Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

203 mm rotorunbısıklete uyumu

Konu, 'Frenler' kısmında tuncer_aydın tarafından paylaşıldı.

1. tuncer_aydın

tuncer_aydın Yeni Üye

Seviye:
    slm arkadaslar ben bı fren almayı dusunuyorumda hıdrolık 203mm rotorun benım bısıkletıme uyup uymadıgını nasıl anlayabılırım acaba bı olcu formulu varmı acıl yardım beklıyorum arkadaslar ıyı gunle r

2. tuncer_aydın

tuncer_aydın Yeni Üye

Seviye:
    pardon arkadaslar yanlıslıkla ıkı konu acmısım yetkılı arkadaslar bırını sılebılırmı acaba

3. Emir Alaca

Emir Alaca Forum Bağımlısı

Seviye:
    Kullandığınız amortisörün kullanım klavuzuna bakıp en çok kaç mm lik rotor ile kullanılabileceğine bakmalısınız.

4. Ouz Deniz

Ouz Deniz Onursal Üye

Seviye:
    En son bi konuda bahsi geçmişti kadronun da 203mm lik rotora uyumlu olması gerekiyormuş kadronun da bu konuda yeterli olup olmadığını araştır benje.

5. mustafa kırbıyık

mustafa kırbıyık Forum Demirbaşı

Seviye:
    Öncelikle 203 mm lik bir rotoru kullanım amacın nedir eğer sırf iniş ise bence gayet uygun ben de sd 771 kullanıyorum maşamda manitou mınute 145mm lik bir maşa iniş için gayet uygun bir maşa gerçi kadrom o kadar uygun değil iniş için ama ben hiçbir zararını görmedim sd 771 in boğaz kısmının dik olması da bir avantaj ben de xtr 203 mm lik bir rotor kullanıyorum piyasadaki bir çok maşa 203 mm lik rotorlara uygun değil ama shimanonun 203 mm için geliştirdiği adaptör sayesinde bu rotoru kullanabilirsin yeşilbisiklette bu adaptörü bulabilirsin ben bu adaptörün aynısını cnc tornacı bir arkadaşım var ona yaptırdım milimetrik tutuyor .eğer seninde böle bir tanıdığın tornacı varsa yaptırabilirsin.benim yaptırdığım adaptörü shimano dan ayırt edemezsin bile ha bu arada maşanın modeli nedir eğer manitou ise yardımcı olabilirim bana özelden ulaşabilirisin