Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

25-08-2014 Silivri - Sinekli turu 52 km

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Emrah GÜLEZ tarafından paylaşıldı.

1. Emrah GÜLEZ

Emrah GÜLEZ Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    İyi günler arkadaşlar

Bir pazar günümüzü daha bisiklet turu ile pedalcanlarımızla kapattık.

Gebze den davetim üzerine gelen Mayki Erol Öket ve forumdan da tanıdığınız Ayhan Kıravat hafta sonu turumda bana eşlik ettikleri için teşekkür ederim.
    Mayki abi pazar günü saat 10:00 gibi Silivrimize geldi hamen akabinde de Ayhan kardeşim kapının önünde biti verdi. Hazır arkadaşlar gelmiş bi kahvaltı sofrası hazırlamıştım.
    Hemen arkadaşları kahvaltıya davet ettim. Bisikletleri garaj' a attığımız gibi eve çıktık kahvaltı yaptık. Muhabbet ettik 1 saatten fazla oyalandık. Ayhan arkadaş cumartesi
    yaptığımız gezi de güneşten dizlerinde yanıklar meydana gelmişti. Krem sürüp pazar günü de devam etti güneşin tepe de olması ve rampaların bolluğundan dolayı yavaş gittik
    ama arkadaşın dizleri güneş yüzünden pert oldu ondan tekrardan özür diliyorum.
    Sinekli de öğlen yemeğimizi yedikten sonra Sinekli gölüne devam ettik 1 km civarında mesafe daha sürdük orada da bir kaç fotoğraf çektikten sonra Silivrimize geri döndük
    Bana eşlik eden Mayki Erol Öket' e ve arkadaşım Ayhan Kıravat' a tekrar teşekkür ediyorum

Mesafe : 52 km

Herkese okuyanlara beğenenlere ya da beğenmeyenlere teşekkürlerimi sunarım

Teşekkür ederim Mayki Erol Öket & Ayhan Kıravat

2. suat akman

suat akman Onursal Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Nice keyifl turlar :)