Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

" 24 Nisan " Pazar....Büyükada Hayvan Barınağı (:

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında sports-man tarafından paylaşıldı.

1. sports-man

sports-man Onursal Üye

Seviye:
    Selam Grup,

Yine Keyifli bir İlkbahar Gezisi olmasi dileklerim ile...Bu Organizasyonumuz Dostluk ve arkadasliklarimizi pekistirecegimiz, tabiki Oncelikle Ada daki Köpek Barinagini ziyaret ederek sadik ve sevimli dostlarimiza destek olup, mama yada makarna göturerek onlari sevindireceğimiz bir Gezi olacak.Ayni duyguyu,coskuyu hisseden herkesi beklerizzz.

Etkinlik Tarihi : 24 Nisan Pazar

Buluşma Yerleri : Kabatas - Kadıköy

Vapur Saatleri : Kabatas-Kadikoy-B.Ada 08:40-09:15-10:15 / Bostancı iskelesi bisiklet başına ücret alması dolayısı ile kullanılmayacaktır. Arzu edenler tercih edebilirler.

Parkur : Buyukada

Program : Adaya ilk once Bostanci grubumuz ulasacagi icin,Kabatas'dan gelen grup arkadaslarimizi bekleyene kadar pedal basiyoruzzz...Onlarin Adaya ulastigi haberini alinca bulusarak pedala devam ediyoruz...Rotamiz Buyukada Kopek Barinagi,orada getirdigimiz mama,makarna vsss sevimli dostlarimizla paylasip,onlara sevgi gosterip,sevindirdikten sonra... .
    Uygun saatte yemek ve ihtiyac molasi vererek,arzu edildigi olcude pedal basip donusumuzu gerceklestiriyoruzz:winkenlux

Surus Hizi : Gezimizde paylasimci ve yardimsever sekilde surus yapilarak,Grup Disiplini icinde pedal basilacaktir.

Ayni Duygu ve Heyecani Paylasan.............Tum Spor ve Pedalseverleri
    Gezimize bekleriz;) .......sevgilerrr

" Bol Sporlu ve Pedalli Gunler "

Not : Tum Etkinliklerimizde eldiven ONEMLI... KASK hayati ve mecburidir.KASK ı olmayan ya da temin edemeyenler lütfen irtibat kurunuz(yagmurluk,ic lastik,aydinlatici vss) yaninizda bulundurmaniz faydali olacaktir.Ayrica bisiklet kiralama imkanimiz da bulunmaktadir.

Complete
    Sports*-Man
    0533 263 21 69

Sırtından vurana kızma, ona güvenip arkanı dönen sensin. Arkandan konuşana da darılma, onu insan yerine koyan yine sensin! Charles bukowski

2. Berk Yıldırım

Berk Yıldırım Üye

Seviye:

Sayın Mert bey hayvan barınaklarına düzenlediğiniz turu uzun süredir tekrarlıyorsunuz iyi güzelde Peki insan barınaklarına ne zaman tur düzenleyeceksiniz çok merak ediyorum.

onurf bunu beğendi.
  3. semih59

semih59 Forum Bağımlısı

Adı:
    Semih Saygın
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    24 Nisan Pazar günü Sultanahmette Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu Startı Verilecek.Hazır avrupa yakasında iken bence tur startını izleyin sonra adaya geçin derim.:)

temucin90 bunu beğendi.
  4. özgür altun

özgür altun Kıdemli Üye

Seviye:
    merhaba oğlum ve eşimle beraber orada olmayı isteriz

5. Bülent Onutkan

Bülent Onutkan Bisikletkolik

Seviye:
    (Sayın Mert bey hayvan barınaklarına düzenlediğiniz turu uzun süredir tekrarlıyorsunuz iyi güzelde Peki insan barınaklarına ne zaman tur düzenleyeceksiniz çok merak ediyorum.)

Bence bu bıraz yanlıs olmus,insan barınagı ne anlama gelıyor acaba?

