Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

21-22 Nisan Atom Karinca-Zeyna sevdigimle Izmir Turu

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Aydın tarafından paylaşıldı.

1. Aydın

Aydın Forum Bağımlısı

Seviye:
    Merhabalar,

Sehir disinda bulunan (ne yazik ki :( ) sevdigimle tatili firsat bilip Izmir'in tozunu attirdik. Kendisini bir kez daha tebrik etmeliyim ki masallah onca yolu hic sizlanmadan gitti. Ki normalde uzun zaman aradan sonra bisiklete birden yuklenerek binen ertesi gun hemen binelim binelim diye tutturmaz. Amma velakin atom karinca sevdigim once Karsiyaka tarafinin altina ustune getirip (6- 7 saat civari gezindik) ardindan da aksam 2 saat lokumu (fotograflarda gordugunuz patlak gozlu tatli sey :) ) gezdirmesine ragmen ertesi gun Ikea'ya da bisikletle gidelim dedi. :eek: Karsiyaka- Bornova- Ikea - yetmez ustune bir de Konak- oradan ev.. Sevdigim triathloncu olacakmis vesselam, yanlis olmus :D Saka bir yana Izmir'de ilk defa birlikte pedal cevirdik ve ikimizde cok ama cok mutlu olduk. Dun aksam kendisini tekrar Istanbul'a ugurladim :( Ama insallah uc ay sonra hep birlikte olacagiz. Ve bu kisa vakitte anladik ki o zaman bisikletten daha cok keyif alacagiz.

Neyse lafi uzattim buyrun fotolara;

Karsiyaka sahili..

Bostanliya dogru ilerliyoruz. Hava resmen yaz gunu..

Bir poz da benden..

Fonda balikci barinagi..

Bu da ikea'ya giderken Bornova'da bir park. Caniniz cekmesin, bu poz cekilmeden once dondurmalari goturmustuk :)

Kask ta pek yakismis hani..

Kopekler bana saldirip bacagimi dislemeden hemen once fotograf cekiyorum. :D Sagolsun uc kopek bana dogru geldi. Kopekleri sallamayan ben birazcik isirttim kendimi. O taraflarda karayollari calisma yapiyor, santiyenin kopekleri bunlar. Bununla birlikte ikinci isirtisim. Kopeklerden biraz korksam iyi olacak artik, kek gibi atliyorum onlerine yoksa :D

Oradan bastirip Cinarli istikametinden Alsancak'a cikiyoruz. Bisiklet yolundan (daha dogrusu kaldirimlardan- Cunku bisiklet yollari hinca hinc insan doluydu :eek: ) Kordon boyuna ve oradan da Cumhuriyet Meydanina geciyoruz.

Velhasil guzel bir geziydi. Burdan bir kez daha Zeyna sevdigime tesekkur ediyorum.

Aaa unutmadan sporcu dostu Lokum'u da unutmayalim. :)

2. H.Can DEMİREL

H.Can DEMİREL Bisikletkolik

Seviye:
    Güzel bir gezi olmuş,paylaşım için teşekkür ederim...

3. Serkan Taşdelen

Serkan Taşdelen Onursal Üye

Seviye:
    Çok güzel bir paylaşım. Geçmiş olsun diyelim o zaman. Isırtmayın bir daha kendinizi. :D

Paylaşımınız için çok çok teşekkürler...

Sevgiler...

4. Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu Onursal Üye

Seviye:
    Aydın merhaba, tabi nişanlına da merhaba

Çok güzel bir gezi anlatım ve resimler. Çok seviniyorum, ben ve eşim gibi bisiklet ailesinin eşler olarak büyümesine. Artık ilerde İzmir'e geldiğimizde hep beraber pedal basarız, kısmetse.

Geziniz süper ötesi olmuş ve bayağı da yol katetmişsiniz.
    Sende benim gibi şanslısın. İnsanın eşininde bisiklete binmeyi sevmesinin çok faydaları var. En önemlileri, tek başına pedallamıyorsun:) , sonra akşam bisiklete binerken geç kaldığında, eşine ne diyeceksin diye, bir endişe yok, çünkü oda senin yanında:eek:
    Bu ve bunun gibi bir sürü daha güzel faydalar oluyor.

Sevgi ve selamlarımla.

5. güray

güray Kıdemli Üye

Seviye:
    paylaşım için saolun.gezi çok güzel olmuş.geçmiş olsun bir doktora falan görünseydiniz iyi olurdu aslında.iyi sürüşler.devamını bekliyoruz.izmiri böyle böyle tanıtırsınız bize artık.

Ontario bunu beğendi.
  6. Soner Sarihan

Soner Sarihan Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Bizim gibi "Çift" halinde gezen bisikletçilerin artmasına çok sevindik.
    Paylaşımlarınızın ve gezilerinizin devam etmesini dileriz.
    Dilerim hiç kimse önce yalnız sonra sevdiğini evde bırakarak gezmek zorunda kalmaz.

