22" lik Skoda

izzet2015

Üye
Tepki
21
@naillian

22" kodroda 28 bulmak çok zor, 26 kullanınca lastiklerimi değiştirip toprağada çıkabilirim

• Beğen
Tepkiler: Nail USANMAZ
Scudo

cihan aksoy

Hayallerini erteleme
Tepki
446
İsim
Cihan Aksoy
Başlangıç
1970—71
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@izzet2015

28 inch için de güzel toprak lastikleri var tabii.Bu özel bisikleti geçen Pazar günü Kaçkar'da görmüştüm birlikte tarttık .Harika olmuş.Güle güle sürün.

• Beğen
Tepkiler: izzet2015

izzet2015

Üye
Tepki
21
@cihan aksoy

Evt hatırladım sizi, güzel bi bisiklet toparladığıma inanıyorum, şimdi bisikletin hakkını vererek kullanma zamanı :)

bisikletletçi52

Forum Demirbaşı
Tepki
157
tebrikler güzel bisiklet allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin

yighitjan

Forum Bağımlısı
Tepki
292
hayırlı olsun sağlam bisiklet olmus,ayrıca baya bi büyük:)Skoda demekki artık bisiklette yapıyo:p:)

Bulunmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
675
Enteresan bir bisiklet..:)

Acaba bu bisiklet geçtiğimiz yaz, Büyükada' da görmüş, sahibiyle muhabbet etmiş olabilirmiyim?..

izzet2015

Üye
Tepki
21
@Bulunmaz

euhue :) seni görmek güzel, hatırladım seni, bisikleti ozamn gördüğün zaman sadece kadrosu aynıydı, şimdiyse tamamlandı

• Beğen
Tepkiler: Bulunmaz

izzet2015

Üye
Tepki
21
@Bulunmaz

büyükada demişken, benim yazlık evim orda, fakat bisiklete binmek için en ideal yer olması yüzünden orda yaz kış oturmayı düşünüyorum :)) adalara sezon dışında gitmeyeniniz varsa tavsiyemdir, yazın sıcağı, kalabalığı ve fayton kokusu olmadan adalarda bisiklete binmek gerçekten güzel bir keyif, büyük tur yaklaşık 9 km. orman yollarını kullanarak bu parkuru dahada uzatmak mümkün, yokuş sevenleriniz varsa ve kendilerine güveniyorlarsa büyükadanın büyüktur yolunda itfaye patikasına çıkabilirler, hemen hemen ayayorgi yokuşuna eş bir yokuş, büyükadaya geleniniz varsa bekleriz :cool:

cruphasulie

Forum Demirbaşı
Tepki
422
@Bulunmaz

Evet görmüştük hatta Aya Yorgi'de bizden ayrılmıştı bizin gruptan,

bayağı bir parça değişmis kadro kalmış sadece, yeni hali hayırlı olsun

• Beğen
Tepkiler: Bulunmaz

BF Okuru

Üye
Tepki
2
gzl bisiklet olmuş güle güle kullanın fakat belki bana düşmez ama düz masa kullansaydınız bence daha ii olurdu yanlış anlmamanız dileğiyle keyifli sürüşler

sultibac

Üye
Tepki
45
Boylarımız aynı...
Umarım bende bir gün istediğim tarz bir bisiklet toplayabilirim...
Güle güle kullanın...

Not: Bende eski bir skoda kullanıcısıyım...

Aytaç Biber

Forum Bağımlısı
Tepki
2.201
Çok güzel bir bisiklet. Rengi de çok hoş. Skoda benimde çok sempati duyduğum bir markadır ve benimde ilk otomobilim bir Skoda 120L idi.:) Kuzey iklimine göre tasarlandığından bizim ılıman iklimimizde sürekli hararet sorunu yapıyordu ancak çok sağlam bir otomobildi:)