21/Nisan/07 Muğla-Yenice-Kuyucak-Akyaka gezimiz

Tepki
3
Çok çok güzel yerler çok güzel bir gezi temenni ederim bunu defalarca kez tekrarlarsınız ayaklarınıza sağlık. Resimler harika resimlerden de olsa o güzellikleri tekrar görünce hatıralarım canlandı bunun için hepinize çok çok teşekkürler ederim.

Bende eski bir MİYO öğrencisiydim.

Scudo

Serhat ÖNAL

Aktif Üye
Tepki
58
Sakar çıkışı...

Tebrik ve takdir ediyorum...

Nice keyifli seyahatlere kazasız belasız...

Altan Kalay

Forum Bağımlısı
Tepki
271
@H.Can DEMİREL

can abi tevazu göstermişsin çok teşekkürler ama daha ustalığa çok uzun bir yol var ..Biz daha kalfalık belgesini almaya çalışıyoruz şimdilik...

• Beğen
Tepkiler: H.Can DEMİREL

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
@erkuty

Bende ilgin için teşekkür ederim Erkut...

@emreden

İyi dileklerin için teşekkür ederim Emre.İzmit te çok bisikletçi var ama genelde yol bisikleti kullanıyorlar galiba...

@darkeagle

Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim...

@Frontalier

Çok dik ve uzun bir çıkış.Ancak manzaraya doyum olmuyor.Teşekkür ederim...

@mystery of altar

Rica ederim Altan ne demek bende sana teşekkür ederim...

tırt kaptan

Forum Demirbaşı
Tepki
640
Merhaba, bir kaç gündür çok yoğun olduğum için bu başlığa bir türlü cevap yazamadım. Gezimiz bence çok zevkliydi. Can dışındaki grup bireyleriyle ilk defa pedallıyor olmama rağmen sanki uzun yıllardır tanışıyormuşuz gibi hissettim. Genelde çok neşeli bir yolculuktu hele Altan'ın yol bisikletiyle off road yaparkenki hali traji komikti, bir ara bisikleti sırtlayıp koşmak zorunda kaldı ki güleyim mi, ağlayayım mı bilemedim. Ancak şu bir gerçek ki o yolda o bisikletin tekerleğini patlatmadan kullanmak gerçekten çok büyük başarıydı. Takdire şayansın Altan, ne diyeyim! Her ne kadar off road bölümünün bir kısmını, bizi sabırla Akyaka'da bekleyen Bilal'i yakalamak için son sürat gidip, gruptan ayrı tamamlasam da. Downhill'in ne kadar zevkli bir şey olduğunu ufaktan anladım. Sakar çıkışı da oldukça zevkliydi fotoğraf makinam bozuk olduğu için yanıma almamıştım o yüzden kusura bakmayın. Ben Muğla'daki evime vardığımda km saatim yapılan yol olarak 75'i, bisiklet üzerinde geçen süreyi ise 5 saat 18 dakika gösteriyordu. Bu geziye katılan herkese, özellikle bana haber verme inceliği gösteren Can'a çok teşekkür ediyorum. Umarım bir gün hep beraber bu muhteşem rotada pedallama şansımız olur. Sağlık ve Esenlikler Dileklerimle...

• Beğen
Tepkiler: H.Can DEMİREL

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
Fırat merhaba,

Güzel sözlerin için teşekkür ederim.Grubumuz ve gezimiz çok harikaydı.Çaylar yorgunluğumuzu aldı götürdü:) Ellerine sağlık.Umarım daha çok gezide birlikte pedallarız...

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Can hocam meraba.
Siz güzel İnsanları büyüyen Ailenizle,sizler kadar güzel seyirlerde görmek gerçekten güzel.
Uzun bir zaman geçmiş sayılmaz diyerek katkıda bulunma arzusunu güttüm.Muğla Bisiklet Ailesinin bir ferdi olarak sevgili Altan ile birlikte yarışmak,aynı stert çizgisinde o telaşı ve heyecanı gütmek inanılmaz güzeldi.
Yengemizin ve güzel gözlü yiğenimizin de izni ile sen güzel insanı da yarışlarda görmek bizleri mutlu edecek.En azından yarış takviminde sana sana yakın olan yerlerde bizlerle birlikte olmanı istemek benim için lüks olmasa gerek.o heyecanı sizlerde tatmalısınız.amaç birinci gelmek değil sadece parkuru tamamlamak.Bu verimli sözlerime kulak vermeni dilerim sen güzel İnsandan.
Katılımda bulunan tüm canlara teşekkür ediyor,buradan kuçakla selam gönderiyorum.gerçi sevgili Altan ile hepinize selamlar dolu dolu gönderdim ya amaç kuçağınızda biriken selamlarımız olsun.
Sevgili Fırat'a sıçak çaylar ve verimli yareni için ayrıca teşekkür ediyorum.İnanın paylaşım sonrası bende sizler içmiş oldum.

Yüreğim ve Sevgimle...

'''Bir gün hepimizin Aile olarak bir arada pedal çevireceği gün de gelecek.'''

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
Can dost Can DEDE merhaba,

Yarışmaları uzaktanda olsa ilgi ile takip ediyorum.Altan selamlarını getirdi,seninle tanışmaktan son derece memnun olduğunu söyledi.Büyükada yarışları baya kırıcı ve iddialı geçmiş aman kendinize dikkat edin.Zira önce sağlık,önemli olanın orada olmak ve o atmosferi teneffüs etmek olduğunu biliyorum.Hiç belli olmaz yarışmak için değil ama sizlere destek olsun diye herhengi bir yarışmaya gelebilirim:) Altan beni sürekli yarışmam konusunda motive ediyor.Ama mutlaka birgün bir yarış bile olsa bende katılmak istiyorum.Kesin Fethiye tırmanma yarışında varım sizleri desteklemek adına orada olacağım:)
Mesajın ve iyi dileklerin için teşekkür ederim.Bundan sonraki yarışmalar için başarılar dilerim.Çok iyi gidiyorsun.Çağrı kardeşimizin senin makinanla çektiği yarış fotoğraflarını bekliyoruz haberin ola...

Alpay ipekgil

Daimi Üye
Tepki
284
Harika bir gezi çok güzel fotoraflar ellerinize ve ayaklarınıza sağlık.
Saygılarımla

necod

Daimi Üye
Tepki
180
arkadaşlar geziniz harika olmuş manzaralarada diyecek birşey yok hepsi mükemmel paylaşım icin teşekürler
necod

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Amanın ben bu yolları bir yerden hatırlıyorum hahahahah... Keşke öncedne daha dikkatli inceleseymişim...

O nasıl bir inişti yahu. Beyin sarsıntısı geçirdik resmen takur tukur. İnsan oraları bilmeyince gözünde canlandıramıyor tabi...

Güzel gezi güzle fotoğraflar. Anılaırm canaldı gözümde... Teşekkürler Can Abi...

cheddar

Üye
Tepki
15
Can Bey Ben Şahsen Çok BeĞendİm YaptiĞiniz Gezİyİ.yorucu OlmuŞtur Saniyorum.paylaŞiminiz İÇİn Çok TeŞekkÜrler..saygilar

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
@cheddar

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

@KevSerSeri

Rica ederim kevs keşke sizde bu güzergahı yapmadan önce geziyi iyice inceleyebilseydin.Cuma günü ilk gün sizin yaptığınız rotanın aynısıydı.Bisiklet dostu herkezin bu rotayı tavsiye ederim.Kendine iyi bak umarım ileride güzel bir turda birlikte pedallarız...