24 Ekim Eskişehir'de ufak bir gezi,biraz freeride.

Onur Kula

Forum Bağımlısı
Tepki
819
İsim
Onur Kula
Bisiklet
Specialized
24 Ekim sabahı Freerider (Bülent Abi) ve ben ufak bir gezi için yollara koyulduk.Amaç arazide biraz eğlenmek biraz da gezmekti.Fazla fotoğrafımız yok ama umarım bu ufak gezimizi beğeniyle izlersiniz.

(link)
(link)
Karapınar civarlarındaki dik yokuş, arkada Eskişehir merkez...

(link)
(link)
Yokuşu çıktık ve Yenikent'in zirvesindeyiz.Kısa iniş başlayacak...

(link)
(link)

İniş bitti.Kısa bir videosu aşağıda :) (Yeni boyası ve çıkartmalarıyla Bülent Abi'nin Drag F5'i ve Benim, kendini Giant zanneden Bianchi'm)
Yokuşu çıktık ve Yenikent'in zirvesindeyiz.Kısa iniş başlayacak...

İniş bitti.Kısa bir videosu aşağıda :) (Yeni boyası ve çıkartmalarıyla Bülent Abi'nin Drag F5'i ve Benim, kendini Giant zanneden Bianchi'm)
24 Ekim sabahı Freerider (Bülent Abi) ve ben ufak bir gezi için yollara koyulduk.Amaç arazide biraz eğlenmek biraz da gezmekti.Fazla fotoğrafımız yok ama umarım bu ufak gezimizi beğeniyle izlersiniz.

İniş bitti.İnişten kısa bir sıçrama videosu aşağıda :) (Yeni boyası ve çıkartmalarıyla Bülent Abi'nin Drag F5'i ve Benim, kendini Giant zanneden Bianchi'm)

Scudo

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.696
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Resimler çok güzel, özellikle Yenikent'in zirvesindeki resime bayıldım. Sanki arkadaşın kafasın gökyüzüne değecekmiş gibi görünüyor. Birde başlığı 2 kere açmışsınız bilginiz olsun.

Onur Kula

Forum Bağımlısı
Tepki
819
İsim
Onur Kula
Bisiklet
Specialized
Teşekkürler.O fotoğraftada biraz photoshop müdahelesi var, ondandır :) .Bilgisayarda oluşan bir sorundan dolay istemeden 2 kere konu açmış oldum.Boş olan mesajı kim nasıl silebilir? İlgilenen olursa sevinirim.

kaan

Forum Demirbaşı
Tepki
50
güzel gezi olmuş onur abi.paylaşım için tşk.ama neresi burası yaww??:eek: bn bilmiorm.

• Beğen
Tepkiler: Onur Kula

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
Heyt Bülent abi o ne poz öyle :) http://img145.imageshack.us/img145/8831/dscn73222bg8.jpg

Ne zamandır foruma uğrayamıyorum. Faaliyetler mi kurudu biz mi bilmiyorum ama epey uzak kaldık.. Onur paylaşım için teşekkürler...

Başta Eskişehir'li daha sonra tüm bisiklet severlere selamlar...

• Beğen

Bülent Onutkan

Forum Bağımlısı
Tepki
943
@eYa

Cok tesekkur ederım efrahım kardesım bende ne zamandır bısıklete bınme fırsatı bulamıyordum yanı dedıgın gıbı kurumustum zamanımda kısıtlıydı onur ıle beraber ufaktan bı toz attıralım dedık bole oldu.Sen deyınce farkettım baya kıyak cıkmısım beeee:D :D :D En kısa zamanda guzel bır tur yapalım ama sert arazıde olsun

Onur Kula

Forum Bağımlısı
Tepki
819
İsim
Onur Kula
Bisiklet
Specialized
@Ceyhun Pekuz
Ama ben de karizma çıkmışım dimi?:):D Evet Onur senide çok karizmatik bulduk diyecek yok mu:)

Onur Kula

Forum Bağımlısı
Tepki
819
İsim
Onur Kula
Bisiklet
Specialized
@Kaan Uysal

Teşekkürler.Oralar Yenikent'in arkaları, Odunpazarı'nın oralardan yokuşu çıkarak ilk fotoğrafın olduğu yere çıkılıyor.

• Beğen
Tepkiler: jamssea

Bülent Onutkan

Forum Bağımlısı
Tepki
943
@elise111s

Kardesım onur senın karızmanı ve cesaretını ben bılıyorum ama fotolardada bunu gosterıyorsun zaten.Insallah sanada bıtane fr toplarız ve zaten olan karızman ıkıye katlanır

• Beğen

Onur Kula

Forum Bağımlısı
Tepki
819
İsim
Onur Kula
Bisiklet
Specialized
@freerider

Bu da fazla oldu be :)

bmx26

Üye
Tepki
18
abi bnde eskişehirliyim kısa zamanda bi dağ bisikleti alacam bnde gezilere gelmek istiorm :)))

dark_king_26

Aktif Üye
Tepki
38
Fotolar için teşekkürler Çok güzel:cool:

Abi hani bizim resimler nerede ben pc den anlamıom ondan bi şey yapamıorum:(

Onur Kula

Forum Bağımlısı
Tepki
819
İsim
Onur Kula
Bisiklet
Specialized
@dark_king_26

Hangi resimler? Bi de sen kimsin?

Onur Kula

Forum Bağımlısı
Tepki
819
İsim
Onur Kula
Bisiklet
Specialized
Ceyhun uzun bir ara verdin, bekliyoruz...Bu arada forumun 2. el bölümünü incele güzel parçalar var.

jamssea

Daimi Üye
Tepki
205
Gerçekten Bülent beyin fotoğrafı bir harika.Çok güzel çıkmışsınız.Her zaman yeni paylaşımlarınızı bizimle paylaşmanız dileğiyle...

• Beğen
Tepkiler: Bülent Onutkan

edi_e

Üye
Tepki
75
bülent abi artık psylo kullanmıyo, bugunden itibaren sr suntour xc pro sahibi :D
bisikleti çok daha dehşet oldu söylemesi :D

• Beğen
Tepkiler: Bülent Onutkan