Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

22:04:2007 İzmir Narlıdere Alionbaşı deresi'nden radara yolculuk.

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında gencizmirli tarafından paylaşıldı.

1. gencizmirli

gencizmirli Forum Bağımlısı

Seviye:
    Merhabalar hafta sonu forumdan abilerimiz ile güzel bir gezi yaptık.Narlıdere alionbaşı deresi'nden yaklaşık 25 km'lik bir çıkışın ardından zirweye radara wardık sonrasında güzelbahce'nin arkasından dağların arasından narlıdere'ye geldik.Hafta sonları dewamlı sürüş yaptığımız için bizim için çok yorucu bir tur olmadı.Belkide bu güne kadar gördüğüm en iyi doğa manzaralarını görme fırsatı buldum işte fotograflar.
    (Gezi sırasında ufak bir kaza geçiren Alpay abimize tekrar geçmiş olsun)

Papatyalar..

Zirweye az kaldı ama enerji almak gerekti..kahwaltımız

Pedallamaya dewam..

2. Alpay ipekgil

Alpay ipekgil Kıdemli Üye

Seviye:
    Resimler için teşekkürler.Umarım daha nice yerlere gideriz.Bu gördüğünüz parkurlarımızdan bir tanesi.
    Katılmak isteyen arkadaşlara açığız..
    Selamlar

3. KevSerSeri

KevSerSeri Bisikletkolik

Seviye:
    İhhi papatyalı fotolar çok güzel. İnsan bir yandan ezmeye kıyamazken bir yandan da içinde yatmak istiyor di mi ama...

Alpay Bey'e de geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum...

Paylaşım için teşekkürler gençizmirli... Adını da yazsaydın keşke böyle zor oluyro hitap etmek...

4. Serkan Taşdelen

Serkan Taşdelen Onursal Üye

Seviye:
    Çok güzel bir tur olmuş. Doğa ile iç içe bir gezi. Paylaşımınız için çok teşekkürler. Devamını bekliyor olucaz.
    Bu arada geçmiş olsun Alpay Bey..

Sevgiler...

5. Hasan Hakan Koç

Hasan Hakan Koç Bisikletkolik

Seviye:
    çok keyifli bir geziydi . hafıza kartı dolu olduğu için fazla resim çekemedik gençler süperler tırmanışları çok performanslı maşallah inişleride downhill inişi gibi çok zevkli idi . :in:
    bir ara bir keçi sürüsünün içinden geçerken çoban köpeklerine yakalandık bir görmeliydiniz köpeklerin bir gelişleri vardı en başta ben olmak özere herhalde 60 70 yapmışızdır . .. yavuz arkada kaldı ve kurtaralım diye sonra hepberber geri döndük yürüyerek yavuz geldi ...
    yavuz... naber, nasılsın dostum dediğim de
    bana..... yusuf yusuf yusuf diye cevap verdi . :D :D
    gerçekten harika yerlerden geçtik . tempolu bir tırmanış oldu. geçtiğimiz yerler ormanın içi harika yerlerdi .bu resimlerden çok daha güzel yerler gördük birdaha ki sefere inşallah

üstünde motorsiklet resimli forması olan klavuzumuz benim 23senelik altın kalpli arkadaşım Dr yavuz . sağdaki ise alpay ipekgil kendileri hocam olup can arkadaşım yoldaşımdır . bu fotoyu gördüğüm iyi oldu biz izmirliler simite gevrek deriz ben arkadaşım için gevereği melek anlamında nasıl tutmuşum bir de alpayın yaptığına bak :( .. yandııııı o yandıııı ..
    eee yukarıdada bir gören varmış kii yolun sonunda senmisin can kardeşine böyle yapan diye :eek: bir cezayı boşuna kesmemiş:( :D . bende niye ustam düştü diye düşünüyordum meğer bir sebebi varmış .

deniz ve gökhan resimler için çok teşekkürler görüşmek üzere
    http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=11500

bizim turlar keyifli oluyor herkesi bekleriz

Ender Alıcıoğlu bunu beğendi.
  6. Alpay ipekgil

Alpay ipekgil Kıdemli Üye

Seviye:
    Değerli dostum Hakan sen beni yanlış anlamışsın benim meleklerimde halka sana tuttuğum gibi durur.Lütfen kötüye çekmeyelim olayı.Eğer bu ceza ise çok ağır bir ceza Sevgilerimle

7. Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu Onursal Üye

Seviye:
    Herkese merhaba

Çok zevkli bir gezi olduğu resimlerden bile belli oluyor. Bizlerlede paylaştığınız emek çektiğiniz için çok teşekkür ediyorum.

