22 Haziran 2005 Çarşamba gecesi

Fatih - MFG(+)

Forum Demirbaşı
Tepki
368

Sevgili Çağatay;

Bu konuda lütfen canını sıkma. Senin Üniversite okuyup yurda faydalı ve yararlı bir insan olman çok daha önemli. 4 sene daha şehir bisikletinle idare edersin nolucak. :eek: Önemli olan bisikletin üzerinde sağlıkla bulunman, bir yandan doğa ve sporun güzelliğini içine sindirirken bir yandan da dostlarınla geçirdiğin güzel dakikaları yaşayabilmendir. Bu dünyadan göçerken yanımızda götürebileceğimiz tek şey güzel anılarımızdır. Bisiklet ise bunları elde etmemize yarayan bir araçtır, amaç değildir. Bunu aklından sakın çıkarma. Bisikleti ne olursa olsun şu yukarıda bahsettiğim düşüncelere haiz herkese kapılarımız sonuna kadar açıktır. Üniversiteyi bitirip kendi paranla kendi sevdiğin bisikleti almak kadar büyük bir haz da yoktur. Bunu da sana söyliyeyim. :p Umarım sırf markalı bisikletin yok diye kendini bizlerden esirgemezsin. :)

Sevgilerimle

MFG(+)

Scudo

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
2.903
Fatih abinin ağzından bal damlamış yine..üstüne ne desem boş.evet sevgili çağatay..olabildiğince seni grupta görmek bizleri mutlu edecektir..sorduğun sorulara gelen cevaplardan emin ol başkalarıda faydalanmıştır..

sevgilerimle.

Turhan Evci

Forum Bağımlısı
Tepki
313

Sewgili Çağatay,
Ben uzunca bir süre ( yaklasik 13 yil ) Bisan marka bisikletimle gezdim, ve gerek forumda olsun ve gereksede Caddebostan Sahil Grubunda olsun, tum arkadaşlarımı da bisan bisikletimle edindim.
Önemli olan senin kişiliğindir, bisikletinin markası değil.
Biz seni sevdik vede benimsedik. Önemli olan bu.
Tabiiki daha güzeli olsun istemek hakkındır. Ama herşey zamanla oluyor, bu tip olayları dert etme kendine. Ne güzel araştırdın, bisikletle ilgili çok güzel bilgiler topladın. Ama önce okul hayatı, sonra iş hayatı, ve o zaman istediğin her şeye maddi gücün yettiğince adım atacaksın. Ve inan, böylesi adımlar atmak çok daha keyifli ve değerli oluyor.
En kısa zamanda motorlu araçların olmadığı bir parkurda birlikte yeniden pedallamak dileğiyle.

Sewgiler

Not: Karpuz olayına gelince ; :vroam:
Tabiiki karpuzu yiyeceğiz, karpuz bahaneydi, önemli olan tekrar görüşebilmek ve birlikte pedallamaktı.

Bibendum

Forum Bağımlısı
Tepki
463
Sevgili Çağatay ...
Turhan Ağabi,Fatih Ağabi sana süper tavsiyelerde bulunmuşlar.
Ne mutlu'ki sana böyle ağabilerin var.
Herşey gönlünce olsun ...