Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

21 şubat Bursa Gezisi...

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında ilteber tarafından paylaşıldı.

1. ilteber

ilteber Üye

Seviye:
    Pedal sever arkadşlarım 21 şubat gecesi saat 3:00 te Çamlıca dan yol a çıkıp Vural ve Sümer kardesimle beraber 1 gece konaklama yapıcağımız Bursa gezimiz netlik kazanmış olup gidiş geliş olarak toplam 300 km yol yapmayı planlıyruz. Amacımız 600 Yıllık Osmanlı imparatorluğumunuzun bıraktığı eserleri ve Kurucurularının Kabristanlarını ziyaret edip Güzel Bursamızı daha yakından tanıma imkanı bulmak istiyoruz işte güzergahımız;

2. resat

resat Yeni Üye

Seviye:
    selam abi ben de çamlıcalı sayılırım =) yalovada oturuyorum geçişiniz sırasında eşlik edebilirim belki şimdiden kesin birşey söylemeyeyim ama büyük ihtimalle orada olurum =)

3. Soner Sarihan

Soner Sarihan Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Merhaba ,
    güzel bir rota, güzel bir amaç.
    şimdiden tabrik ederim.

saat kaçta Orhangazi de olmayı planladığınızı yazabilirseniz, göl turlarımdan ( iznik - orhangazi - gemlik - iznik ) birinde olma ihtimalim olan 21 şubat günü size orada katılabilir ve gemlik e kadar gelebilirim belki.

Şimdiden başarılar dilerim.

ilteber bunu beğendi.
  4. cagan0403

cagan0403 Forum Bağımlısı

Seviye:
    yol bisikletiyle mi gidilicek?

5. Ümit Bozyılan

Ümit Bozyılan Kıdemli Üye

Seviye:
    merhabalar,,,
    gece saat 3 te yola çıkıp, o günün akşamı bursaya varıp akşamı bursada geçirdikten sonra tekrar istanbula mı döneceksiniz?

yanlış hesaplıyorsam affedin, ama gidiş dönüş toplam 600 km yolu bisikletle 2 günde yapmak biraz zor olmayacak mı?

6. apocahpto

apocahpto Kıdemli Üye

Seviye:
    konudaki açıklamaya göre 1 gün konaklama yapıcaklarmış.

ayrıca gidiş dönüş toplam 300 km

7. ilteber

ilteber Üye

Seviye:
    cuma dan c.tesi ye bağlanan gecenin 3 de camlıcadan yol a çıkıp gebze eskihisar üzeri topculara gecicez topcular bursa arası 80 km olup 137 km yol yaparak bursamıza varmış olucaz geri dönüşümüzde aynı güzergahtan olucak sabah saat 10 civarı bursada olmayı planlıyruz 1 gece konaklamalı olarak biskletlerimiz ise mtb olup lastiklerimiz performans lastiğidir yani scwalbe 1.30 luk lastikler mevcut yavaş yavaş sindire sindire gidicez bol fotolu bir gezi planlıyurz çünkü bir defa ben tek başıma aynı güzergahı kullanarak gitmiştim bence çok güzel bir güzergah olup sağlam 2 tane rampanın tadına bakmayıda ihmal etmedim otomatikman :)) biri yalova çıkışında başlayan orhangazi ye varış rampası öteki ise gemlik çıkışından bursaya bağlanılan rampa net bileniniz vardır belki bu iki rampanın km ortalaması sanırım 8 veya 10 km olması lazım bu arada soner abim sana saygılarımı ve sevgilerimi sunuyorum gezimiz nasip olursa seninle pedal basmaktan kıvanc duyarım yaptıkların ortada fazla söze gerek yok ::)) saygılarımla.

Serdar TEBER bunu beğendi.
  8. Serdar TEBER

Serdar TEBER Bisikletkolik

Seviye:
    Güzel bir gezi olacağı kesin. Size iyi pedallar.

ilteber bunu beğendi.