" 21 Temmuz " Çarşamba Avrupa Yakası......Pedalaaa (:

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Selam Grup,

Avrupa Yakasi ndaki arkadaslarimizi da dusunerek,bu turumuzu gerceklestiriyoruzzz.Umudumuz kisa da olsa onlarla birlikte olmak,tanismak,kaynasmak :)

Etkinlik Tarihi : 21 Temmuz Çarşamba

Bulusma Yeri : Kadikoy - ( A.Y Besiktas vapur iskelesi ) Besiktas - (AV:Y Barbaros Hayrettin Pasa Heykeli Onu )

Bulusma Saati : A.Y 20:30 - AV.Y 21:15

Parkur : Emirgan

Vapur Kalkis : 20:45

// Dönuş //

Dentur Motor : Besiktas - Uskudar (01:00 kadar Dentur motor yolcu servisi vardir)

Vapur : Karaköy - Kadıköy 00:00

Program : Bulusma noktalarimiza geliyoruzzz...A.Y olarak vapurla karsiya gecerek AV.Y sinda ki pedalseverlerle bulustuktan sonra,Vakit kaybetmeden Emiragan'a pedalliyoruzz.Orada herkes arzu ettigi sekilde kanatlari,durumleri lupletiiiooo:D ....Veee sonrasinda geri donus yapiioooruz.:cheer: AV.Y sindaki arkadaslarimizi yolcu ettikten sonra tekrar Besiktaş yada Karaköy'den binip A.Y sina gecerek gezimizi noktaliyoruzzz:winkenlux

Ayni Duygu ve Heyecani Paylasan.........Tum Spor ve Pedalseverleri
Gezimize beklerizz;) .......sevgilerrr

" Bol Sporlu ve Pedalli Gunler "

Not : Tum Etkinliklerimizde eldiven ÖNEMLİ...KASK hayati ve mecburidir.KASK ı olmayan ya da temin edemeyenler lütfen irtibat kurunuz(yedek lastik,yagmurluk,ön ve arka aydınlatıcı) vss gerekli onlemleri almaniz faydali olacaktir.

Complete
Sports*-Man
0533 263 21 69

Scudo

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
Her ne kadar dışarıda yağmur olsada İstanbulda akşama kadar havanın açacağını umuyorum. Akşamki tura Metinle birlikte katılacağız. Görüşmek üzere.

• Beğen
Tepkiler: osmaner

Cool_uzak

Forum Demirbaşı
Tepki
544
Bir asya bir avrupa turu yapıyorsun sanıyorum Mert ... Asya turuna katılacağım gelecek hafta ... gorüselim..dedikodu yapalım diyorum. :)