24 inc çocuk bisikleti

pdfdergi

Üye
Tepki
3
Merhaba arkadaşlar ilk mesajım. Bizim ufaklık için 24 inch bir bisiklet almak istiyorum. Biraz araştırma yaptım. Alüminyum kadrolu şu bisikleti buldum. Siz ne dersiniz? Fiyatı:650TL hb da %10 indirim var 549TL ye düşüyor.
İsmim Öner.
http://umitbisiklet.com.tr/urunler/original/98060_20010%20AIRBORN.jpg

KADRO&MAŞA
Alüminyum 6061 / Amort. 420E
VİTES
SL-RS36/ RD-TY21/ FD-TX50/ MF-TZ20
FREN
Alüminyum V-Fren
ARKA ARTTIRICI
28/38T 152L
B.B. SET
Cartridge
HUB
Alüminyum
JANT
Alüminyum Çift Kat
LASTİK
20x2.00, Butly
FAR
Pilli Led Lamba
Alman NO. Onaylı
SELE
PU High
AKSESUAR
Abs Çamurluk
Reflektörlü Boru Bagaj
Zil
Ağırlığını bir yerde 13,4 kilo olarak okudum. Yorumlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
Scudo

OnurÖzdağ

Forum Bağımlısı
Tepki
694
Alınmamalı bence. Küçükler için yol bisikleti oluyordu sanırım, bütçe yeterliyse daha iyi seçim olur bence hem çocuğunuz bisikleti sever.

Saikou

Forum Demirbaşı
Tepki
336
İsim
Ali B
Bisiklet
Scott
@pdfdergi dechatlondaki 24" modellere baksaniz daha iyi olur bence.

eyupozturk

Roadie
Tepki
316
İsim
EyoO
Başlangıç
1982—83
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
bu model 20". 24" değil..

• Beğen
Tepkiler: Cemal Ç.

Tasogare

Forum Bağımlısı
Tepki
1.340
İsim
Mugen
@pdfdergi

alu kadroya çok takılma, çocuk bisikletlerinin neden ağır olduğunu anlayamasamda böyleler :( bu fiyata ghost ya da cube öneririm, geometri güzel.
sizin ufaklık kaç yaşında bacak boyu ve boyu nedir bunları da yazmalıydınız, hareket yapıp düşüp eğleneceği bu tip bi bisiklet tercih ederek doğru yapıyorsunuz, bmx buna alternatif olabilir, yaş ve amaç buna etkeyen faktörler.

soner kalaycıoğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
946
İsim
soner
Başlangıç
1968—69
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Klasik
20 inç katlanır alın, büyüyünce de kullanabilir.

Tepki
70
İsim
TUNÇ ŞENEL
Salcano aldım ...20'' ...Profil resmimde ki bisiklet ....Arkadaşım ( Salcano ) ; 25 yaşında 80 kilo adama 10 - 12 kg bisiklet yapıyorsun .....6 yaşında 22 kilo çocuğun bisikletini ben babası yerden kaldıramıyorum ....Bir kadro yapmış , ciddi söylüyorum üzerinden kamyon geçse bana mısın demez ...Çocuk düşüyor bisikletten kaldıramıyor . Nasıl kaldırsın çocuğun yarı ağırlığı kadar ....Arkadaşım ne gerek var bu kadar ağır ve kalın kadroya ( Birde özellikle ince lastik aldım )... ....Hiç mi kafanız çalışmıyor ....Çocuk pedalı çeviremiyor ...Korkuyorum bisikletten soğuyacak diye ...Çok iyi araştırın . Benim gibi acele etmeyin ...En hafifini bulun ...

• Beğen
Tepkiler: Cemal Ç.

pdfdergi

Üye
Tepki
3
Cevaplar için çok teşekkür ederim. 13,5 kilo 24 inch bisiklet için çok mudur bilemedim. Ayrıca bu fiyatlara yakın Salcano 650 NG modeli de var. Bu da olabilir siz ne dersiniz?

Tepki
70
İsim
TUNÇ ŞENEL
@pdfdergi Çocuğun boyuna uygunsa alın ...Ama bende çocuğuma yeni aldım ... İnce lastik tercih edin derim .Kalın lastik çok fark ediyor .Benim ufaklık 5,5 yaşında ince lastik aldım onu dahi çevirmekte zorlanıyor.Bir de yukarıda yazdığım gibi ağır yapmışlar bisikleti.Bu arada kaç yaşında ki ufaklık ...

Abdullah07

Daimi Üye
Tepki
425
İsim
Abdullah
Bisiklet
b'Twin
Kron xc 150'nin de 24" modeli var bir bakın isterseniz.

özlem_c

Üye
Tepki
1
İsim
Özlem
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Katlanır
Merhaba. Siteye yeni üye olanlardanım ben de. Bu da ilk mesajım. Kızım için bisiklet bakıyorum. 7 yaşında, 135 boyunda. Decathlon'daki görevli 24'' lerden alın ona dedi. Ama sanırım kızımın boyu alt sınırda kaldığı için, bisiklet büyük ben bunu süremem diyor. Daha küçük jantlarda kendini daha güvenli hissediyor. Alınca uzun süre kullansın istiyorum, boyu dahızlı uzuyor.
Şu seçeneklerim var:
(link)

(link)

Bianchi'ya daha yatkınız. Sizce iyi bir tercih midir?

S.Koca

Forum Demirbaşı
Tepki
379
Bisiklet
Fuji
@özlem_c Merhaba oğluma ve sınıfından bir kız arkadaşına geçen sene whistle'ın 24 inç çocuk bisikletini aldık 1 senedir kullanıyorlar. Boyu 1.35 ti o zaman. Gidin ve sele arası diğer çocuk bisikletlerine göre daha kısa olduğu için zorlanmadı hiç.

(link) buna benziyordu daha çok bakabilirsiniz.

özlem_c

Üye
Tepki
1
İsim
Özlem
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Katlanır
@S.Koca Teşekkür ederim cevabınız için. Biz de dünbir daha bakalım diye gittiğimiz Dechatlon'dan iki bisikletle çıktık. Biri kızıma, biri bana. Biraz da sürdü akşam üstü, sürdükçe alıştı. Tur planları yapmaya başladık bile. :)