Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

24 Haziran 5 Temmuz Arası İstanbul-Tekirdağ-Çanakkale Yol Arkadaşı Arıyorum

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Mervan T. tarafından paylaşıldı.

1. Mervan T.

Mervan T. Yeni Üye

Bisiklet:
    İdeal
    Seviye:
    Merhabalar herkese.. 24 Haziran ile 5 Temmuz günleri arasında (bu günler arası çıkış tarihi tam belli değil katılıcak olan arkadaşlara bağlı olarak belirlenicektir) İstanbuldan çıkış yapıp Silivri-Tekirdağ-Çanakkale(Saros Körfezi veya Gelibolu Tarafına doğru) Yol yapıcam. Konaklamayı çadırda yapıcam. Ama tek gitmeyi hiç düşünmüyorum bisiklet arkadaşı yol arkadaşı abilerimi arıyorum. İstanbul Başakşehirde Oturuyorum. Bol Pedallı Günler..

2. Tugay Kalbinur

Tugay Kalbinur Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    kardeşim bence biraz kondisyon çalış mesala ben kendimi geliştirmek için günce ortalama 130 km yol yapıyorum sanada tavsiye ederim acele etme derim ben ama kafanda varsa yapacak bişey yok 2 haftaya gidip dönersin :D

3. Mervan T.

Mervan T. Yeni Üye

Bisiklet:
    İdeal
    Seviye:
    yani bence kondisyonum bu tur için yeterli diye düşünüyorum he tabi halendaha geliştirmem lazım doğru. ben bu tur için çok bekledim 6-7 ay kadar neredeyse.. kondisyon için 2 ay fitness ta bacak ağırlıklı çalıştım vs. ama halendaha bana pedal arkadaşı yol arkadaşı lazım bulamadım bulamıyorum.. günde 130 km kadar diyosunuz nerelerden nerelere gidiyosunuz mesela ben bi hedef koyamıyorum şehir dışı dışında..

4. doğan_69

doğan_69 Kıdemli Üye

Seviye:
    kondisyonunu yüksek tutmak istiyorsan istanbulda gideceğin çanakkale yolları tadında güzegahlar var..karaburun,rumelifeneri köyü vs..herşeyden önce böyle bir yolculuğa çıkmadan önce hevesten öte kendini hazır hissetmen için haftada belli km hedefi sabitleyerek mesela haftada400 km yapartrak hazır olabilirsin..benim bacak kasları taş gibi ama hergün asgari 35 km haftada ikigün 100 km yakın pazar günleri ise 100 km + gidiyorum..

5. Mervan T.

Mervan T. Yeni Üye

Bisiklet:
    İdeal
    Seviye:
    Evet gunluk surmem lazım. Kondısyonu arttırmam lazım oda tamam. Bunların hepsını yaparım yapmasınada benım hala bı yol arkadasım yok ıste..

6. Faruk ONUK

Faruk ONUK Kıdemli Üye

Seviye:
    Sen kendini hazırla yol arkadaşı bulunur

Mervan T. bunu beğendi.