Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

24 HAZİRAN Artvin(Sarp Sınır Kapısı)'den Batıya Gidebildiğimiz Kadar

Konu, 'Şehirlerarası Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında zaferozcelik tarafından paylaşıldı.

1. zaferozcelik

zaferozcelik Yeni Üye

Seviye:
    Seyit DOĞAN ben Zafer ÖZÇELİK 24 Haziran 2010 Sarp Sınır Kapısı'ndan start vereceğiz ve Karadenizin mavi-yeşil güzelliğinde 10 gün gidebileceğimiz kadar gitmeye çalışacağız.Hedef tabiki İstanbul ama ulaşabileceğimizi sanmıyorum belki kalan yolu tek başıma devam ederim belki daha sonra bu yazın tamamlarım. Bu turda çok planlı yol almak istemiyoruz. Doğanın güzelliklerini yaşayarak kendimizi kasmadan bir gezi düşünüyoruz. Planlı turlarda amaç gezmek tanımak öğrenmekten ziyade hedefe varmak oluyor. Daha öncede (EDİRNE-FETHİYE),(KAPADOKYA) ,( KAYSERİ-İZMİR) turlarını yaptım ama o turlarda herşey planlı hedefe ulaşmak içindi. Ama şimdi tamamen sayıların acımasızlığından kurtularak ne kadar km yapılmış nereye varılmış önemsemeden herşeyin tadını çıkarmak ve doğayla başbaşa kalmak. Bazen günlük 50 km olur bazen 150 o anki duruma göre değişecek. Siteye resim eklemeyi öğrenmeye çalışsamda beceremedim facebooka eklemeye çalışacağım fırsat buldukça. burayada geziyle ilgili yazılar yazmaya çalışacağım.
    Önerilerinizi görüşlerinizi deneyimlerinizi paylaşırsanız seviniriz. Özellikle Karadeniz'de görmeden dönülmeyecek yerleri vs yazarsanız çok iyi olur.
    BOL PEDALLI SEVGİ DOLU GÜNLER SİZİNLE OLSUN

ömer başkıran bunu beğendi.
  2. ali karagönlü

ali karagönlü Bisikletkolik

Seviye:

Yolunuz açık olsun.

ömer başkıran bunu beğendi.
  3. Kadir Özen

Kadir Özen Kıdemli Üye

Seviye:
    24 haziranada pek birşey kalmamış. yolunuz açık olsun. aman yoldaki araçlara dikkat....

4. veysel kaptan

veysel kaptan Yeni Üye

Seviye:
    zafer kardeşim iyi yolculuklar temuzun 10 -15 gibi bizde Adem bey le aynı yolu kat edeceğiz seninle gitmek isterdik ama sen biraz acele ettin umarım iyi bir tur olur bizde geçen hafta Kayseri -Niğde arasını pedalladık araplı yokuşu biraz zorladı amA olsun her yokuşun bir inişi oluyor yolculuğunuz sırasın da tel görüşürüz.

5. umutkahraman

umutkahraman Onursal Üye

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    hadi göreyim sizleri.başarılar arkadaşlar.