22 Nisan ETB Yarışı Koşuldu

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
Eskişehir Tepebaşı Belediyesi tarafından düzenlenen, Dağ bisikleti yarışı Kent Ormanda koşuldu.

Tüm sonuçlar sanırım Belediye tarafından forumda duyurulacak. Fotoğraf ve video bakımından zengin bir yarış oldu. Bunlar bir kenara, yarış güzeldi. Elbette eksikler, yanlışlar vardı ancak eğlendik, yeni arkadaşlarla tanıştık, sporumuzu yaptık, yarıştık, bisiklet sporunun yayılmasına katkısı mutlaka olacaktır.

Ben sadece bizim ekibimizden hatırladığım dereceleri yazayım :)

Parkur 5,4 km civarındaydı.

Juniorlar 5 tur koştu, Baha arkadaşımız 5. oldu. Semih arkadaşımız 2. oldu ancak bi hakem hatasıyla derecesi tescillenemedi :(

Elite ve U23 birlikte, 19 kişi start aldı, 6 tur koşuldu. Gökhan (nick: sutozu) arkadaşımız 2. , Gökhan Duran arkadaşımız 3. ve ben eya ilk yarışımda 4. oldum :D Cenap arkadaşımız 2. turda bıraktı. Tahsin abimiz iyi gidiyordu, 3. turda tansiyonu düşünce bırakmak zorunda kaldı :(

Bayanlar 2 tur, Nilgün arkadaşımız 1. oldu.

Masterlar 4 tur, bizden koşan yoktu sanırım.

Yarışı düzenleyen, katkısı olan, katılan, seyretmeye gelen v.s. herkese teşekkürler. İnşallah bir dahaki yarışta (muhtemelen eylülde olacakmış) daha güzel organizasyon yapılır. Bu sefer tüm forumu bekliyor olacağız :D

Bizlere maddi, manevi desteğini esirgemeyen Akın bisiklet ve oradaki arkadaşlarımıza da ayrıca teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Bülent ÖZER
Scudo

sarda

Üye
Tepki
37
Resimleri sabırsızlıkla bekliyorum. Tahsin abi'ye geçmiş olsun kendisini zorlamaması iyi olmuş. Derecelerinize de ayrıca sevindim :D Eylül'e kadar beni de yetiştirirsin artık :p

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
oh oh ohhh
şehirdışında olup da kendi kentindeki yarışı kaçırmak, hele ki dereceleri de okuyunca epey üzücü :(

hayırlı olsun dereceye girenlere :)
daha iyi sonuçları da bekliyoruz ;)

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
resimleride ekledinizmi bu iş tamamdır,katılan herkese başarılarının devamını dilerimmm..:)

ZaRaKi

Daimi Üye
Tepki
184
İsim
SeRHaT
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
fotolar benden olsun. şimdi üzerinde çalışmaya başlayacağım. herhalde biraz uzun sürer

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
@SeRHaT_

hazır olanları yükle, hepsinin hazır olmasını bekleme :D

yarışı yerinde izlemeyince :rolleyes:
aceleci olmak doğal görülmeli :)

barhay

Aktif Üye
Tepki
165
işte bu ... çok güzel şeyler duydum nihayet ..izlemek bile zevkli olucaktı .. mumkunse bir an önce fotoları alalımm...

ZaRaKi

Daimi Üye
Tepki
184
İsim
SeRHaT
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
fotoları yükledim de başlık biraz kısa oldu sanırım...(eses) sonradan düzeltemedim.

birde, fotoğrafları seçe seçe ancak bu kadar azaltabildim....

ZaRaKi

Daimi Üye
Tepki
184
İsim
SeRHaT
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@yakup

(link)

bi dene bakam...

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
Serhat abi İlk posta fotolar için teşekkürler. Sen sadece parkurun en kıl yerini çekmişsin sanırım :D

Akın Bike'tan Yaşar abi 500 civarı foto çekmiş, epey de iyi bi makina ile. Onları almaya çalışacağım. Bir de belediye profesyonel kamera ile çekimler yaptı onları da almaya yayınlamaya çalışacağım. Parkur'un çok güzel görüntülük yerleri vardı. Bence çok güzel çekimler çıkacak daha.

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
Arkadaşlar bir de şöyle birşey düşünüyorum bütün fotoğraf ve videoları toplayayım, isteyenlere dvd, vcd şeklinde ulaştırayım. Hepsinin tek bir yerde toplanması iyi olacak sanırım. Hem webe atarken küçültülüyor v.s. orjinalleri olur güzel olur. Serhat abi sana nasıl ulaşırız ? Harici hdd ile gelsem alsam sendeki fotoları ?

