24 Aralık SDS & Kaçkar Antrenman Yarışı Fotoğraf ve Videoları

ogun cavus

Üye
Tepki
0
yaa gene benım iyi bir fotom yok birdahakine bende yarışıcam olmuor böyle
organızasyon olarak gecen yarıştan daha iyi olduk tecrübemiz artıyor umarız digerlerinde daha başarılı oluruz katılan tum arkadaşlara tesekkurler 28 ocak da görüşmek üzere

Scudo

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
evet bende katılmıyorum tinerci bilmem ney benzetmelerine lütfen biraz daha duyarlı olalım kardeş bir dahaki yarışa ben de seni davet ediyorum buyur gel kapım her zaman acık bir destekde bizden olsun yeterki mtb cemati bir olsun

İLKER TAŞ

Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
@ogun cavus

sevgili ogün cavuş abimiz ve değerli kackar bisiklet ve bike outdora sonsuz teşşekkürleri bir borc biliriz sizlerin bu spora verdiği destek hic tartışılmaz birdahaki yarışlarda sende katılırsın artık o zaman fotoların cıkar

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Yarışlara giderken hep ulaşım sorunu çekiyordum. Bu yarışa babamla geldim, benim yarışımı ilk kez izledi. Ama ortamdan öyle etkilenmiş ki her yarışıma gelecekmiş artık :D. Yedik ayvayı, mecburen antrenman yapacağız... :p

Şaka bir yana, organizasyon gerçekten süperdi. Emeği geçen herkese çok teşekkürler. Avcılar'da Okullara Destek gezisi ile beraber bisiklet dolu bir haftasonu geçirdim.
Kazanan (hatta katılan) tüm arkadaşları tebrik ederim.

İLKER TAŞ

Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
@HaliliOzturk

halil baban la bayağı bir sohbet ettim heyecanlı olduğu her halinden belliydi eeeeeee nede olsa oğlu fırtınalar estiriyor parkurda bu arada cay bayağı işe yaramış

L.Yağiz

Daimi Üye
Tepki
68
esbike gercekten cok ozur dılıyorum, ugur abinin bana senın katogorınde tınercılerı getırecem demesınden dolayı ben boyle bi söz kullandım yani kımı ınsanın lakapları olur farklı ısımlerle seslenırler, sizede tınerci dıye hıtap etıklerını sanarak boyle konustum gercekten cok ozur dılerım... mesala bana uzayli derler:)

L.Yağiz

Daimi Üye
Tepki
68
@HaliliOzturk

ya halilin babasi ile tanısıyorum orda ama halıl ile bi turlu tanısamadık yahu:) yanı buna resmen yuh denır...:D :D :D

L.Yağiz

Daimi Üye
Tepki
68
@nirvana

ewet herzaaman mtb cematinin birbirlerine kapıları acık olsun derım, mesala istersenız uygun gorulur ıse sehır dısından gelen arkadasları hatta istanbuldan bile katılan olunursa yarıstan bi gece once benım ewimde hepmız toplanır hos sohbetler yapar bırbırımızı daha ıyı tanır kaynasırız aslında boyle bişey olsa cok muhtesem olur sankı mıllı takım kampında havasında oluyormus gıbı olur..... acaba boyle bişey gerceklestırmek soz konusu olabılırmı?:rolleyes:

esbike_gokay

Daimi Üye
Tepki
180
Şöyle olur her ilden gelecekleri belirlenen kişiler evlerinde imkanlarına göre ağırlarlar.Hem tanışma olur hemde birbirimize yardımcı olmuş oluruz sizlerde o ağırladığınız kişilerin evlerinde konaklarsınız bu böyle sürüp gider biz hemen hemen her yarışta böyle yapıyoruz.Ve adeta bir aile gibi olduk.

esbike_gokay

Daimi Üye
Tepki
180
boksör lakabımız esbike tanıştığımıza memnun oldum tinerciler merter köprüsünün altında...

L.Yağiz

Daimi Üye
Tepki
68
@esbike

tamam kardesım oldu bende tanıstıgımıza sevındım:)

ya halıl canım benım biz oyle bı yerde oturup konusmadıkkı ama babanla konustuk yaramazlıklarını fılan anlattı hehehe:)

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.442
Çok sıkı bir yarış oldu, Kaçkara, SDS lara, tüm yarışçılara, destek için gelen herkese, tüm emeği geçenlere, herkese teşekkürler...