" 22 Temmuz " Salı...B.Çamlıca Manzara Keyfi (:

yunussal1

Üye
Tepki
20
iyi olur iyi :) buyrun bekleriz.. bende eğer işten erken gelebilirsem ordayım ;)

Scudo

FarukDemir

Forum Bağımlısı
Tepki
397
mert kaptan ben belki gelemeyebilirim
bu sizle ilk gezim olacaktı ama babam bisiklete binmeme izin vermiyo:(

• Beğen
Tepkiler: sports-man

cagan0403

Forum Bağımlısı
Tepki
361
@ferdionat

ferdi abi öyle diyosun ama inş sizin avrupa tarafıda geziye katılır bekliyoruz

denizci54

Üye
Tepki
24
mert kaptan şimdiden cok zevklı bı tur olacaga benzıyor bende gelmek ısterdım ama ızınde olduum için istanbuldan uzaklardayım şimdiden sizlere iyi eylenceler bol pedallar..

• Beğen

celil.mayaoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
409
evet gerçekten zevkli bir turdu benim için ama erken bırakmak zorunda kaldım, kondisyonun düştü ve nefes zorluğu çektim çıkarken, şuur kaybı olmak üzere gibiydi, bir de grubu daha fazla bekletmem doğru değildi, oldukça mahcup oldum kusuruma bakmayın, ilk kez katılıyorum böyle turlara, kısmetse modadakine geleceğim..

zamanla güçlendikten sonra elbet yokuş yukarı tırmanırken inşallah bu tür sıkıntılar çekmeyeceğim, sadece önceleri yaptığım hatalarımın:)ci:) acısını çekiyorum şu an.

Resimleri bekliyorum ama burada görmek için sabırsızım :)

• Beğen

gokhancan

Forum Bağımlısı
Tepki
661
@celil.mayaoglu

Turunuz hayırlı olsun. Sigara içme sakın. Bide kap bisikletini yokuş antremanları yap.

saygılar.

celil.mayaoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
409
@gokhancan

bıraktım Gökhancan ama bayıldım gerçekten, 2gün sonrakine gitmek için yapıcam bir şeyler, moda kolay da, dediğin gibi düzenli yokuş antrenmanı yapmalıyım, çok mahcup kaldım yokuşu artık tırmanmayı bıraktım, artık konuşmamı bile kısıtlar duruma getirdi beni bu nefes nefese bırakan oksijen yetersizliği, ama şimdi iyiyim çok şükür.

birkaç sene boyunca pedal çevirerek nefesimi açabilirsem başarıcam, tek sıkıntım kısıtlı nefes alıyorum, sanki ciğerlerim küçülmüş ya da ameliyatla çoğu kısmını almışlar azıyla yaşıyorum gibi çok çabuk kesiliyorum, çünkü 2 dakika durup dinlensem sanki şarj olmuş batarya gibi hemen yola koyulabiliyorum, Allahtan da evim yakındı, fırsat oldu benim için, gerçekten saolsun oradaki herkes, çok harikaydı, devamı daha da harikadır eminim, ama olsun bu kadarıyla bile mutlu oldum.

Mahallemden çıkarken kaskı kafama takmadım, kaskı elimde gören ne kadar moron varsa güldü kendi çapında alay etti, bozuntuya vermedim ama sinirlenmedim de değil, dönerken de kaskla döndüm umrumda değildi yani millet artık o keyfi alınca. Gerçekten tek başınayken bile mutlu dönüyorum eve ama, bir de grup halinde ilgiyle güleryüzle karşılaşınca inanılmaz mutlu etti beni, saolun gerçekten, resimleri bekliyorum bu arada :)

• Beğen

gokhancan

Forum Bağımlısı
Tepki
661
@celil.mayaoglu

gerçekten bu arkadaşlara sonsuz teşekkürler o zaman.Olsun takma kafana dostum.Performansın yükselir. Bende bu gun sizden ayrı turdaydım. Bireysel olarak 180 km/gün mesafeye hazırlanıyorum.

95 km yaptım. seni alıp bahçeköy, kemerburgaz yokuşlarına bıraksak cildirirsin dostum .))

şaka şaka harika bir gezi oldu benim içinde.

kaskımı aldıgımda bu tarz turlara bende cıkmak isterim :))

saygılar.

• Beğen

FarukDemir

Forum Bağımlısı
Tepki
397
kemerburgaz yokuşlarını biliyorum.iki hafta önce gittik gerçekten bayağı dik:D

gokhancan

Forum Bağımlısı
Tepki
661
@afd92

Sorun yokuş değilde sıcakla birleşiyor dostum. Mineral kaybından baş ağrıları eklem uyuşmaları kramplara kadar gider bu. O yuzden bu tarz noktaları sabahın erken saatlerinde aşmak lazım.

Ama bu gun kadansım kesinlikle tahminimce dakika/90 altına inmedi.

95km yaptım ve pedalı surekli hızlı çevirme isteği oluşuyor içinde insanın.

Saygılar.

• Beğen

gokhancan

Forum Bağımlısı
Tepki
661
@bianchimania

dostum bende gelecem bu moda turuna :)) karşıya geçmiş olsam garanti her zaman karsılaşırız.

Bu arada sariyerde salcanong650 ile yürüyen birini görürseniz durdurun:))

kesin benimdir.

Mehmet Boran

Forum Bağımlısı
Tepki
663
Tabiki sevgili Gökhan bekleriz, Eminönü İskelesinin önünde buluşuyoruz moda gezileri için , fark edersin zaten bizi. : )

celil.mayaoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
409
@gokhancan

rengi siyahsa kesin benimdir :p

Mehmet'e sorun inanmıyorsanız :D

gokhancan

Forum Bağımlısı
Tepki
661
@bianchimania

Ustad senın merida cok hoşmuş öyle duyumlar aldım. Yaw ben 2 ayda bisikleti öldürdüm Mehmet dostum.

1450 km yol aldım. ben bile kendime inanamıyorum :))

Sanırım kendime yeni bir bisiklet yaratmam lazım bu salcano yetmedi bana :)

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Boran