Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

22Temmuz PazarSabah Kabataş-Sarıyer

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Mustafa İçdağ tarafından paylaşıldı.

1. Mustafa İçdağ

Mustafa İçdağ Bisikletkolik

Seviye:
    Slm. Ben mustafa
    22 temmuz pazar sabahı ( 7 am. gibi) Kabataş Sarıyer arası bana yol bisikletinde eşlik edecek varmı?
    Yollar boş, zevkli bir ride olabilir.

2. Atila Filmer

Atila Filmer Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    selamlar sabah caddebostan yol bisikleti grubuyla,caddebostan sabiha gokcen yapıp donuyorum. istersen sende gelebilirsin. yol bisikletlerinden oluşuyor. 07:30 gibi beşiktaştan üsküdara gececeğim. 08:30 caddebostandan hareket. 11:15 vapuruna veya 11:45 vapuruna binip geri donüyorum. buarada amerikadan yeni mi geldin ;)

3. Mustafa İçdağ

Mustafa İçdağ Bisikletkolik

Seviye:
    Slm. Atila. Doğru Amerikadan yeni döndüm. Bu bahsettiğin gurupla daha önce yola çıktım( w/ mavi GİOS), oradamı tanıştık?
    Sabiha gökçen bana biraz uzak gelebilir, ben hala sarıyere gitmeye niyetliyim.
    Gidiş dönüş ve cihangir yokuşları beni ancak kesiyor.
    Fakat fikrimide son anda değiştirirsem seni beşiktaş-kadıköy iskelesindemi bulabilirim?.
    Not: niye üsküdar, kadıköy değil?

Teklif için teşekkürler.
    Mustafa

4. Atila Filmer

Atila Filmer Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    pazar sabahları 07:45de ilk vapur beşiktastan. iskeleye yanaşması 08:10. haldır haldir tempoyla gitmiyorum. besiktastan 07:30'da motorla uskudara gecip yawas yawas ısınmak için caddebostana kadar gidiyorum. 07:30 civarı kalkan motorla gececeğim, siyah cannondale CAAD5 var oradan tanırsın. gelirsen görüşmek üzere.