Selamlar. :)

7. abrean

abrean Kıdemli Üye

Seviye:
    tebrikler. umarım evlendikten sonrada devamı gelir. şimdiden size yaşamınızda mutluluklar diliyorum.
    esen kalın

8. tırt kaptan

tırt kaptan Forum Demirbaşı

Seviye:
    Paylaşım için teşekkürler. Umarım Isırık konusunda gerekli önlemleri almışsınızdır. Aşı veya köpeğin takibi gibi...

9. Ertan ABA

Ertan ABA Onursal Üye

Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    gezinizden renkli kareler yakalamışsınız. baya eğlenceli geçmiş görünüyor. küçük dostunuz baya sevimli. paylaşım için teşekkürler.

10. nuriaktürk

nuriaktürk Onursal Üye

Seviye:
    çok güzel gezi olmuş paylaşım için teşekkürler.

11. Aydın

Aydın Forum Bağımlısı

Seviye:
    Iyi dilekleriniz, guzel temennileriniz icin cok cok tesekkurler.

"Cift" olarak uzun zamandir bisiklete binmemistik. Yanlis hatirlamiyorsam en son 7 sene once Canakkale'de tandem kiralayip sehitlikleri gezmistik birlikte. (Ki bunu mutlaka yapmanizi tavsiye ederim) Insanin sevdikleriyle mutlulugunu paylasmasi apayri bir duygu, ben unutmusum bunu, bu haftasonu tekrar yasadim ayni hisleri.

Ender Abi;

Insallah dedigin gibi pedallariz bir gun hep beraber. Zaten sizi oyle gordukce insallah biz de boyle oluruz diye ic geciriyorum. (Rol modelimizsiniz bunu da belirteyim abi :)

Bu arada faydalarini da cok guzel belirtmissin abi. Hele -bre nerde kaldin? sorgusundan kurtuluyorsun ki aman aman :D

bora_jb bunu beğendi.
  12. semihcelikoglu

semihcelikoglu Forum Demirbaşı

Seviye:
    Aydın abi tebrik ederim baya iyi gezmişsiniz.Bize de böyle bisikletsever eşler denk gelir inşallah:) İmrendim valla.

13. swunk

swunk Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    memleketimi özlettiniz be:(

14. bora_jb

bora_jb Forum Demirbaşı

Seviye:
    çok güzel bir gezi olmus ozellıklede sewdığın kısının yanında olması olayı tamamen super yapmıs paylasım ıcın cok tesekkurler sevgıler...

15. felis911

felis911 Bisikletkolik

Seviye:
    ikiniz birbirinize bisikletler de size yakışmış en kısa zamanda hep beraber olmanız ve keyifle pedallamanız dileğiyle tebrikler, paylaşım için teşekkürler

16. Fatih - MFG(+)

Fatih - MFG(+) Forum Demirbaşı

Seviye:
    Bisiklet zevki konusunda anlaşan çiftlere bayılıyorum. Ender Abi ve eşini de bu bakımdan takdir ediyorum. Sizler de çok güzel bir birliktelik oluşturmuşsunuz. Gezilerinizin devamını dilerim.

Sevgiler

MFG(+)

17. cobike

cobike Forum Bağımlısı

Seviye:
    hey selam çok hoş gezi tebrikler.. ayrıca sporcu dostunuza bittim burada. o şapşal suratını mıncıklamak istedim:):):)
    bir daha gelsin de sevdicek, bir daha gezin böyle:):)

sevgiler...

18. Aydın

Aydın Forum Bağımlısı

Seviye:
    Hepinize tekrar tekrar tesekkurler. Ender Abi ve esi acikcasi imrendigim, rol modelimiz insanlar. Insallah biz de onlar gibi pedallayacagiz birlikte.

Banu;

Kismetse 3 ay sonra Istanbul'dan buraya tasinacak sevdicegim ve artik hep birlikte pedallayacagiz ve de sizin bisiklet alirken ki duygularinizi yasayacagiz. Onun boyuna uygun bir bisiklet almamiz lazim cunku.

Bu arada Lokum da selam soyledi size. Diledikleri kadar sevip minciklayabilirler beni dedi.

19. KevSerSeri

KevSerSeri Bisikletkolik

Seviye:
    Aydın Bey çok güzle bir gezi yapmışsınız sevdiğiniz hanımla beraber...

Allah tamamına erdirsin diyelim. O zaman her haftasonu gezersiniz Ender Abiler gibi...

Hıh bir de zıt çeker derler yalan efeeem yalan. Ortak özellikleri çok olan insanlar her zaman daha iyi anlaşırlar bence...

Köpek için de üzüldüm. Çok büyük geçmiş olsun...

Devamını bekleriz her zaman. Farklı yüzler, yeni yerler, yeni geziler görmek hoş oluyor... HŞÇ

20. Ozge Deniz

Ozge Deniz Bisikletkolik

Seviye:
    Allah mutlulugunuzu hiç bozmasın.çok güzel bi gezi olmuş.teşekkürler...