Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

2300+ tur

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında lakeofdead tarafından paylaşıldı.

1. lakeofdead

lakeofdead Yeni Üye

arkadaşlar merhba
    ben amatör bisikletçiyim elimde trek 3700 var daha hiç bi ek özellik atmadım üzerine
    aklımda 2300 küsür mesafe yol var. parkusumu da şimdiden belirledim sadece istediğim bu mesafe için yapılması gereken antremanlar ve bu tur a katılmak isteyen arkadaşlar arıyorum ama bu tur ilk 8 ay içerisinde imkansız ama küçük turlara katılmak isterim
    bilgileriniz ve katılımlarınız için şimdiden teşekkürlerimi sunarım

2. Soner Sarihan

Soner Sarihan Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Türkiye de herkes amatör .
    Lisans çıkarınca, profesyonel olunmuyor.
    yarın gençlik spora gidip , atıyorum ben okçuyum derseniz , ertesi gün okçuluk lisansını cebinize koyarsınız . yada aklınıza gelen herhangi bir spor dalının lisansını. Kimse hani malzemen , hadi bir ok at bakalım demez. hayatın boyunca tek yarışmaya girmesende , okçuluk lisansın olur cebinde.

bisikletinizin bakımını yapıyorsanız. Başka bir şeyi dert etmeyin.
    Turdan önce, haftada 3 kere binmeye başlarsanız , 1 aya kadar yeteri kadar kondisyon yapmış olursunuz.

Çanta ve bagaj ekleyerek yapacağınız sürüşler sizi daha iyi hazırlar.

Arkadaş bulursanız daha iyi olur tabi, ama ne olursa olsun , yola çıkmaktan korkmayın , bisiklet için ek özelliğe vs çok gerek yok.

döküntü bisikletler ile dünya turuna çıkan çok batılı var.

amaç önemli, araç değil.

Bu yaz Trans avrupada kullanmayı düşündüğüm bisikletin aktarıcıları altus.
    3 yıldır kullanıyorum. aman bunları xt yapayım diye kassaydım , tek bir tura çıkamazdım.

alabileceğiniz bisiklet en iyi bisiklettir.

Ayrıntılarda boğulmayın , güvenli , sağlam, çalışır durumda ve bakımlıysa bisiketiniz , çıkın yola, beklemeyin.

iyi yolculuklar

Feyyaz Alaçam, d.berkay, ApQ ve 6 kişi daha bunu beğendi.
  3. lakeofdead

lakeofdead Yeni Üye

teşekkürler ilginiz için benim aklımda son bir ay haftada en az 5 gün çalışma vardı siz haftada üç dediniz o zaman yola hazır olurum demektir ama dedim ya ben daha bu gibi turlara yeni yeni başladım tanıdığım hiç bi bisikletçi yok ondan zannedersem tura tek çıkmak zorunda kalıcam:eek:

4. hkn

hkn Aktif Üye

Seviye:
    Sevgili Soner, bu kısa ama en öz yazı, son zamanlarda forumda gördügüm en güzel bisiklet sevgisi... düşündüklerimi sen yazmışsın... eline sağlık...

hakaN

d.berkay ve Soner Sarihan bunu beğendi.