Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

23 Nisan Çekmeköy - Şile

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Birol AKTÜRK tarafından paylaşıldı.

1. Birol AKTÜRK

Birol AKTÜRK Üye

Seviye:
    Herkese Merhaba;
    Hafta içi çalışanlar için yarın resmi tatil ve pedallamak için süper fırsat :D
    ne dersiniz Çekmeköy - Şile ve tekrar aynı rotadan dönüş toplam mesafe 105 km civarı sabah 09:30 da çıksak akşam 18:00 civarı keyifli bir gün geçirip dönmüş oluruz. (Ortalama 20-25 km hız ve grup disiplini içinde kask takılması mecburi değil ama tavsiye edilir:rolleyes: Ben takıyorum.:in:)
    Notlar;
    * Bu program için 09:30 da çekmeköy merkezde olmak gerekecektir. Ben göztepe de oturuyorum. araç arkasında çekmeköy'e kadar 3 bisiklet taşıyabilirim.
    * Bu tur talebe göre gerçekleşecek bir tur olduğundan en geç 10:00 a kadar katılmak isteyen durumuna göre netleştireceğim. Katılmak isteyenleri forumda bekliyor olacağım. Lütfen katılmak isteyenlerin mail adreslerini de yazmalarını rica ederim.10:30 gibi foruma ve gelen mail adreslerine dönüş yapacağım.
    Teşekkürler.

Kudret Kurtcebe bunu beğendi.
  2. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:

başarılar dostum

:in: :in:

3. Birol AKTÜRK

Birol AKTÜRK Üye

Seviye:
    Teşekkürler Kudret

Kudret Kurtcebe bunu beğendi.
  4. arda taşan

arda taşan Kıdemli Üye

Seviye:
    Birol abi valla dediğin gibi oldu epey yoruldum bugün.yarın akşamdan önce sanırım pek bir yere çıkamam.Cumartesi günü için buradan konuşuyo oluruz.Hayırlı geceler.

Herkese iyi pedallamalar :)

5. Sadrettin ALICI

Sadrettin ALICI Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba Birol bey, güzel bir tur düzenlemişsiniz,umarım katılım yüksek olur.
    Edirne Bisiklet Kulübü Derneğinin düzenlediği EDİRNE'DEN-ARDAHAN'A Bisiklet turunun 3.cü etab'ı 25/04/2010 pazar günü,Bayrampaşa'dan başlayıp eskort eşliğinde Boğaz Köprüsünden geçilerek Şileye gidilecektir.Karşılamak ve belli bir süre eşlik etmek isterseniz , 05377076669 nolu telefonla iletişim kurabilirsiniz.
    Sadrettin ALICI (EBİS Yön. Kur. Baş.)
    NOT:Mecidiyeköyde saat 10.30 da basın açıklaması yapılıp,hareket edilecektir.

6. Birol AKTÜRK

Birol AKTÜRK Üye

Seviye:
    Sadrettin Bey,
    Arkadaşları Cevizli Sosyal tesislerinde yakalayabildim. Pendik e kadar eşlik etme şansım oldum.
    herbirinin ayaklarına kuvvet son derece anlamlı ve keyifli bir tur planlanmış, anlattıklarına göre bu turun destekçisi olan Başta Edirne Valiliği ve Belediye Başkanlığı olarak destek veren tüm mülki amirlerimize ve destekçilerine şahsım adına teşekkür ederim.
    Turun Lansmanı adına çeşitli basın yayın organlarında tanıtımının ve duyurusunun yapılması son derece isabetli olur böylece hem arkadaşların emekleri ve yaptıkları alkışlanır hemde Çevre duyarlılığı ile ilgili farkındalık artırılmış olur.
    KAZASIZ, SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TUTUN TAMAMLANMASINI DŞİLERİM.
    Saygılarımla.