Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

21 nisan cumartesi antalya-alanya bisiklet turu

Konu, 'Akdeniz Bölgesi' kısmında ege_ tarafından paylaşıldı.

1. ege_

ege_ Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar,

21 Nisan 2012 cumartesi günü sabahın erken saatinde antalyadan alanya'ya bisiklet turu düşünüyorum. Katılmak isteyen var mıdır? Ortalama 25-30 km hızla gitmeyi ve totalde 4-5 saate alanya'ya girmeyi planlıyorum.

daha önce antalya-serik-antalya yapmıştım. İlginenen var mdır?

2. Cengiz Gökalp

Cengiz Gökalp Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    çok erken açmışsın konuyu.nisan ayında bizim sınavlar olmasa bizim grup ile gelmeyi düşünürdüm açıkçası

3. ege_

ege_ Yeni Üye

vakit yaklaşıyor, biz 2 kişiyiz, katılan olmayacak sanırım.

4. mustafasayan

mustafasayan Yeni Üye

Seviye:
    Manavgatta oturuyorum. Biz burada 3 kişi cumartesi günleri Dağ turları yapıyoruz. Yaklaşık 6- 7 saat. Dİger arkadaşla konusurum , o düz yol sevmiyo. Şayet olur derse sizle manavgat Alanya, Alanya Manavgat yaparız siz devam edersiniz. Yada buraya saat 11 00 gibi yetişirseniz ki gelirsiniz. sizi Dağ turuna cıkarabiliriz. Tabiki bisikletiniz tırmanış ve inişlere uygun ise... Yol bisikleti ise uygun degil. Çünki rotalarımız %50 taşlı topraklı ve çok dik....

5. bahadır76

bahadır76 Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    bu hafta olsaydı işte yarını kastediyorum ben gelirdim. yarın alanya tarafına gidip dönmeyi düşünüyorum. zaman uyuşmadı, neyse...:)

manavgat dağ turları bana pek uygun olmuyor hem bisiklet de çok uygun değil. jörg'ü kastediyorsan evet o dağlara taşlara çıkar. :)

6. mustafasayan

mustafasayan Yeni Üye

Seviye:
    Slm Bahadır, Evet jörk ve ufuk senden bahsetti. Genelde yol turuna cıkıyomussun. jörk ile daglara tırmanıyoruz Mayısta Ufukta katılıcak. Ama bende yol bisikleti de var. Sen daha gençsin ayak uydurabilirsem 20 - 25 km hızla katılabilirim :) ,Bir ara görüşelim cıkarız Alanya, Serik ... Fakat cumartesi gönleri genelde dağa cıkıyoruz. uygun olursak diger günlerde buluşup çıkalım.

7. Özgür Gürçkaya

Özgür Gürçkaya Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba
    Turla ilgili daha detaylı bilgi verebilir misin? Saaty kaçta nereden hareket, kaç kişi, bisiklet tipi vs gibi. Teşekkürler.

8. ege_

ege_ Yeni Üye

arkadaşlar selam,

cumartesi sabahı 06:30'da tura çallı kavşağından başladım. bir molayı manavgat girişi opet'te diğerini ise alanya-türkler civarında verdim, yaklaşık yol 5 saati biraz geçri, yol 140 km desek 28 km ortalama hızla gittim. 100 kmden sonra performans düşüklüğü oldu. kızılottan sonra denizden esen rüzgar negatif etkiledi. yol gayet iyidi. bende corratec dolomoti yarış bisikleti var.

pazartesi de alanyadan antalya yaptım. pazartesi öğleden sonra tur da vardı. dönüşte daha rahattım. havalimanına kadar gelmem etkili olmuş olabilir. :) çallı-havalimanı kadar az km yaptım.

antalyada olan arkadaşlara tavsiye ederim. fakat sabah çok erken başlamak lazım sıcak negatif faktör....

selamlar,