Alpay'cım sen birazda düşmeyi kendin istemişsin. :mad: Bak Hakan'cım ne güzel gevreği melek tasviri şeklinde tutmuş, sen gitmişsin Hakan'ın tepesinde sıfır gibi tutmuşsun. Sende, melek tasviri gibi tutsan sanada hiç bişey olmazdı.:)

Alpay'cım gene çok geçmiş olsun diyorum büyük kaza atlatmışsın. Hakan'cım sen ve tüm arkadaşlara selamlar, çok güzel bir gezi yapmışsınız.

Sevgi ve selamlarımla
    Hoşçakalın.

Hasan Hakan Koç bunu beğendi.
  8. Aydın

Aydın Forum Bağımlısı

Seviye:
    Masallah pek keyifli bir gezi olmus, bisikleti adam edebilirsem insallah ben de katilirim araniza :)

Dusme icinde gecmis olsun, ama tadi tuzu o da olayin, arada bir lazim yani, ben dusunce kendime geliyorum valla :D (Saka bir yana amman kazasiz belasiz surusler hepimize)

9. Fatih - MFG(+)

Fatih - MFG(+) Forum Demirbaşı

Seviye:
    Ne diyeyim süper bir tur olmuş. Tabiata doğaya da bayıldım. Tabi askerlikte acemiliği Narlıdere'de yapmış biri olarak anılar da gözümde canlandı. Turu düzenleyen ve katılan herkesi kutlarım. İnsanın aranızda olası geliyor vallahi. :p

Sevgiler Saygılar

MFG(+)

10. Ozge Deniz

Ozge Deniz Bisikletkolik

Seviye:
    ne güzel papatyalar.ben olsam toplayıp taç yapardım kendime.:rolleyes: ama siz yatmayı tercih etmişsiniz olsun.güzel bi gezi olmuş.teşekkürler hepinize...

11. Bülent ÖZER

Bülent ÖZER Onursal Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    ya hakan abi ne hakkınız var bu kadar güzel bir gezi yapmaya .biz burda eksoz dumanı solurken ... cık cık cık .hiç yakıştırmadım ve kıskandım delicesine :D . bu arada diğer arkadaşların kıskanmasın en karizmatik sen çıkmışsın .:D :D :D

unlu ve Hasan Hakan Koç bunu beğendi.
  12. unlugokhan

unlugokhan Yeni Üye

slm herkese ben gökhan fotoğraftaki kırmızı polarlı kişiyim.inanılmaz bi turdu çok keyifliydi HAKAN abi yarıcı espirileriyle bütün tur güldürdü bizi.ALPAY abinin talihsiz kazası da HAKAN abinin espirileriyle keyfimizi kaçırmadı.burdan ALPAY abiyede geçmiş olsun diyorum.çoban köpeklerinin eskortluğundaki hız denememiz ayrı bi macera.25 km lik tırmanış kasmadı bizi.dağa çıkmadan sabah şirinyerden inciraltına kadar gittiğimiz yol sayesinde ısındık zaten.29 nisan pazar günü bostanlı iskeledeki tura katılanlar olursa tanışırız.burdan YAVUZ abi ALPAY abi ve HAKAN abiye selamlar en yakın zamanda görüşmek üzere hoşçakalın.

unlu_gokhanfb@hotmail.com

13. abrean

abrean Kıdemli Üye

Seviye:
    ayağınıza sağlık güzel bir gezi çıkarmışsınız daha çok foto sizden bekliyoruz.
    esen kalın

Hasan Hakan Koç ve unlu bunu beğendi.