6. Berk Yıldırım

Berk Yıldırım Üye

Seviye:
    İnsanlar Barınmak için nerede kalırlar dostum :)

7. cruphasulie

cruphasulie Forum Demirbaşı

Seviye:
    Mert abi, taviz vermediği duyarlılığı ile bu tarz turları düzenlediği için takdir
    edilmeyi hakeden bir insandır.

Sizin de duyarlı olduğunuz konulara dikkat çekmek veya yardım amaçlı
    organizasyonları düzenleyebilir, siz de forum ahalisini aynı şekilde
    sevindirebilirsiniz.

Bülent Onutkan bunu beğendi.
  8. ali kıran

ali kıran Üye

Seviye:
    bence maksatını aşan bir söz olmuş.Hayvanlara destek vermek insanları yok saymak anlamına gelmiyor.Siz de mesela insanları hedef alan bir tur düzenlerseniz ben ya da bir başkası buna katıalcaktır.Memnuniyet duyacaktır

Bu mantık daha bir çok yerde karşıma çıktığı için tepki verme ihtiyacı duydum umarım konuyu kirletmemişimdir.

aydın agca ve cruphasulie bunu beğendi.
  9. Ümit Arabacı

Ümit Arabacı Kıdemli Üye

Seviye:
    Mert abi sürekli hayvan barınaklarına tur vs. düzenliyor, sizde Bahsettiğiniz insan barınaklarına bir tur vs. düzenleyin sizin turada katılım olsun ne dersiniz? Sürekli birilerinden birşey beklemeyin sizde yapın

10. Selçuk Uygun

Selçuk Uygun Forum Demirbaşı

Seviye:
    Mertçim biliyorsun 24 Nisan da Cumhurbaşkanlığı turu var.Üstelik ayağımıza kadar geliyor..Barınak turu başka haftada yapılabilir. :in:

11. Selçuk Uygun

Selçuk Uygun Forum Demirbaşı

Seviye:
    Mert 'çim Aynı gün Cumhurbaşkanlığı turu var,üstelik ayağımıza Bağdat caddesine geliyor,Barınak turu başka haftada yapılabilir.

12. Orhan Kılıç

Orhan Kılıç Bisikletkolik

Seviye:
    Forma üye olduğunuz tarih itibarı ile Mert hayvan barınağına belki 1 tur yapmıştır, belki hiç yapmamıştır. Bu türlerin süreklilik arzettiğini neye dayanarak söylüyorsunuz anlamadım. Kaldıki bu formda bazı kişiler sürekli belli yerlere tur düzenlerler örneğin ben Uludağ'ın dışında tur düzenlediğimi anımsamıyorum. Bundaki amacımda bu işlerin söylenelenin aksine çok kolay olduğunu, herkesin bazıları tarafından zor gibi gösterilen aktiviteleri kolaylıkla yapabileceğini insanlara empoze ederek onları cesaretlendirip başarmanın hazzını tatmalarını sağlamaktır. Ben ülkemde hiç bir insanın barınakta tutulduğunu görmedim. Huzur evlerinde kalanlar var, Darülacazede kalanlar var, ceza evlerinde kalanlar var, yurtlarda kalanlar var ama insan barınaklarına tıkılıp orada tutulan yok. Oldu olacak insan inleri deseydiniz de Türkçemiz sayenizde yeni bir terimle tanışsaydı.
    Ha unutmadan eğer izniniz olursa affınıza sığınarak 16-17 Temmuzda yeni bir Uludağ zirve turu düzenleyeceğim umarım bu kararım sizin açınızdan problem oluşturmaz.

