" 24 Haziran " Çarşamba B.Ada Büyük Tur Keyfi (:

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Selam Grup,

Yine Keyifli bir Gezi olmasi dileklerim ile...Bu Organizasyonumuz Gece olmasi, Ada da daha rahat pedal basacagimiz, Dostluk ve arkadasliklarimizi pekistirecegimiz,Buyuk Tur Keyfi ni baska güzellikte "ay isiginda" yasayacagimiz bir tur olacaktir.Arzu eden,bu coskuya katilmak isteyenlere duyurulurrr.

Etkinlik Tarihi : 24 Haziran Carsamba

Bulusma Yerleri : Kadikoy -Kabatas- Bostanci

Bulusma Saatleri : 19:45 -19:30-20:15

Vapur Saatleri : Kadikoy-B.Ada 20:05 Kal-21:15 Var /Kabatas-B.Ada 19:45 Kal-21:15 Var/ Bostanci-B.Ada 20:30-21:15 Kal-21:40 Var

Donus: 23:30 Kal - 23:55 Var

Parkur : B.Ada B.Tur

Program : Adaya ilk once Kadikoy grubumuz ulasacagi icin,Bostanci'dan gelen grup arkadaslarimizi bekliyoruz...Onlarin Adaya ulastigi haberini alinca bulusarak pedal basiyoruzz...Azu edildigi olcude pedal basarak donusumuzu gerceklestiriyoruzz:cheer:

Surus Hizi : Yardimlasma,Dayanisma ve Grup Disiplini icinde pedal basilacaktir.

Ayni Duygu ve Heyecani Paylasan.............Tum Spor ve Pedalseverleri
Gezimize bekleriz;) .......sevgilerrr

" Bol Sporlu ve Pedalli Gunler "

Not : Tum Etkinliklerimizde eldiven ONEMLI...KASK hayati ve mecburidir.
Hava raporu az bulutlu %20 yagmur olasiligi 20*C civari,gerekli
onlemleri ( yagmurluk,ic lastik vsss ) almaniz yerinde olacaktir.

ONEMLI : B.Ada Buyuk Tur yolu karanlik oldugundan mutlaka on ve arka aydinlaticilariniz ile gelmeniz ONEMLE belirtilir.Kabatas 'tan gelenler icin donus Bostanci daha sonra Uskudar-Besiktas Dentur motorlari ile 01:00 a kadar gerceklestirilebilir.Konuya iliskin hassasiyetiniz icin tesekkur ederim.

Complete
Sports*-Man
0533 263 21 69

• Beğen
Tepkiler: McMILLERR
Scudo

malazivore

Aktif Üye
Tepki
195
Kabataş'tan binecek arkadaşlarla 19.30'da Kabataş İskele'de buluşabiliriz... Büyükada'nın büyük tur yolu gece muhteşemdir. Hele Ada'nın arka tarafında yer alan Viranbağ civarının manzarası süperdir...

malazivore

Aktif Üye
Tepki
195
Arkadaşlar merhaba, sizin için bu akşam 19.45 vapuruyla Büyükada'ya geçtim ve Büyük Tur yaptım. Toplam 30 dk sürüyor ama biraz hızlı sürdüm. Grupla birlikte sürünce 45 dk.ya çıkabilir. Ama gelmezseniz inanın çok şey kaçırırsınız. Köpek barınağını geçerken çok fazla gürültü çıkarıyor veletler. Ama hiçbir saldırma girişimleri yok, rahat olabilirsiniz. Hava da oldukça serindi. Neyse çok uzattım eve gelir gelmez yazıyorum. O yüzden heyecanlıyım. Işıklar hayatidir en az kask kadar gereklidir bu turda bilgilerinize...

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
@TOYGAR YONTGAN

yaniiii yuppiiiiiiiiiiiiiiii:D

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

Burak Coskun

Forum Demirbaşı
Tepki
861
gaz oldum bea :)
haydi haydi işten geldim hazırlanıyorum..
son dakika demeyinn atlayın katılın :)

• Beğen
Tepkiler: sports-man

OrionForEver

Forum Bağımlısı
Tepki
857
Yaaa sevgili dostlar bu kadar mı guzel bir ortam ve muhabbet olur. Inanılmaz keyifli ve super turu organize eden ve katılan herkese cok ama cok tesekkurler.

Insallah bir dahaki sefere dolunay altında muhabetimizi yaparız:) Kurtların uluması altında, herseyin sanat için fotogralandığı bir baska tura kadar saglıcak ile kalın:)

Nal formasyonunda uygun adım yataga:D

Fotografları merakla bekliyorum,

McMILLERR

Aktif Üye
Tepki
238
Bisiklet
Trek
Kerem'in dediği gibi ortam süperdi, Muhabbet harika, espriler yerlere yatıracak kadar bitirici, Adanın karanlık yollarında bisikletlerin süzülmesi, Keremin korna ve uluma senfonileri,Fatih'in yere yatıran esprileri vs vs vs yani daha birşey demeye gerek yok. Yine gidelim :)

TÜm katılan arkadaşlarıma ve organize eden Mert kaptana sonsuz teşekkürler...

çirkin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.364
atılan herkese çok teşekkürler. Gece boyunca kahkahalar eşliğinde adayı turlamak büyük keyifti. .hah Sadece o şahane makara için bile gidilirdi. .bike Ufo gören masum köylü Burak, sanat için katlandığı onca sıkıntıyla bisiklet dünyasının Erol ATAR'ı olma yolunda ilerlerken, kaptanın sanat direktörlüğü gecenin renkli anlarıydı. Gecenin bomba anı kaptanın manzarayı gösterecek arkadaşa "burda şahane bi manzara olcaktı duralım" deyişine "abi biz orayı çoktan geçtik" deyişiydi.

Yaz kızım
SONUÇ : Adaya gidildi,boş mideler bayram ettirildi (hem de indirimli tarifeden),hep beraber karanlık yollarda grup disiplini içinde pedal basıldı,gülmekten karnımıza ağrılar girdi,sonra evlere doğru dağılındı.

aykutkarasac

Aktif Üye
Tepki
297
Ben de katılan herkese ve Mert Kaptan' a teşekkür ederim.. Ada' da her yer bisiklet olmasına karşın adadakiler bile şaşırdı bizi görünce.. selam verenler, yarış mı var diye soranlar.. bir bomba da Kerem' in formasının içine soktuğu ışığı gören "ADA" lının; "Lan ohaa.. Adamın sırtından ışık çıkıyo!.. :eek: " demesiydi.. :D

Sanat için hiç bir şeyden fedakarlık etmeyen Burak' a da ayrıca teşekkür ediyorum.. :D

Bir başka turda görüşmek üzere..