Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

22inc kadro

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında lllopinionlll tarafından paylaşıldı.

1. lllopinionlll

lllopinionlll Yeni Üye

merhaba,
    boyum194 -kilom 108 uygun kadro ölçüsü ve buna uyabilecek marka ve model konusunda yardımlarınızı rica ediyorum?
    kadro ölçüsünü secebileceğim hangi markalar var? bianchi shape , kadro ölcüsü ve toplam ağırlığı konusunda bilgisi olan var mı ?

2. ADSL

ADSL Aktif Üye

Bisiklet:
    Marin
    Seviye:
    merhaba arkadaşım;
    bianchi sitesinde shape modeline baktım hayretler içindeyim mtb bölümünde ve 28 jantlı mtb.'yi ilk defa gördüm.
    şimdi mtb mi yoksa şehir içi gezi bisikleti mi arıyorsun merak ettim.
    kilo 108 ve boy 1.94 maşallah, daha sağlam birşeyler bakmanı tavsiye ederim.
    istanbul da bisiklet mağazalarını gezmeni hatta deneme sürüşü yapmanı tavsiye ederim.

lllopinionlll

lllopinionlll Yeni Üye

mtb ancak istanbul dışındayım ve muhtemelen net üzerinden alışveriş yapacam ..
    o yüzden kadro boyutu min ne olmalı ?model ve marka önerilerinizi bekliyorum ?
    (salcano mountainner 19.5 inc imiş iyi bir tercihmi? )kron da kadro tercihi yapılabiliyor mu?ya da bianchi de?

4. imhoteb

imhoteb Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    salcano mountaineer 19.5" mi??? bence o kadro 19.5" olamaz kesinlikle küçük birşey o kadro boyu 36 cm ve kadro boyu seçeneği yok ancak sedona kron scott merida gibi markalarda kadro boyu seçebilirsiniz

5. ADSL

ADSL Aktif Üye

Bisiklet:
    Marin
    Seviye:
    selamlar,
    umarım bu üç gün içinde bisikletini almamışsındır. burada bisiklet marka ve model seçiminden daha çok senin vucut ölçülerine uygun bisiklet üzerinde durmak gerektiğini düşünüyorum.
    eğer 70 kilo cıvarında 160-180 cm olsa idin sorun yoktu. bütün markaların 16-19 ınch ölçülerinde kullanım tarzına ve bütçene göre bisiklet seçimini çok kolay yapabilirdin. hatta burda marka öneri patlaması yaşardık.
    tavsiyelerim;
    kadro boyunun 19,5 ınch (50 cm) - 24 ınch (60 cm) ten aşağı olmaması.
    (ben 1,85 cm 88 kg geliyorum ve şehiriçi 21,5 ınch. (54,60 cm), arazi için 19,5 ınch 49,50 cm kullanıyorum.)
    bütçeni bilmiyorum; giriş seviyesi için 600 ytl sı üzerindeki bisikletleri tercih edebilirsin.