23 Nisan Üsküdar - Poyraz

soothsayer

Daimi Üye
Tepki
137
Selamlar Herkese,

23 Nisan 2011 Cumartesi Günü Poyraza Gitmeyi Düşünmekteyiz Bakalım Başka Gelen Arkadaşlar Olurmu....

Sabah saat 8de üsküdar beşiktaş iskelesinin orda buluşmaca ve 15-20 dak diğer gelecek arkadaşları bekleriz. sonra ordan vururuz kendimizi poyraza.

yol üstünde paşabahçeden simit alıp karper peynirini yedikten snra poyrazdan geri dönüş yaparız.

varmıdır gelecek

1. soothsayer :eek:
2. can yildan oturanboğa :)

Scudo

soothsayer

Daimi Üye
Tepki
137
üsküdarardan beykoz korusuna beykoz korusundan yukarı çıkarak ordan akbaba köyünden poyraz ve anadolu kavağı sapağından içeri giriyoruz. ordan yaldır yadır poyrazdayız. başka yol alternatifleri varsa onada uyarım sorun deil ;)

hayde varmı gelennnnnnn

soothsayer

Daimi Üye
Tepki
137
evet tura 3. adamıda kattık

1. soothsayer
2. can yildan oturanboğa
3. haldun
4. kim gelmek ister.......

Tepki
16
sınav tarihime bakıp ona göre haber vereyim, eğer o pazardan sonraki hafta içiyse benim iş yatar :/

• Beğen
Tepkiler: soothsayer
Tepki
16
buarda ben gelemesem bile katılınmasını şiddetle tavsiye ederim. :in: :in: :in: daha önce iki kişiyle bu güzergahta padallamıştık ;)

• Beğen
Tepkiler: soothsayer
Tepki
16
02.05.11 miş sınav tarihim. sakatlık veya hastalığa yakalanmazsam geliyorum ben de :) :)

soothsayer

Daimi Üye
Tepki
137
bende ilk defa gideceğim bu güzegahta diğer arkadaşların resimlerine ve yazılarına baktım merak ettim.

hayırlısı hayde beklemedeyim...

Tepki
16
ben çok semiştim bu yolu ancak anadolu kavağına giderken uzunca bi rampa var. oranın inişinde baya hızlanmıştım ve ciddi bir kaza geçirmekten son anda kurtuldum. o olay bana ders oldu sonra tabiki pedalla devam ;)

soothsayer

Daimi Üye
Tepki
137
ben beykoz korusundan içeri girip riva yolundan gitmeyi planlıyorum. sanki daha az rampa varmış gibi geliyor bana....

BF Okuru

Üye
Tepki
2
soothsayer dost .....
ümraniye ,üsküdar, beykoz tarafını örgütlemek durumu ,yani bu işi kotarırsan güzel olur malum artık sezon başladı bir -iki hafta sonra havalar iyileşir .....
evet bi turuna gelmek isterim ..okullar kapanınca insanlar vakit bulacak ayrıca cumartesi çalışan olduğu için tura gelemeyebilirler ....
evet poyraz rampaları güzeldir....
iyi eğlenceler...

soothsayer

Daimi Üye
Tepki
137
@Kudret Kurtcebe

sağol abi desteğin için teşekkür ederiz. yavaş yavaş havaların ısınması ve güzelleşmesi ile bu tarafa olan turlar artar sanırım bende başlangıçı geçen haftalarda caner ile yapmıştım. şimdi daha kalabalıklaşarak poyraza gidelim dedim.

bisikletle işlk defa poyraza gidicem zevkli yollara benziyor. bakalım görecez

her zaman turlara bekleriz bende senin bir şile turuna katılmak isterim abi ;)

burak koçak

Daimi Üye
Tepki
126
tempo konusunda birşey yazılmamış, isterseniz küçük bi bilgilendirme yapın, planlanan ortalama hız vs, aksi halde grupta kopmalar oluyor, arkada kalanlar önde tempo yapanlar vs.. ben de bu rotayı çok seviyorum bir kere gitme şansım olabildi geçen yaz, biraz tempolu gideceğiz derseniz katılmak isterim..

soothsayer

Daimi Üye
Tepki
137
sanırım orta tempoda gideceğiz gelen arkadaşlara göre karar veririz ben tempoyada varım ama gelecek arkadaşlar uymakta fayda var...