13. Berk Yıldırım

Berk Yıldırım Üye

Seviye:
    24 Nisan Pazar Günü 47. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu var. Bisiklet Sporuna daha fazla destek olmak ve sahip çıkmak için Bisiklet camiası olarak Sultanahmet meydanında olacağız. Orhan bey sizi ve Mert'i Sultanahmet meydanına davet ediyorum. Eğer ben gelmezsem NaMertim Hayvan barınağı turunu bu hafta ertelesin Mert olmazmı zaten sık sık gidiyor. Bu hafta sonu Start alacak Bisiklet yarışı için Dünyaca ünlü bisikletçi sporcular ve ülkemizdende katılacak sporcularımız olacak Bizler izleyici olarak bile katılsak bisiklet sporuna desteğimizi gösterelim. :):):):):):)

14. Orhan Kılıç

Orhan Kılıç Bisikletkolik

Seviye:
    Ben Mert in avukatı değilim tur organizasyonu ortağı değilim. O konuda tek karar verecek olan odur. Ayrıca hayvan barınağı turuna ne bu hafta nede bundan sonraki haftalarda katılmayacağım, konu ilgi alanımın dışında.
    Burada sizi eleştirenler üslubunuzdan dolayı eleştiriyorlar. Kim nereye tur düzenlemek istiyorsa gidebilir. İlgimi çeken bir tur olursa katılırım olmazsa kafama göre takılırım.

sezer genceldi bunu beğendi.
  15. sports-man

sports-man Onursal Üye

Seviye:
    Degerli Pedalsever arkadaşlar,dostlarım...

Hayvan Barınağı Organizasyonumuz Uygun 1 haftaya ertelenmiştir,tarih açıklanacaktır.Ayrıca Tur düzenlenmeyecektir.Arzu eden herkes istediği yerden izleyebilir.;)

Bunun dışında insan barınağı ile ilgi tanım hoş olmasa da,şunu belirtmek isterim.Darülaceze Ziyareti Organizasyonumuz'da gündemimizde bulunmaktadır ve uygun zamanda gerçekleştirilmek üzere yürürlüğe konulacaktır.Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyete teşekkürler....sevgilerrr

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

Sırtından vurana kızma, ona güvenip arkanı dönen sensin. Arkandan konuşana da darılma, onu insan yerine koyan yine sensin! Charles bukowski

M.Selcuk Sumengen bunu beğendi.
  16. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Darülaceze ,,,,,,,,,
    evet bu bi anda bende çağrışım yaptı bu forumda hiç kimsenin düşünemediğini bir dostum yaptı onunla kartepe 1640 da beraberdik nişanlanınca foruma gelmez oldu ,evet onu tanıyan tanır tolga yalçın ..kendisine huzurlarınızda teşekkürü bir borç bilirim...

:in: :in: :in: :in:

17. murat eknci

murat eknci Üye

Seviye:
    Ali Şen ile ilgili sevdiğim bir anısını anlatacağım size.
    Bir gün antremanda denenmek üzere yabancı bir futbolcu getirmişler,biraz da övmüşler adamı.Efsane başkan izleyecek beğenirse alacak Fenerbahçeye.Başlamış antreman maçı ,5 dakika geçmeden başkan ayaklanmış,çevresindekilerden biri aman başkan ne oldu nereye gidiyorsun demiş ,başkan:
    yeter bu kadar,adam işe yaramaz demiş.Nasıl olur başkanım demiş aynı adam,daha 5 dakika bile izlemediniz.Başkanın cevabı kapak olur cinstenmiş:
    "5 dakikada ne kadar iyi olduğunu anlayamam tabi ama 5 dakikada ne kadar kötü olduğunu gördüm,bu adam işimize yaramaz" demiş.
    Hikayenin özü bakış açısı ile ilgili.Benim açımdan bakınca burada bazıları dolmuşa binmiş ama şöförü kötüymüş gibi duruyor ve 5 dakikalık hakkını hiç de iyi kullanmıyor gibi duruyor.
    Mert ne organize ederse etsin imkanım dahilinde katılmaya çalışırım ve her bisiklet severede tavsiye ederim.Şundan eminim ki Mert ile yola çıkarsanız yolda kalmazsınız ve kimse üstünüze basıp geçemez.Daha iyisini yapın sizin turlarınızada seve seve katılalım.

sports-man bunu beğendi.