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
@SeRHaT_

Ben affınıza sığınarak başlıkla biraz oynadım :eek:;
Eskişehir Yarışı Fotoğrafları 22.04.2007 :cool:

CROSSCU31

Daimi Üye
Tepki
31
video ve fotoları cd haline getirirseniz haberim olsun

Battalcan

Aktif Üye
Tepki
171
Kardeş sadece elit kosucular 19 kisiydi.U23 kactı bilgim yok.
Bir de bayanlarda 1. olan arkadasın adı Nurgül :p
Bu arada benim nick'im de (sutozu'nu kıskandım netekim) Battal. Haberin ola

Battalcan

Aktif Üye
Tepki
171
@SeRHaT_

Fotolar için sağolasın. ama hepsini almak isteyenler(mesela ben) ne yapmalıyız?ne gibi tavsiyelerde bulunursun :)

Bülent Onutkan

Forum Bağımlısı
Tepki
943
Arkadaslar cooooook ıyı bır ıs cıkardınız,hepınızı yurekten kutluyorum Ben calıstıgım ıcın gelemedım ve bunun ıcın cok uzgunum:( Emegı gecen butun arkadaslarıma sonsuz tesekkurler.Unutmadan gokhan'ımıda(sutozu) kutlarım antrenmansız bukadar olur dıyorum bravoooooo!Gokhan'ı(battal) solememe gerek atom karınca gıbısın helal sana

ZaRaKi

Daimi Üye
Tepki
184
İsim
SeRHaT
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@eYa

ben zaten bu kıl yer yüzünden yarışa girmedim. zaten çoğu kişinin parkurun bu kısmında zorlanacağını tahmin ettiğimden, kendime güzel bir yer seçip hem keyifle yarışı izleyip, hemde foto ve video çekmeyi tercih ettim. aslında parkurun bu kısmının devamı ve dik iniş de güzel yerlerdendi. ama bu kısımlarda ekip hızlı olacağından burayı tercih ettim .

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
Tepebaşı Belediyesi Web Sitesinde Duyuru

"Tepebaşı Belediyesi tarafından organize edilen Dağ Bisikleti yarışlarında Türkiye’nin dört bir yanından gelen bisikletçiler Eskişehir’de pedal çevirdiler. Eskişehir’de ilk defa düzenlenen ve yoğun katılımın olduğu Dağ Bisikleti yarışı büyük bir panayır havasında gerçekleşti. Eskişehir Kent Ormanı’nda düzenlenen yarışta ilk üçe giren sporculara madalya, plaket ve çeşitli hediyeler verildi.

Törende konuşan Tepebaşı Belediye Başkanı Dr. M. Tacettin Sarıoğlu, Türkiye’nin dört bir yanından gelen sporcuların yarışmaya katılımından dolayı teşekkür ederek bu tür sportif organizasyonlarla sporculara her zaman gereken desteği vereceklerini söyledi. Sarıoğlu, “Sağlıklı bir neslin yetişmesinde sporun büyük bir önemi vardır. Tepebaşı Belediyesi olarak spora her türlü katkıyı sağlayarak sağlıklı nesillerin yetişmesinde diğer kurumlara örnek olacağız. Dağ Bisikleti Yarışı ve Halk yarışlarını geleneksel hale getireceğiz. Bu tür etkinliklerle, sadece klasik belediye hizmetlerinde değil, her türlü sosyal sorumlulukların bilincinde olan bir belediyecilik anlayışıyla, vatandaşlarımıza hak ettikleri hizmetleri sunmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu. Sarıoğlu, yarışmaya katılan bütün sporculara teşekkür ederek katılım belgesi verdi.

Yetişkin Erkek(Master)’de 1.Gazi Bilir, 2. Cüneyt Bulur, 3. İlkay Levent Bayan(Women)’da, 1. Nurgül Tabur, 2. Özge Can, 3. Şeyda Kamsız Seçkin Erkek(Elite men)’de 1. Zülfü Karabulut, 2. Gökhan Benli, 3. Gökhan Dural Genç Erkek(Jonior man)’da 1. Yakup Kamsız, 2. Hamza Kansız, 3. Kaan Uysal Halk yarışında ise 1. Oğuz Şener, 2. Ferhat Gezici, 3. Oğuz İşcan dereceye girdiler.

Özel Acar Fizik Tedavi Dal Merkezi, Eldem Mağazaları, Hedorra Glassware, Teknopark, Yimpaş Hotel, Yediler Kültür Merkezi ve Kanatlı Alışveriş Merkezi’nin sponsor olduğu yarışlarda dereceye girenlere çeşitli hediyeler verildi.

Yarıştan sonra Tepebaşı Belediyesi bahçesinde Tepebaşı Belediyesi Gönüllü Gençlik Grubu, Çevrimdışı ve Akademik Uyarı gruplarının verdiği konser büyük beğeni topladı"

2007-04-24

gurol

Forum Bağımlısı
Tepki
2.830
Yarışmada toplam kaç kişinin start aldığını öğrenebilir miyim?