23 ya da 24 Nisan Belgrad Ormanında çamur turu.

Uğur Demirtaş

Daimi Üye
Tepki
244
İsim
Uğur Demirtaş
Bisiklet
Salcano
C.tesi bana uyar.Peki ormanda rota yol bilgisi olan var mı ? AKUT'luk olmayalım sonra ;)

Scudo

uğur yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
315
@ihsan demir

Belgrad'a 3-4 kere gittim ama orman içindeki rotayı çok bilmiyorum. Piknik yerlerini, girişleri çıkışları biliyorum. İnş bir bilen vardır. Ömer Beyin dediği gibi iki güzergahtan gidebiliriz. Bana kalırsa hepimiz Maslak yolundan gidelim. Biz Otogar tem yolundan Edirnekapı - Mecidiyeköy - Levent üzerinden gideriz. Anadolu tarafından ya da Beşiktaş taraflarından gelenlerle Levent - 4. Levent - Sanayi Mahallesi gibi bir yerde buluşur, beraber gideriz.
Listeyi yeniden düzenliyorum. Katılacak arkadaşlar telefon numaralarını yazarsa çok iyi olur. Özelden de atabilirsiniz.
Benim tlf: 0506 618 20 98
1 - Uğur Yılmaz (Esenler)
2 - İhsan Demir (Kesin bir şey yazmamış ama ismini yazıyorum.)
3 - A.Taha Tercan (Bahçelievler)
4 - Dervis Özcan
5 - Aaydın Agca (Eyüp)
6 - İhsan Demir (Kadıköy --> Beşiktaş)
7 - Uğur Demirtaş

A.Taha TERCAN

Aktif Üye
Tepki
102
@uğur yılmaz
05548174160 Abi akşam eve gidince ararım ben seni sabah için anlaşırız esenlere gelirim ben senin için de uygunsa.

uğur yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
315
Arkadaşlar rotayı söylüyorum. Yarın sabah 8 gibi Taha Tercan kardeşimle buluşup, metrobüs yolundan Zincirlikuyuya pedallıyoruz. Eyüpten gelecek arkadaşlarla Ayvansarayda buluşalım. Oradan saat 9 da Zincirlikuyuda İhsan Beyle buluşup Sarıyer tarafına pedallıyoruz. Gelmek isteyen arkadaşlar iletişime geçerlerse çok iyi olur.(0506 618 20 98). Kiminle nerede buluşacağımızı öğrenirsek yarın sıkıntı yaşamayız. Sabah kalvaltı yapmadan yola çıkmamakta fayda var. Yolumuz uzun çünkü. Ormanda da güzel bir açık hava kahvaltısı yaparız tekrar :)

Tepki
25
arkadaşlar ben baştan beri pazar günü gidilir sanıyordum.. cumartesi bana uymuyor.. pazara denk gelen bir tur da görüşmek üzere..,size iyi eğlenceler

Uğur Demirtaş

Daimi Üye
Tepki
244
İsim
Uğur Demirtaş
Bisiklet
Salcano
@uğur yılmaz

Kusura bakmayın arkadaşlar Cuma akşamı işyerinden emekli olan arkadaşımız için düzenlediğimiz geceden çok geç döndüm.:( Son mesajlara bakamadım.Umarım kazasız bol eylenceli bir tur olmuştur sizin için.Vesselam..

Tepki
32
Bisiklet
Trek
Selam Arkadaşlar,

Dağ bisikletimle katıldığım en zevkli turlardan birisi oldu. Özellikle çamura batmanın apayrı bir zevki varmış. İlk düşüşüm olması sebebiyle de ayrı bir yeri olacağı kesin :) Katkılarından dolayı bütün katılan ve tanıştığım arkadaşlara teşekkür ediyorum. Rotalar için de ayrıca teşekkürler, tek başıma kesinlikle keşfedemeyeceğim çok güzel yerler gördüm. İstanbul'un içinde cennet gibi, hayret etmemek mümkün değil.

Fotoları facebook'a koydum ama size nasıl ulaştırabilirim? Forumda tek tek mi eklemek gerekiyor?

Başka turlarda görüşmek üzere.

ihsan