23/03 cumartesİ 07:00 avcilar-emİnÖnÜ/sİrkecİ.

Tepki
18
İsim
Volkan
Bisiklet
Mosso
Ambarlı meydandan 07:00'da hareketle sahilden tur yapacağım. Katılmak isteyenlere duyurulur.

Scudo

M.A.Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
508
Bisiklet
Diğer
Bu kadar erken duyuru yapmanıza gerek yoktu, mart ortalarında yapsanız olurdu :) :)

Katılacak arkadaşlara hayırlı geziler dilerim.

M.A.Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
508
Bisiklet
Diğer
Başlık sehven 23.03 olunca takılayım dedim :) Avcılar - Sirkeci keyifli bir parkur. Özellikle Sirkeci'ye ulaşıp bisikletçileri gezmek güzel oluyor :)

Tepki
18
İsim
Volkan
Bisiklet
Mosso
Yarın sabah. Tarihte yanlışlığı belirttiğiniz için teşekkürler.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Kamplı mı pansiyon mansiyon felan mı olacak? (Ambarlı' lı olduğum için espriyi hoşgöreceğini umuyorum:)

Berkay*

Daimi Üye
Tepki
91
Bisiklet
Salcano
Konuyu gördüğümde hem sevindim hem üzüldüm. Açıkçası gelmeyi çok isterdim. Fakat ne kondisyonuma güveniyorum ne de yedek iç lastiğim var, iç lastiğim olsa sele altı çantam yok.
Umuyorum ki sizi yalnız bırakmazlar, güzel bir gezi olur. :)

ARDA_645

Üye
Tepki
6
Ama ambarliya gelmem Denizköşkler deyim yan yolun ordaki migroaun orda olurum gelirsin istersen

Hasan Tunalı

Daimi Üye
Tepki
173
Bisiklet
Cube
bende sabah floryadan sirkeciye gideceğim feribota binip karşıya geçicem iş yerim bostancıda size sirkeciye kadar eşlik ederim..

Ahmet F.ELBİR

Forum Demirbaşı
Tepki
115
Bisiklet
Salcano
bende gelmek isterdim ama fatih zaten turunuzun bitiş noktası gibi bişey

ARDA_645

Üye
Tepki
6
Kusura bakmayın yogun iş nedeniyle ağabey im yanına çağırdı beni o yüzden yarın katılmıyorum daha yeni velli oldu kusura bakma tin başka bir turla sizlerle olmayı çok isterim sağlıcakla kalın .

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Fi tarihinde kardeşimle yaptığımız Avcılar-Eminönü seferinde, dönüşte Yeşilköy Hava Müzesi karşısında bir yavru kedi bulmuştuk kaldırımda. Plastik bir poşete koyup eve getirmiştim ama hayli zorlanmıştım. Cırmık manyağı yapmıştı beni.
Adını Keduş Lee koymuştuk sonradan çünkü karateci yırtıcı bir özelliği vardı. Köpeğimiz dev kangalı bir kaç kez kan revan içinde bile bırakmıştı ama kangal bilerek ses etmiyordu, çok efendiydi, aynı tastan su ve süt içerlerdi.

25 yıl önce Avcılar sahili yapılmamışken, toprak ama çok sempatik bir yolu vardı veya bana öyle gelirdi. MTB ile gezmesi daha zevkliydi.