21.06.2009 Riva

Scudo

Vural UZUN

Forum Demirbaşı
Tepki
886
Birol yine süpersin abi... Tekrar tekrar yaşattın bize o keyifli dakikaları:) Ama hani deniz fotolarını koymayacaktın:) Rezil olduk tüm foruma:):) Bu arada dikkat ettim de bisikletten çok yeme, içme ve deniz keyfinde zaman geçirmişiz:) huhahahahah:) Şaka bi yana fotoğraflar için eline, gözüne, emeklerine sağlık. Çok güzel bir turdu. Mert kaptana, baş fotoğrafçımız olarak sana ve tura katılıp keyifli hale getiren herkese teşekkürler.. Keşke Riva'da erken ayrılan arkadaşlar da sonuna kadar kalabilselerdi de deniz ve yoğurt keyfini hep birlikte yapabilseydik. Bi dahakine artık:)

Vural UZUN

Forum Demirbaşı
Tepki
886
@neverhood

Ahahahaha mekik falan kurtarmaz bizi:) O kadar ekmek arası döneri, mısırı, yoğurdu ve probis bisküvilerini yedikten sonra ancak liposuction keser bizi:)

• Beğen
Tepkiler: sports-man
Tepki
35
@Vural UZUN

Merhaba Vural...

Evet oyle yapacaktim, ama sen dahil hic kimsenin e-mailini bilmiyorum, fotograflar da cok mustehcen :rolleyes: olmayinca, sitede yayinlanmasinda sakinca olmaz diye dusundum. Benim e-mail afdresim birolhurturk@gmail.com bundan sonraki ozel resimleri dogrudan kisilere gonderirim, eger bana e-mail adreslerini verirlerse... Gezi gercekten guzeldi, donuste gezinin sonuna dogru Kanlica'da yogurt yemek de ayri zevkli ve lezzetliydi dogrusu... :) Katilan herkese tekrar tesekkurler...

Birol

Vural UZUN

Forum Demirbaşı
Tepki
886
@aykutkarasac

Ehehehe:) Bisiklet zayıflatıyormuş diyip bisiklet alan ve zayıflamak için bizim turlara gelenler yanılırlar:)

• Beğen
Tepkiler: sports-man

FarukDemir

Forum Bağımlısı
Tepki
397
birol abi resimler için ve geziye katıldığınız için teşekkürler:winkenlux