Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

21 haziran ist bozcaada turu 14 gün.

Konu, 'Şehirlerarası Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında nevzatsezgin tarafından paylaşıldı.

1. nevzatsezgin

nevzatsezgin Yeni Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    arkadaşlar 21 haziranda sirkeciden muratlıya trenle güçte olsa gittim.ordan tekirdag, barbaros,uçmakdere ertesi gün mürefte.4 gün mürefte sahilinde çadırımı kurdum dinlendim sonra yola devam( allerjik bronşit oldugum için rampalarda hep yürüdüm,yalnız uçmakderede 5 saat yürüdüm.bisikletim iyi fakat kadansta kalp büyümesi oluyor,pedalı hızlı çeviremiyorum.).şarköy saroz çanakkale bozcaadan önce yeniköyde 4 gün kaldım dogal güzellikleri,temiz havası çok hoştu.sonra geyikli bozcaada bozcaadada çadır kuracak yer bulamadım aynı gün dönüş yolu başladı.eceabat gelibolu arasındakuvvetli rüzgardan takatim kesildi ,geliboluya 5km kala bir otobüsle gezimi noktaladım.2013 tekrar devam ancak yalnız çok sıkıcı oluyor ,inşallah yol arkadaşı bulurum.yola beraber çıkmak isteyen arkadaşlar oldu ancak onlar devamlı pedal basmak istiyor ben onlara ayak uyduramıyorum.yaş 65 buronşit biraz hızlı pedal basınca kalp büyümesi yapıyor yinede turum çok zevkli geçti.resimleri atmaya çalışıyorum olmuyor yapamıyorum,tekrar deniyorum.

zahiradam, mtsemiz ve five bunu beğendi.
  2. nevzatsezgin

nevzatsezgin Yeni Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:

Ahmet Özcan bunu beğendi.
  3. Ahmet Özcan

Ahmet Özcan Aktif Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Tam da benim hayal ettiğim tur.İnşallah şu önümdeki 20 ayı da atlatıp hayırlısı ile emekli olunca yapmak istiyorum.

4. nevzatsezgin

nevzatsezgin Yeni Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye: