Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

2016 model bisikletler ne zaman cıkar sizce 2015 alınırmı

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında koray_west tarafından paylaşıldı.

1. koray_west

koray_west Yeni Üye

Adı:
    Koray
    Seviye:
    arkadaşlar bisiklet alıcam dağ bisikleti 29 inç 1100 ve 1250 arası bişiy sizce 2016 sezonu ne zaman cıkar ve bekleyimmi 2015 almaktansa

2. GLN

GLN Onursal Üye

Seviye:
    Bence şimdi al şuanda fiyatlar daha uygundur. Yeni modeller çıkınca fiyatlar yükselir. Bisiklette model yılının önemi yok zaten.

3. koray_west

koray_west Yeni Üye

Adı:
    Koray
    Seviye:
    he o yönden pek anlamıyorumda ben 24 vites hidrolik fren 29 jant xc 500 baktım 1480 den felan 1255 peşin alırsam 1150 bursada 2 tane felan var dedi adam mavi renk sence almalımıyım kasası felan iyimi beni götürürmü uzun süre okdar param olcak ayın 5 inde inş cünkü

bianchi bisikletlerinde kadroları güzel sizce ne bakayım

4. chnkrmz

chnkrmz cimi cimi qua qua

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    uygun bulduğunu kap hemen. şuan piyasada ucuz bisiklet çok var. ikinci ellerde çok güzel bisikletler satılıyor onlarada bakabilirsin.
    2016 olması önemli değil. sadece görüntüsü değişiyor.

5. uguryilmaz144

uguryilmaz144 Onursal Üye

Adı:
    Uğur Yılmaz
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Mosso'nun 2016'larını pusuda bekliyorum. Eğer ümit bisiklet cins cins bisikletler toplamazsa çok şahane bisikletler gelecek...

6. koray_west

koray_west Yeni Üye

Adı:
    Koray
    Seviye:
    0 düşünüyorum fakat kadrosu iyi olsunki ilerde masrafta yapsam yakışsın diye düşündüm durumumuzda pek iyi değil 1100 tl ye kron buldum simdiye kadar en iyi 2 hafta sonra alcam param ozaman olcak boyum 1 77 ayamda 78 cm felan medium varmıs adamlarda olur sanırım gidip denicem bursada oturuyorum biacnhi kasaları güzel gibi geldide ondan sorayım dedim

7. GLN

GLN Onursal Üye

Seviye:
    Kronda uzun süre seni götürür sorun olmaz ama maşası pek iyi değil . Arazide kullancaksan salcano insomnia 29 bulmaya çalış rock shox maşa var onlarda.

8. koray_west

koray_west Yeni Üye

Adı:
    Koray
    Seviye:
    arazidecok kullanamam hafta sonları müsait olurum tek ama öyle biraz şehir gezip asfalt yollardan ve topraklı yollarda sürerim akşamları sadece iyi olmazsa kron kırılırmı

yani kadrosu gidermi tek sorun amortisör mü dersiniz bianchi öneriniz varmı kron sizce o kadro ya masraf yapılırmı ilerki zamanlarda temiz bi kullanıcıyım her türlü eşyada ben :D

sanırım kron alıcam parcalarıda iyi gibi ama masraf yapsamda icim acımıcak ve iyi durucak kadro istiyorum sadece 1.77 boyumada L büyük gelir heral :D ve arazide büyük sıkıntı olur tabi bacak boyuma bakıcam gidip

9. GLN

GLN Onursal Üye

Seviye:
    Kadro kolay kolay kırılmaz. Sakin sürerim diyorsan bunu hiç düşünme. :) Yükseltme elbette yapılır fazla abartmadan. Kadro boyu 17-18'' alabilirsin.

10. koray_west

koray_west Yeni Üye

Adı:
    Koray
    Seviye:
    ewt zaten medium adamım ben 18 varmıs o olur bana :D 2 tane felan kaldı dedi adam 5 inde fazla maaş alcam gitcem alcam kısmetse abartmam ya ben zaten orjinallikten yanayım 29 jant alıyorum asfalttan gitmem gerektiğinde belki daha iyi olur büyük teker ama kaliteli gibi geldi bana sanırım o paraya en iyi o :D zaten kaskı gözlüğü eldiveni hemen alamamda alıncada 1.500 e yakın tutuyo bisiklet almakla bitmiyomus sanırım bisiklet grubu buldum 30 40 kişi geziyolar köyleri uludağı ve akşam turları kasksız almıyolar nasib rabbim hayırlısını nasib etsin ve inş adamlarda son kalan kronlar bitmesin :D millet kış diye almaz zaten belki :D

GLN bunu beğendi.
  11. GLN

GLN Onursal Üye

Seviye:
    Evet kask eldiven gözlük almayıda unutma :D

12. koray_west

koray_west Yeni Üye

Adı:
    Koray
    Seviye:
    Ewt ama bu ay alırsam nasibse o bisikleti onlara para kalmıyo