'' 22 eylül pazar köprü geçişi ''

vahapaydin

Daimi Üye
Tepki
175
İsim
Vahap
Bisiklet
Merida
Teşekkür ediyorum, projemiz hayata geçti, uygulama ve web sitesi kaldı sadece, onlar da hazırlık aşamasında. Geliştirmek de biz bisikletseverlere düşüyor sadece.

Şuradan facebook sayfamıza ulaşabilirsiniz; (link)

Scudo
Tepki
25
ufak tefek aksaklıkların dışında gayet güzel ve eğlenceli bir organizasyondu. bu kadar kalabalık bir kitleyi kontrol etmek çok zor malesef. benm bir sorum olacak hareme geldiğimizde bir kişi otobüsten duyuru yapmıştı 29 eylülde sirkeci-sarıyer arası tur olacak diye onunla alakalı link veya bir duyuru varmı acaba? teşekkürler şimdiden...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bisikletliler derneğinin bundan sonra hiç bir faliyetlerine katılmayacağımı bildiririm ,bu karar beni bağlar ,pazar günü yapılan köprü geçişinde organizasyon bozukluğu ortadır ,insanlar arkada düşmüş kafayı kırmış umurunda bile değil derneğin 4 geçişte aynı durum ile karşılaştım ,derneğin sayfasına eleştirilerimi yazdım parasal kaynakları olmadığını megafon alamadıklarını yinelediler bi megafon kirası ne kadarki,,evet sudan bahaneler yaratılmıştır bir değil bir çok ,,dernek başkanı değişecek yerine başka bir arkadaşın getirilmesi bence uygun yönetiminde değişmesi gerekecek ,
şimdiye kadar yapılan işlerin yetersiz olduğunu hep yazdım çizdim ,göstermelik bisiklet yolları bostancı-tuzla arasında yapıldı güya bisiklet yolu olan fenerbahçe-bostancı arasına çözüm getirilmedi , avrupa yakasında bisiklet yolumu var acaba diye düşünmeye başladım ,ya da biz çok cahiliz hiç bi şey bilmiyoruz,,
derneğin sadece ismi vardır ağırlığı ise hiç yoktur başta kadıköye ağırlıklarını koyamamışlardır,
ayrıca bağımsız bisiklet grupları dernekten çok daha fazla hareketlere imza atmışlardır ,ido protestosunda 200 bisikletliye dernek destek vermemiştir çünki korkuyorlar ,,dernek statüsünde iseniz korkmayacaksınız ,panel manel düzenleyin durum ,
dışarda sahada bi sürü sorun var çözüm yok habire laf eylem yok derneğin başına daha etkin ve vurduğu yerden ses getiren bi adam lazım..
ayrıca metrobüs uygulaması için protesto turu düzenleyecek dernek neden düzenlemiyor neden çekiniyor,valilikten izin alınmıyor ,artık istediğimiz an protesto yaparız şiddet olmadan ,,biz idoyu protesto ettik dernek nerede idi ,orada tam 200 bisikletli var idi başkan nerede idi ,ayrıca ölen genç dostumuz için dernek başkanı orada idi ve anca dernek forması davasında idi ,kişi ister takar ister takmaz ,bu dernek ticari kafa ilemi yönetiliyor bilelim ,yönetim kurulunun bence değişmesi lazım başkanında, söyleyeceklerim bundan ibarettir, bu başkan ile bu yöneticiler ile türkiyede bisiklet sorunları asla halledilemez, ikinci bi dernek kurulursa ona tam destek veririm, yeterki protesto turları düzenlesin oturup sızlanmayacağız sahaya çıkıp sesimizi duyuracağız ...norveçte et fiatları yükselince kadınlar sokağa taştı...