24 Temmuz 2005 - 2. Sarıyer Seferi

Tepki
7
İsim
Sait Akdemir
Bisiklet
Salcano
Cok guzel, verimli, neseli, ee bir de o kadar yorucu gezi oldu.
Sahsi fikrim Tuzla'dan daha iyi geliyor Sarıyer...
Katılan tum arkideşlere tesekkuru bir borc bilirim.

Scudo
Tepki
7
İsim
Sait Akdemir
Bisiklet
Salcano
Bir de Sarıyerin havasından midir bilinmez. Geziye katilan arkadaslar acayip kas yapip bütün kilolarından kurtuldular. Bakınız sekilde goruldugu gibi....

Bu Sarıyer mubarek bir semt olsa gerek.

ümit_levent

Forum Demirbaşı
Tepki
414
çok güzel olmuş geziniz inşallah en kısa zamanda tanışır ve hep beraber bir sarıyer turu yaparız aygınızın altından pedal eksik olmasın

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
evet sarıyer gezisinde avrupa ile birleşip bi toplu pedalllama eylemi yapalım..:D:D:D

ilgin

Üye
Tepki
12
Sait resimler bu kadar değildir sanırım ??
Sen kimbilir kaç tane fotoğraf çekmişsindir tur boyunca :)

İstanbul dışında olduğum için yoktum ama aklım kalmadı desem yalan olur .

Bir daha ki seferi kaçırmam.

hcyoldas

Daimi Üye
Tepki
130
Gerçekten çok güzel bi gezi olmus.Bidahaki sefere hep birlikte pedallamak dileiyle.Herkese iyi pedallar.

hcyoldas

Daimi Üye
Tepki
130
Bide kusura bakmay1n ama sölemeden duramayacagim.Hersey çok güzel ama 4.cü resimde ki sigara paketini oraya hiç yakismamis.Bari saklasaydinizda resimde çikmasydi.

Turhan Evci

Forum Bağımlısı
Tepki
313
Cok guzel, verimli, neseli, ee bir de o kadar yorucu gezi oldu.
Sahsi fikrim Tuzla'dan daha iyi geliyor Sarıyer...
Katılan tum arkideşlere tesekkuru bir borc bilirim.

Sait Akdemir

Selam Sait
Bu konuda sana hak veriyorum, hazır sıcaklar bastırmışken vede istanbul ciddi anlamda boşalmışken bu güzel ağaçlıklı yoldan sürekli Sarıyer turu yapalım desen bende sana katılırım.
Hele ki geçen seferki Sarıyer turundaki gibi tek düzen gideceksek neden olmasın.
Hepimiz müsaitmiyiz ? Bütün ağustos ayı boyunca bu pazar ve her pazar Sarıyer turu yapmaya ne dersiniz. ?
ilk ben cevap vereyim. iyi olur derim. Ama bu arada Belgrat ormanı ve iznik gölü turunu da atlamayalım.

hhtatar

Daimi Üye
Tepki
102
Efet, çok keyifli bir gezi idi.
Hep birlikte uyum içerisinde gittik, eğlendik, geldik.
Sevgili Sait de yine hep objektifin arkasında kaldı.

Neyse, bi dahaki turda görüşmek üzere,.

Hasan.

havkimey

Üye
Tepki
2
çok güzel bir gezi olmuş tebrikler yüzünüzdeki neşe yüreğinizdeki sevgi gözlerinizdeki umut ve ayağınızın altında bisikletiniz eksik olmasın :) (bayram mesajı gibi oldu ama :)

yakdag

Üye
Tepki
3
selamlar,
muhteşem bi geziydi herzamanki gibi.. vapur sefamızda süperdi.. cüneyt arkın gibi darvanan 3 kişi vardı :D (bu resimleri yayınlayamadık tabii). Her hafta sariyer :) süper bir fikir. Tuzla'dan daha eğlenceli kesinlikle.. Özellikle bu sıcaklarda..
Hasan abi yedii okadar simitden sonra son resimdeki gibi incelmeside şaşkınlık verici doğrusu.. maşallah :)

hccoldas: grupta sigara içen benim. Ama mentollü sigara içiorum, nefesimi açsın diye :D

Fatih - MFG(+)

Forum Demirbaşı
Tepki
368
Fotoğrafları gönderen Sait arkadaşımıza binlerce teşekkür. Gerçekten yine süper bir gün yaşadım. Çok güzel bir gezi oldu. Beşiktaş-Sarıyer-Rumeli Kavağı parkuru gerçekten çok güzel bir parkur. Bence her bisiklet severin bu parkurda mutlaka sürüş yapması lazım diye düşünüyorum. Çünkü araba ile bu yoldan gezi amaçlı geçenlerin bizim yaşadığımız o hazzı alması mümkün değil. Bisiklet gerçekten çok güzel bir spor. Her geçen gün daha çok seviyorum. Bana spor yapma zevkini verdigi, doğa sevgisini kazandıdığı ve yeni dostlarla tanışmama vesile olduğu için. :p

Sarıyer gezisini tabiki yine yapalım. Ben her zaman varım... :D

Sevgiler

MFG(+)

Tepki
7
İsim
Sait Akdemir
Bisiklet
Salcano
Arkadaslar öncelikle ben de size tesekkur ederim. Gonullu modellerim oldugunuz icin. Sayenizde fotograf zevkimi sonuna kadar tatmin ediyorum. Sarıyer konusunda ayni dusunceleri paylasmanizdan memnunluk duydum. Gelen tum dostlarimizi bekleriz. Umarim her zaman uygun bir sekilde ve duzen icinde bir gezi cikarmamiz mumkun olur. Cunku yol cok dikkat isteyen bir surus gerektiriyor. Tek sıra ve belli bir hizda seyretmek cok onemli.

Sizleri cok seviyorum dostlarim.

(Bu arada eger vapurdaki cuneyt arkin karesini arkadaslar izin verirse koyabilirim)

Fatih - MFG(+)

Forum Demirbaşı
Tepki
368

Benden izin çıktı abi. Bu arada başka resimlerde vardı. Onları da benim yahoo adresime gönderebilirsen memnun olurum.

Sevgiler

MFG(+)

ilgin

Üye
Tepki
12
NE NE NE ???

Her hafta mı?
Süper fikir valla...
Ben varım :p

(Zaten Sarıyer de olsa Tuzla da olsa varım... )

Tepki
7
İsim
Sait Akdemir
Bisiklet
Salcano
Alın size hicbir yerde yayinlanmamis kareler....

Bunlarin bazilari asiri siddet icerdigi icin lutfen cocuklarin yayında izlemeyin..

• Beğen
Tepkiler: çağatay_çankaya

yakdag

Üye
Tepki
3
çok sinirlemişim yaw... saido ne etmiştinki seni boğmaya kalktım?
:D

ümit_levent

Forum Demirbaşı
Tepki
414
abi çok güzel ya bu hafta gelicekseniz eyer sarıyere ben sizleri karşılamaya hazırım mesajlarınızı bekliyorum