21-24 Nisan 2005 Eğirdir-Köprülü Kanyon - Belek Turu

Kamil Tabak

Forum Demirbaşı
Tepki
1.764
Yazınızı ve fotograflarınızı bir solukta okudum. Türk İnsanının misafirperverliği ve sizin kadirşinaslığınızı :) gösteren 23 nisan olayında resmen duygularıma hakim olamadım. Hala etkisindeyim.
Ben çok yeni bisikletçiyim. Satır bey ve dostlarından okuduğumuz o güzel seyahat anılarından sonra bu yazı dizinizi okuyunca ne kadar doğru bir kararla bisiklet edindiğimin farkına vardım.
Çooook teşekkür ediyorum, muhteşemsiniz
sevgiler saygılar

Scudo

tutkulu_13

Üye
Tepki
1
çok güzel bir gezi yapmışınız.inşallah bir gün ben de bitlisten çıkar size katılırım.ama buraya gelmenizi isterim.

şeyma

Üye
Tepki
0
Ya çok imrendim. Zor bir tur olmuş ama keyfini çıkarmışsınız ben de okurken sizin kadar olmasa da oldukça keyif aldım. Evet bana da nasip olmasını diliyorum :)

seavoice

Üye
Tepki
0
hayatı yaşamışsınız, bu yaşamıda bizlerle paylaştığınız için gerçekten teşekkürler..

Tepki
0
merhabalar... öncelikle son derece zevkli geçirdiğiniz bu ızın yolculuktan dolayı sizleri tebrik ederim. yaklaşık 8 yıl kadar evvel aynı parkuru 9 günde yürüyerek tamamlamış bir yürüyüşçü olarak size katılmamam mümkün değil...

fotoğraflar ve yazı son derece güzel olmuş... keşke haberim olsaydı da size bölgenin 1/25 lik haritasını ulaştırabilseydim... sanırım o yokuşları tırmanmaktan kurtulurdunuz.

ExtremeBiker

Aktif Üye
Tepki
26
Elimizde 3 farklı harita vardı aslında ama çok detaylı değildi.Bana göre detaylı olmaması heyecanı arttırdı ki bu tam istediğimiz şeydi.Az bilgi ile kendi iç güdülerimizi ve yöntemlerimizi kullanarak bişeyler yapabilme heyecanı bambaşka bir duygu oldu.Belki çok alakasız biryerden de çıkabilirdik o durumda ama o bölgede kötü diyebileceğimiz hiç bir yer yoktu heryer harika idi.Zaten doğru yol üzerinde de çok az köy ve insan vardı.

Tabii ki o haritaya sahip olmak bizim işimize çok yarardı ama bu kadar zevk ve heyecan duyabilirmiydik bilmiyorum...