Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

" 21 Eylül " Pazar....Garipçe Köyü Rampa + Ekşııın (:

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında sports-man tarafından paylaşıldı.

1. sports-man

sports-man Onursal Üye

Seviye:
    Selam Grup,

Yoğun yağmur altında olmuş olsaak da:) beni yalnız bırakmayan dostlarımla buluştuk;) Cem 1 geldiii yağmurrr şappıdııı şuppuduu:p ben ıslandım dönüyorum dedii gidiiiş o gidişşş:D adını şimdi hatırlayamadığım 1 arkadaşımız da Sarıyer'den ben yoruldum dönüyorum dedii:rolleyes: Geride kalan
    pedalsever dostlarımla Garipçe'ye tırmandııık Ramazan olması dolayısı ile Aydın Balık Restaurant kapalıı diilmi:( hadiii bakalım yağmurda araa araa Asma Altı Restaurant ı bulduuk:) Orada isteyen balıkları,kara lahana dolmalarını ve kahvaltı seçeneklerini lüüüplettiii:D Yemek ve ihtiyaç molamız sonrası,Geri dönerkeeen yağmurr ve siiis eşliğinde önce Sarıyer - Bebek - Ortaköy - Beşiktaş a pedal basaraaak,AV.Y sında kiii dostlarımızla vedalaşıp dönüşümüzü gerçekleştirdiik:winkenlux

Buradan Gezimize katılan,paylaşımda bulunan,güler yüzünü,tatlı dilini eksik etmeyerek Grup disiplini içinde pedal basan tüm dost ve arkadaşlarıma teşekkür ederim;) Birlikte Nice Renkli ve Keyif dolu Gezilere İnşallah........sevgilerrr

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

İşteee....Gezimize ilişkin Renkli karelerrr:D (Bölüm 1)

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

brol ve McMILLERR bunu beğendi.
  2. sports-man

sports-man Onursal Üye

Seviye:
    (Bölüm 2);)

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

İşteee Robocop un su geçirmeyen:winkenlux shirliiii botlarıııııııııııı:D

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]