" 24 Aralık " Pazar....Bostancı - Polonezköy

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Selam Grup,

Yağmurlu bir pazar sabahı sözleştiğim dostlarım ile Bostancı'da buluştuk.Sewgili Kudret ve Çağrı
ile çevreyolunu takiben Çekmeköy tarafına doğru pedal basmak üzereyiz.

(link)

(link)

Çekmeköy sapağına ıslanmış 1 waziyette ulaşıyoruz

(link)

(link)

Oradan büyük 1 uyum ve dayanışma içinde pedal basarak,Çavuşbaşı'ndan yolumuza dewam ediyoruz.Bu arada
yağmur yağarken bazen kesiliyor,fakat yerlerdeki çamurla bütünleşmeye başlıyoruz.

(link)

(link)

Muhteşem doğa yağmurla bütünleştik,derin nefes alarak oksijen tazeliyoruz.Oldukça dik rampaların en dik olanını
inmek üzreyiz,dönüşte burayı çıkmak üzere karar verdik.

(link)

Ve birçok zorlu rampayı atlattıktan sonra,su ihtiyacımızı karşılamak için mola verdik.Oldukça kalabalık
olmasına rağmen,sağolsunlar sırada olanlar bizim uzun yoldan geldiğimizi öğrenince çok anlayış gösterdiler.

(link)

(link)

(link)

Weee nihayet Polonezköy Tabiat Parkı levhasına ulaşıyoruz.

(link)

(link)

(link)

(link)

Yola dewam ediyoruz oldukça acıktık,doğa ve temiz havanında etkisi war tabiii bol bol su içiyoruz,yanımıza aldığımız enerji
veren gıdaları paylaşıyoruz arada.Yemek yemek için merkeze gitmeye karar veriyoruz,pedala dewam.

(link)

(link)

(link)

Weee Polonezköy'deyiz yemek için araştırma yapıyoruz.

(link)

Scudo

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
çok güzel bir gezi olmuş elinize sağlık paylaşım için teşekkürler

burgazz

Forum Bağımlısı
Tepki
324
yaw mert polonezkoye gıdıyorsunuzda haberımız olmuyor.oranın bende ılgınc bır anısı var.atılla abinın takımıyla oraya gıtmıstık de neredeyse 180 derecelık bır vıraja epey bır hızlı gırmem sonucu byaya yerde suruklenmıstım ama super bır yer en kısa surede tekrar gıdıcem o yokuslar gercekten muhtesem oraya bır gezı yapalım havalar hafıften ısınınca

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
@bedo

paylaşımın için teşekkürler bedo,gerçekten çok zevk aldık;)

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

@burgazz

memocum biliyorsun yağmur yağdığı zaman kimse gelmiiioo...o nedenle son anda karar werilmiş 1 gezi oldu;) abi geçmiş olsun,zaten o gün hava hem yağmurlu,yerler ıslak ve kaygandı bizde çok dikkat ettik:) parkur çok sıkı ve yollar sürüşe uygun,rampalar tam bize göre:D sewdiğimiz we tekrarlayacağımız parkurlar arasına koyduk,inşallah birlikte tekrar gideriiiz dostum

• Beğen
Tepkiler: hdeveci

Hüseyin Suda

Forum Demirbaşı
Tepki
313
Zor hava koşullarına rağmen güzel bir gezi yapmışsınız,fotoğraflar da çok güzel elinize vede ayağınıza sağlık.Toplam mesafe gidiş dönüş ne kadardı merak ettim.Sevgiler...

chacter_dead

Daimi Üye
Tepki
30
Çok güzel bi gezi olmuş resimler için çok teşşekkür ederim

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Arkadaşlar yüreklerinize saglık.Bütün içtenliğimle söylüyorum orda olsaydım düşünmeden yanınızda soluk almanın heyecanını yaşardım.Gezinizi Çağrı ile sohpet aşamasında öğrendim.siz güzel arkadaşlarıma selamlar gönderdim,umarım selamımı almışsınızdır.

'''Biz hayatı seviyoruz,çünkü düşlerimiz var.'''

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
mert tebrikler cok guzel bir tur olmus katılan herkese tebrıkler ve bızlere yolladıgınız resımler ıcınde tesekkurler+

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
@hsuda

Teşekkürler paylaşımın için hsuda;) toplam mesafe 70 civarı ama herkesin dönüş yoluna göre değişebilir ben Acıbadem'e göre söyledim:)

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
@3rkn*MF

rica ederim,ben paylaşımın için teşekkür ederim;)

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
@candede

Sağol candede bende tüm içtenliğimle inanıyorum;) eksik olma Çağrı iletti,iyi dileklerin ve paylaşımın için teşekkürler...sewgiler

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
@hdeveci

Harun sağolasın dostum;) görüşmek dileği ile....sewgiler

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Dewaaam ediyoruzzz

(link)

(link)

Weee sonundaa karar verioooruz:)

(link)

Geri dönüş için Polonezköy'den ayrılıyoruz;)

(link)

(link)

Yollar kaygan,rampaları çıkarken çok dikkatli sürüyoruz fakat yerdeki çamurla başetmek zor:rolleyes:

(link)

(link)

(link)

(link)

İşteee benim sewgili vefakar bisikletim:)

(link)

Gezimize ilişkin son fotomuz katılan ve bu güzel,heyecan dolu günü paylaştığım değerli arkadaşlarıma
teşekkür ediyorum....nice keyifli gezilere

(link)

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
geziniz çok güzel olmuş valla süper dıscovery forma fotoğraflara renk katmış:)

(link)

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
@cyclist_43

paylaşımın için teşekkürler cyclist_43 eweettttttt;)

a-simetri

Daimi Üye
Tepki
168
merhabalar. gercekten eglenceli bol camurlu bir geziydi. mert ve kudret abi ile oldukca keyif aldim. bisikletteki camuru temizlemek icin 2 kere ayri oto yikamacilarina rica edip bisikletlerimizi yikadik. o halde eve sokmak iyi olmazdi:) ama sunu soyleyeyim ki camur bisikletler icin buyuk bir kemirgen. bunu seneler evvel alman bir bisiklet dergisi olan "bike"in eski bir sayisinda okumsutuum. gercekten de oyle. fren pabuslari ve jant icin oldukca asindirici bir malzemedir camur. eve geldigimde pabucun bir senede eskiyeceyi kadar eskimis oldugunu fark ettim. hem de bi gunde:) o yuzden camur suruslerinde disk fren olmasi jantin da uzun sure korunmasina neden oluyor. kisa bir bilgi vereyim dediim.

nice kis gezilerinde gorusmek dilegiyle. ayrica urgup'e de slmlar can. saglicakla...