Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

22.11.2007 Perşembe Bahçelievler - Ortaköy turu

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında abdullahabdullah tarafından paylaşıldı.

1. abdullahabdullah

abdullahabdullah Forum Bağımlısı

Adı:
    Abdullah YEŞİLTAŞ
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Gezimize üçüncü kişi aranıyor.

Geceyarısı 00:00'da Bahçelievler BasınSitesi Otobüs durağında pedallara basıp, zaman kaygısı olmadan Topkapı - Aksaray - Taksim - Nişantaşı - Gayrettepe - Etiler - Ortaköy istikametinde gidip; Ortaköy - Beşiktaş - Eminönü - Yenikapı - Bakırköy - Bahçelievler yolundan Basınsitesi'ne geri döneceğim.

Cuma sabahı tahminen 4:00 yada 5:00'a yakın bir zamanda geri döneceğiz.

Şimdilik geziye katılanların listesi:

1) Abdullah YEŞİLTAŞ
    2) Trek 6700
    .. Bisiklet forum üyesi
    .. Bisiklet forum üyesi bisikleti
    ..

Farklı rota yapmak isteyen, katılmak isteyen, çılgınlık yapmak isteyen buradan yazabilir. Yok, benim çılgınlık yaptığımı kimse görmesin derseniz de özel mesajdan bilgi verebilirsiniz.

Saygı ve sevgilerle.

2. Elman TEMEL

Elman TEMEL Bisikletkolik

Seviye:
    hacı sizinki gece vardiyası galiba:D kolay gelsin....

3. Nedret Günaydın

Nedret Günaydın Onursal Üye

Seviye:
    dostummm gece gezisi yapıyorsun süperrr,senin kadar azıcık cesaretim olsa inan sana eşlik ederim.
    kazasız belasız bol keyifli bir gezi dilerimmmm

abdullahabdullah bunu beğendi.
  4. asık-ı sadık

asık-ı sadık Üye

Seviye:
    hocam ben gelmek istiyorum da benim farım veya o işe yarayacak başka bi aracım yok..çok sorun olur mu acaba yaw??olmadı yapıştırırım bi feneri ön tarafa:D

5. abdullahabdullah

Adı:
    Abdullah YEŞİLTAŞ
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Emre kardeşimiz de geliyor. Gece çok güzel olacak. Taksim'de de sıcak çikolatalar benden.

Şİmdiden hayırlı olsun.

6. brol

brol Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    radikal adamsın vesselam...:)

7. asık-ı sadık

asık-ı sadık Üye

Seviye:
    güsel olacak inşallah:D görüşmek üzere

8. soneryen

soneryen Onursal Üye

Adı:
    Soner
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    ah be abicim şuan turdasınız her halde. Kaçırdım galiba. Detayları ve resimleri dört gözle bekliyor olacağım.

9. Ozan Güven

Ozan Güven Forum Bağımlısı

Seviye:
    iide biraz önceden haber verseneydinizde bir önceki günden uykumuzu kendimizi ona göre ayarlasaydık :( neyse ...

10. abdullahabdullah

Adı:
    Abdullah YEŞİLTAŞ
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Resimler makinede duruyor halâ. Usb kartımı bulamıyorum, atacağım. Az var zaten. Gece yarısı kaptırdık e-5 yolundan emre kardeşimizle devam ettik, Aksaray tarafı biraz yoğundu ve kamyonun biri dumanlar çıkarıyordu, yolun kenraında durmuş öyle, nerdeyse yanacak... Çemberlitaş'ta elma çayı içtik. Eminönü'nden Beşiktaş'a ve nihayetinde de Ortaköy'e vardık. Genel konulardan muhabbet ettik, vücudumuz soğuyordu habire hiç durmasak daha iyi ama o anı ölümsüzleştirmek için mola ediyoruz işte.

Ortaköy'de biz, çöpçü ve iskele kenarında denize atlama provası yapan bir deli-sarhoş vardı. Bomboşdu yollar.

Ortaköy'den Taksim yaptık Gümuşsuyu'nu çıkıp, Bambi'de yemek yedik ve tekrar yollara düşüp 40 dakika gibi sürede İstanbul Aydın Üniversite'sine vardık, güvenlik Mehmet Abi ile çay içtik, 4 gibi evlere dağıldık. Saat 21.48 ve hala yorgunluk var üstümde.

Bu geziye katıldığı için Emre'ye selamlar, teşekkürler. Diğer arkadaşlar için ise kusura bakmayın. Aklıma aniden geldi ve uyguladım, fazla zaman yoktu.....eeeeeee bir de ne demişler, tekkeyi bekleyen çorbayı içer. Girin sık sık foruma, tıklayın yeni mesajlara.

brol bunu beğendi.
  11. asık-ı sadık

asık-ı sadık Üye

Seviye:
    valla gerçekten çok güzel bi gezi oldu gece gece:D yolların kısmen boş oluşu yokuşlarda olayın tadına varmamızı sağladı:) herşey için teşekkürler hocam kolay kolay tekrarı olmayacak bi tur oldu bizimkisi:cool: memet abi ve gece 4 de içilen çaylarında ayrı bi tadı vardı. bi daha ki gece turlarında görüşmek üzere

12. Mert Bağcılar

Mert Bağcılar Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Fotoları dört gözler bekliyorum...:)Birazdaha büyüdüğümde bende gece çıkıcam boş yollarda hız yapmanın nasıl bi duygu olduğunu tadıcam inşallah..:D

13. wolfret

wolfret Aktif Üye

Seviye:

bu turu son anda da olsa yaptınız ve uyguladıın iiçin tebrik ederim dostum.dogrusu gece sürmek te farklı oluyor...sanırım böylece katılamadın turların ve bisiklete binemedin gunlerin acısını ve tadını çıkarmışssındır.....fotoları bekliyoruz...tekrarı ile g.üzr..

14. abdullahabdullah

Adı:
    Abdullah YEŞİLTAŞ
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Erenler Çay Bahçesi'nde elmalı nargile kokuları arasında çayları içiyoruz gece yarısını geçirmişiz, saat 1'e geliyor.

Keyfimiz yerinde, gülüyoruz tabi ki. :D

Saat 2:20 gibi Ortaköy'deyiz. Yollar bomboş ve soğuk idi. Ortaköy'de 6 kişi yoktu. Emre ve ben sizlerleyiz bu satırlardan sonra.

Taksim'de yemek yiyip, üniversiteye vardığımızda sabah 4 çayını yapan Mehmet Abi'mize de yer veriyoruz.

Gezinin ertesi günü şöyle geriye baktığımda araçlardan dolayı epey karbon monoksit yuttum ama Emre ile gezimiz güzel olunca, yolların tozunu atınca herşeye değer dedim. Sonra ki yolculuklarda bol vakit, bol resimli turlar temennilerimle....
    Sevgiler.