi çekti 20 ınch, 22.5 ınch okuyanlar da diyecek bu nasıl ekip :) grup grup değil ki Mehmet hariç :) alayı 1.85 den yüksek :) garibim ufak kaldı aramızda :) kadro işi kesinleştiyse hayırlı uğurlu olsun.....

Salih Dinçer

Forum Bağımlısı
Tepki
691
Bisiklet
Sedona
Güzel bir tur olmuş, ayaklarınıza sağlık. Sanırım herkeste kar maskesi yok. İyi caseret karda gidebilmek. Ben de dört gözle İstanbul'da kar yağmasını bekliyorum. Gördüğüm kadarıyla kar değen (soğuk yiyen) lastikler daha verimli oluyor. Ne iş bilmiyorum, hamsi gibi bazı gıdalarda da olur ya...:)

• Beğen

ömer korkmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
258
@Eser Sevinç

Eser turlara gelmiyorsun. Artık tırla gelirsin. Uzaktan görürüz senin siyah tırı ve işte Eser geliyor bu kez uyuya kalmamış deriz :)

• Beğen
Tepkiler: Eser Sevinç

Eser Sevinç

Eskiden buralar dutluktu
Tepki
3.079
İsim
Eser Sevinç
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@ferhat köse
Mehmet bizim gurubun Contador`u olduğu için onu pek etkilemez bu gibi durumlar :)
Kadro işi kesinleşti, eskiden otogarda büfemizin olmasından mütevellit, oralarda hala hatırımız geçiyor, bir otobüs firmasında tanıdık var hatırı geçen oradan çözüm işi, parayı göndericem otobüsle, bisikleti teslim alacaklar, sonra otobüsle bana yollayacaklar. Kargo ücretinden de yırtmış olduk böylece :)
Perşembe günü ararım abi seni, Altuğa beraber gideriz. Çok iş çıkacak Altuğa da :)